Skocz do zawartości
poca

Auto Do 60k

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje swoje obecne auto i szukam czegoś nowego dla mojej skromnej osoby.

 

  • silnik 2.0 to maksymalne minimum. Chyba że to jakiś diesel doładowany. Moje stare 4 kółka miały 3 litry i 220KM. Szukam czegoś podobnego, a może coś szybszego? :mrgreen:
  • sedan lub pięciodrzwiowy. Z naciskiem na to pierwsze. W żadnym wypadku kombi. Chyba że znajdziemy jakieś zacnego suva. Jeździłem ostatnio wieloma i bardzo mi się spodobała opcja "patrze na Was z góry" ;]
  • niemieckie, japońskie, angielskie, amerykańskie, chińskie - walimnieto. Nie mam uprzedzeń do żadnej marki. No chyba że to Mercedes E 320 z 2002 roku ... :mrgreen:
  • koniecznie coś z xenonami i dużą ilością poduch. Zdrowie najważniejsze.
  • radio z mp3 i jakiś dobrze grający zestaw.
  • skrzynia biegów - bez różnicy. W starym aucie mam automat i przyjemnie by było dalej go posiadać. Jednakże nie priorytet.
  • przebieg - dość delikatna sprawa. Widzę auta z 2006 co mają tyle co mój z 2002 ( 160 000 ). Moje auto jest przechodzone, nie chce myśleć co jest z innymi.
Nie wiem co mam dalej pisać. Myślę że wyjdzie w praniu.

 

Nastawiony jestem na coś w tym stylu:

 

http://moto.allegro.pl/item725584360_audi_...on_idealna.html

http://moto.allegro.pl/item732227287_audi_...ora_zobacz.html

 

Czekam na pomoc B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nietypowo:

- Saab 9-3 2.0T lub 2.8T

- Volvo S60 T5

- Jaguar X-Type

- Alfa Romeo 159 3.2 V6 JTS Q4 (mój osobisty faworyt ~~)

- jakiś Peugeot 407/607 z V6 pod maską pewnie też by się załapał ;]

 

O audi/bmw/mercu nie wypowiadam się bo pewnie i tak zaraz będzie milion postów "bierz BMW!!!111", albo jeszcze lepiej "PASSAT!!!11111"

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nietypowo:

- Saab 9-3 2.0T lub 2.8T

- Volvo S60 T5

- Jaguar X-Type

- Alfa Romeo 159 3.2 V6 JTS Q4 (mój osobisty faworyt ~~)

- jakiś Peugeot 407/607 z V6 pod maską pewnie też by się załapał ;]

 

O audi/bmw/mercu nie wypowiadam się bo pewnie i tak zaraz będzie milion postów "bierz BMW!!!111"

- Saab ma dla mnie nie do przyjęcia kokpit. Odrzuca mnie na jego widok ; )

- Volvo to samo co wyżej.

- Jeździłem paręnaście razy S-Type i niestety uświadczyłem w środku masakrycznie małą ilość miejsca na nogi z przodu jak i z tyłu.

- Ta Alfa ciekawa. Martwi mnie bagażnik. Czasami na wakacje trzeba jechać, a widać na aukcji że ledwo co jedno ciało w worku się mieści ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4 B7 dla mnie nie jest wart 60 koła.

Moje typy:

- BMW E90 - http://moto.allegro.pl/item720706875_bmw_e...an_wzorowy.html

może uda się wyrwać 330d

- Audi A6 C6 (najładniejsze Audi ever made) - http://moto.allegro.pl/item726791895_a6_2_...ryka_fotel.html

- Merc C W206 - http://moto.allegro.pl/item729393916_merce...006_okazja.html

 

Jak jadą po drodze to wierze, że są warte 60 tysiaków.

 

A z mniej potocznych

- AR 159, S60 (szkoda, że masz taki gust), jakiś lexus może.

Jak nie peniasz to Lancia Thesis 2,4JTD 175KM lub 2.0T 185 lub 3.2V6 265KM

 

Dla mnie faworyt to AR159 2.4JTDM 200KM/400Nm - http://www.moto.allegro.pl/item729380409_a...m_200km_06.html

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo gadali o Lybrze.

Pewnie, że mniej niż w Mondeo ale bez przesady.

