Skocz do zawartości
poca

Auto Do 60k

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jak to jest w tej klasie z miejscem za kierownicą? U mnie mam miejsce obok sprzęgła żeby stopę oprzeć, taki czwarty pedał (hehe sporo tych pedałów na takie małe auto). Standard w tej klasie?

 

Miejsce aby stopę oprzeć? Toż to jakieś grubsze premjumy muszą być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Focus nie ma miejsca na nogi białego człowieka, nawalili tej plastikowej wytłoczki od podszybia do samych kolan i obudowali konsolę środkową z takim zapasem, jakby namawiali do przemycania tam ruskich szlugów.

 

No i wzruszająco bezradny wobec czterech otyłych schabów i ich bagażu trzycylindrowy 1.0 Ecoboost. Próbował dużo mnóstwo jechać autostradą i drogami lokalnymi, a na 140 km spalił 16 litrów, zabijając tym samym trzy małe delfinki i pingwina cesarskiego. Jak miałbym do tego zaczepić tonę na haku? Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sensowny silnik w tej generacji fokusa to 2.0EB reszta to zabawki dla januszy ewentualnie nowych ruskich co mają czas jeździć z 2.3EB po serwisach..

 

Nie pytam o Megane, bo to jakby oczko wyżej.

 

Megane w tej wersji to wyżyny osiągnięć francuzów w dziedzinie motoryzacji. Od czasów 205GTI chyba nie zrobili nic lepszego. Wyżej wzbić mogli by się tylko jak opanują technologie odlewania plastików wyższej jakości co zapewne prędko nie nastąpi.

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megane w tej wersji to wyżyny osiągnięć francuzów w dziedzinie motoryzacji. Od czasów 205GTI chyba nie zrobili nic lepszego. Wyżej wzbić mogli by się tylko jak opanują technologie odlewania plastików wyższej jakości co zapewne prędko nie nastąpi.

Póki co to z plastikami mam wrażenie, że się jednak cofnęli krok w tył, miesiąc jeździłem Megane IV i śmiało stwierdzam, że u mnie w Megane III/Ph3 jakoś lepiej te plastiki wyglądają. Meg IV chyba nawet głośniej skrzypi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Focus nie ma miejsca na nogi białego człowieka, nawalili tej plastikowej wytłoczki od podszybia do samych kolan i obudowali konsolę środkową z takim zapasem, jakby namawiali do przemycania tam ruskich szlugów.

 

No i wzruszająco bezradny wobec czterech otyłych schabów i ich bagażu trzycylindrowy 1.0 Ecoboost. Próbował dużo mnóstwo jechać autostradą i drogami lokalnymi, a na 140 km spalił 16 litrów, zabijając tym samym trzy małe delfinki i pingwina cesarskiego. Jak miałbym do tego zaczepić tonę na haku? Bez sensu.

Miałem ostatnio jako zastępcze. Masz rację. Kokpit nie z tej epoki. Komórki nawet nie ma gdzie odłożyć. Ogólnie wygodne auto ale ktoś kto robił wnętrze był fanem Star teka. Z ciekawostek to warsztat który robił mi auto kupił tegorocznego Focusa w sedanie z najsłabszym silnikiem za 35000 netto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o wersji UK czy dla normalnych ludzi? W wersjach RHD chyba w każdym samochodzie jest miejsce na lewą nogę, bo obok sprzęgła jest nadkole. Natomiast w wersjach LHD sprzęgło jest zaraz przy konsoli środkowej, więc dużo tanich samochodów może nie mieć dodatkowego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję UK i sprzęgło jest obok konsoli środkowej i miejsce na nogę jest. Dzisiaj zobaczę wersję "dla białych ludzi" to obczaję co i jak.

 

Tak btw. Jak normalny człowiek nie ogarnia jazdy z kierownicą po przeciwnej stronie to nie różni się zbytnio od małpiszona który nie dawno zlazł z drzewa hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każde auto z kierownica po normalnej stronie ma to miejsce. Polo ma, Clio ma jedynie fiat 126p nie miał więc w normalnym aucie to żaden ewenement i może na purepc.co.uk byłby większy łał z tego powodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co nikt nie siedział w tych pudełkach po butach i nie wie. Kilokush piszesz coś o Polo to może napisz jak sprawa wygląda z tym miejscem...

Z miejscem jest tak sobie. Na prawą nogę mało miejsca. Na lewą masz na czym oprzeć nogę obok sprzęgła. Taki materiał ala guma. Tak czy siak pedały są dość blisko kierownicy. Ja bym chciał mieć pedały dalej bo jazda z zgietymi kolanami męczy. Ja mam 176 cm wzrostu. Moja dziewczyna z 168 cm. Dziecko 3 level za nią ledwo się mieści w foteliku. Nie jest to auto dla wysokich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...