BMW3 jest mniejsza, Merc C również - środek - i jakoś nikt nie narzeka.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam 607 można mieć go za sporo mniejszą kasę niż 60k, nie sypie częściami jak to niektóre francuskie auta mają w zwyczaju, dużo miejsca dostojna elegancka stylistyka, komfort i dobry silnik oraz automat. bardzo przyjemny samochód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tego a4, strasznie male w srodku, tak jak kaeres napisal - nie warte 60k, zwlaszcza, ze ten tyl straszy, a6 bedzie lepszym wyborem :)

szukasz czegos szybszego niz 220KM a wstawiasz a4 z 2 litrowym silnikiem, ktory ledwo co napedza ten samochod, a lyka go "pierwszy, lepszy" 1.4TSI ;)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca, zgłoś się do mnie (o ile konsola S40 '07 Ci odpowiada ;) ), bo właśnie kończy mi się gwarancja na S40 Momentum 2.0d (136/6 gang, program Rica na ok. 180km). Jak posmarujesz odpowiednio, to się zastanowię :) Poduch już sam nie pamiętam ile (8-10), resztę parametrów też przebija z nawiązką, przebieg to 32k km.

 

Nie wydaje mi się, byś bez dzieciaka potrzebował więcej miejsca z tyłu (ja i tak 95% czasu jeżdżę sam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca, zgłoś się do mnie (o ile konsola S40 '07 Ci odpowiada ;) ), bo właśnie kończy mi się gwarancja na S40 Momentum 2.0d (136/6 gang, program Rica na ok. 180km). Jak posmarujesz odpowiednio, to się zastanowię :) Poduch już sam nie pamiętam ile (8-10), resztę parametrów też przebija z nawiązką, przebieg to 32k km.

 

Nie wydaje mi się, byś bez dzieciaka potrzebował więcej miejsca z tyłu (ja i tak 95% czasu jeżdżę sam).

Jeszcze nie widziałem samochodu z więcej niż 7 poduszkami - chyba, że ze sobą wzięte jaśki :)

 

@poca

Poważnie pomyśl o Jaaagu - http://www.moto.allegro.pl/item723589320_j..._ra_vat_22.html

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Audi A6 C6 (najładniejsze Audi ever made)

Czy ja wiem, ojciec ma taka 3.2 quattro i owszem miejsca w srodku sporo, ale mi sie wydaje, ze najladniejsze ever to ono nie jest.

 

Za to polecalbym Accorda Type-S, ktorego juz wymieniono. Bardzo fajny samochod. Ani maly, ani duzy - w sam raz. Poza tym silnik 2.4l, cos kolo 200KM, 0-100 w niecale 8s. Wystarczy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo- zacne modele, ale w tym budżecie znajdzie poca same zajechane trupy. Ale to może mój skrzywiony pogląd (nie ufam używanym autom generalnie, a używanym usportowionym wcale).

 

60k to dość nieszczęśliwa kwota- za mało na coś nowego, z wykopem. I za dużo, by kupić 5 letnie audi z 100k przelotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego podalem kilka modeli.. a nie jeden ;) generalnie 300c zaczyna sie od 50tys zl ;) co do evo i imprezy... jak by szukal to podejrzewam ze by znalazl.. dlatego podalem takze rozne modele ;) Audi.. pierwszy to amerykaniec czego nie zauwazylem wczesniej.. daltego pewnie cena mniejsza... a trzeba pamietac ze nie wszystklie czesci sa takie same w wersji EU i USA...

Osobiscie uwazam ze samochodow sie po zdjeciach nie ocenia.. pojechac.. obejrzec i mozna cos powiedziec... a w zdjeciach 640x480 duzo nie widac :) Zreszta kupujac autko za 60 patyka warto wydac te 150 zl na serwis i diagnostyke przed zakupem :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item724024214_bmw_m_...model_2006.html ? tylko bez tego paskudnego drewna i szukać bezwypadkowej...

ogólnie 330 albo 320d ( http://cimer.otomoto.pl/bmw-320-C9805128.html ), ładny samochód i widział bym Cię w nim, młody kreatywny biznesmen w czarnej E90 :mrgreen:

albo może c kasa c250 albo c280 w 4maticu ? z fajnym pakietem AMG czy sport fajnie się prezentuje, zwłaszcza biała perła za 18'

 

no i jeszcze IS250 też fajny samochód

 

dołożysz do 60 tysi dyszkę i możesz przebierać w fajnych furkach.

 

imho ałdi jest nudne... no chyba, że nowa a4 :P ale ta poprzednia co wygląda jak seat odpada.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem samochodu z więcej niż 7 poduszkami - chyba, że ze sobą wzięte jaśki :)

Tak, a sam w rodzinnym domu masz Lancera, który ma 9 poduch. ;) Lexus IS250 z roku 2008 ma 10 poduszek. Jest też wiele innych aut z ilością powyżej 7. :)

 

poca, może tak jak mówi slavOK ? ;) Lexus ? Lubisz przecież tą firmę, myślę, że nie znajdziesz nic mniej awaryjnego w tej cenie, z drugiej strony jednak nie jest to demon i za tą cenę możesz mieć bardziej sportowy/szybszy wóz. ;) Pomyśl nad IS'em. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a sam w rodzinnym domu masz Lancera, który ma 9 poduch. ;) Lexus IS250 z roku 2008 ma 10 poduszek. Jest też wiele innych aut z ilością powyżej 7. :)

Lancer i 9 poduch ? - LOL

Lexus ma 8 poduch jak się dowiedziałem z ich strony.

"Oprócz dwustopniowych poduszek dla kierowcy i pasażera z przodu system zawiera również poduszki chroniące kolana oraz poduszki boczne dla obydwu osób jadących z przodu. Kurtyny powietrzne z prawej i lewej strony mogą zostać napełnione w ułamkach sekund na całej długości szyb bocznych."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie obawiasz się straty wartości auta to pomyśl o czymś takim auto jeszcze na gwarancji, i zaraz dodam dla wszystkich ślepo zakochanych w niemieckich pojazdach ze w najnowszych testach niemieckiej gazety nowa laguna bije pasaty w awaryjności

 

http://www.allegro.pl/item730968811_laguna...onowa_igla.html

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9790437

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

Wybór jest praktycznie nieograniczony. Lancer, WRX, seria 3, A4, 159, X-Type, Vectra C/Insignia i wiele innych.

 

Odnośnie bagażnika w 159 to jest przecież wersja SportWagon.

 

Jeśli stawiasz na klasę, to bezapelacyjnie Jag - Merc jest na drugim miejscu. Jeśli na "agresora", to Lancer lub WRX. A jeśli ma być stonowane ale mocne, to seria 3, 159 lub A4.

 

Jest jeszcze Chevrolet Cruze (cholernie ładny w przeciwieństwie do wcześniejszych wynalazków koncernu), ale za 60K mamy 1.8T i to jest najmocniejsza benzynka. Mocne Diesle są jeszcze droższe, a porządnego V6 nie ma w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adas123

Cadillac Deville '63 z pneumatycznym zawieszeniem i w czarnym macie :D

 

 

A tak powaznie to moze audi a4?:> w dizelku 2,5 z automatem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleś mu polecił, najbardziej awaryjny silnik i skrzynia w audi to właśnie 2,5 i połączony z tym automat. jak już mocny diesel w audi to 3.0 tdi - wymiata.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adas123

aleś mu polecił, najbardziej awaryjny silnik i skrzynia w audi to właśnie 2,5 i połączony z tym automat. jak już mocny diesel w audi to 3.0 tdi - wymiata.

znajomy ma i sobie chwali :P lekko pedal w podloge i po chwilo 200 na bani :D

 

A ja i tak wole caddiego 63 :D

Edytowane przez adas123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Saab ma dla mnie nie do przyjęcia kokpit. Odrzuca mnie na jego widok ; )

To prawda, że większość Sabin wita się komunikatem "ready for take off"? Pytam przez ciekawość, wszak nie jest to standardowy ficzer.

Chlopak chce troche mocniejsze auto od tych wszystkich a Wy mu tu ledwo po 200 koni dajecie ;)

3360763[/snapback]

dla wszystkich ślepo zakochanych w niemieckich pojazdach ze w najnowszych testach niemieckiej gazety nowa laguna bije pasaty w awaryjności

Bez obaw, na tym forum jedynie słuszne są włoskie marki, tylko wielu jeszcze się z tym oczywistym faktem nie pogodziło i trwają w grzechu.

 

:>

 

Ciekawe z tym mizernym bagażnikiem w AR 159, kolega ma 156, wersję Sportwagon, i też jakieś podejrzanie ciasne mimo nie najmniejszych gabarytów z zewnątrz. Wiadomo, że makaroniarze to raczej ciemnawe pokurcze, ale na demony i diabły, nawet małe żółte łapki robią przestronniejsze wehikuły.

 

 

adas123 - ta, ciekawe gdzie można u nas się rozpędzić do 200 km/h bez obaw o czyjeś życie. Weź się w garść.

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@poca powiedz mi czy ta twoja e klasa tez tak sie zbiera jakby chciala a nie mogla?

ostatnio znajomy kupil clk 200 kompressor z 98r o mocy 193 km. jechalem tym i tak jakos niespecjalnie sie zbieral jak na ta moc :)

co najlepsze, stanal z innym kumplem na kresce, ktory ma colta z 92r. 113 km. do 120kph colt szedl pierwszy.

 

masa robi swoje, ale wydaje mi sie ze to tez troche kwestia opanowania auta

 

colt to pocisk :D

 

pozdr.

Edytowane przez kukifas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...