Skocz do zawartości
Gość RedTiger

Dfi Ad77 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RedTiger

Witam mam płyte główna

Nazwa płyty głównej DFI AD77 Pro (5 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 4 DIMM, Audio, IEEE-1394)

Mikroukład płyty głównej VIA VT8377 Apollo KT400

Typ procesora AMD Duron, 1200 MHz (12 x 100)

Pamięc 4x256mb 400mhz

 

I mam pytanie jakiego max procka może ta płyta obsłużyć??

Bo chciałem kupić tego do niej http://www.allegro.pl/item730428890_athlon...ep_wroclaw.html ale nie wiem czy obsłuży go:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RedTiger

no mam jakieś z 11/3/2003 a wiesz z kąd ściągnąć najnowsze?? i jak sie robi tego biosa bo zielony jestem normalnie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios najlepiej pobrać ze strony producenta. Bartony sa obsługiwane w biosie z 15-11-2004. Znajdziesz go w "beta site" Nie podlinkuję bo strona dfi dziwnie dziala. Jak zaktualizować bios? Są poradniki w sieci, jeśli nie czujesz się na siłach, poproś o pomoc kogoś bardziej dojrzałego (jeśli jesteś zielony :lol2: ) w tych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RedTiger

no właśnie jest ten problem że nie działa DFi ta strona ze sterownikami:(:( nie ma gdzieś indziej tych sterowników??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta AD77 Pro

Date Code 2004-11-15

 

File AD77PDB15_55W.zip

 

Size 177 KB

 

Description To enhance the support of AMD 55-Watt low power CPU.

AD77PDB15_55W.zip

 

Date Code 2004-11-15

 

File AD7PDB15.exe

 

Size 673 KB

 

Description

Diamond Flash Image for BIOS dated 2004/11/15.

Please Click Here if you are not familiar with the procedure of Diamond Flash Image!!

Major Reasons of Change:

To enhance the support of AMD 55-Watt Low Power CPU.

AD7PDB15.exe

 

Źrodło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RedTiger

tylko jest ten problem że nie mam stacji dyskietek bo w biosie wyskakuje mi Floppy Disc Fail(40) a świeci mi sie ta zielona diodka na stacji dyskietek. i każe nacisąc f1 aby przejść dalej:(

Edytowane przez RedTiger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij pierwszą paczkę od Klausa, po rozpakowaniu archiwum zip będziesz miał 2 pliki, AD7PDB15.BIN i AWDFLASH.EXE do tego pobierz program WinFlash (google pomoże). Plik BIN to plik z biosem, który wskazujesz w WinFlash. http://vista.pl/porady/407_upgrade_bios_u_...tualizacji.html - krótki przewodnik po WinFlash'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RedTiger

Dzięki !!! wszystko działa:) jeszcze jedno pytanie bo mam teraz 1 gb pamięci w komputrze i tego procka 1.2ghz ale jak ustawiam te pamięci to mi tam widzi bios i winndows 768 mb czy jak dam tego 2ghz to bedzie bez problemów te 400mhz bo tak to teraz jest 333mhz. i ile max by pociągneła płyta pamięci ram:)?? z Góry dzięki

Edytowane przez RedTiger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieci daj najlepiej synchronicznie z fsb - uwierz tak jest najlepiej(czyli z bartonem 166x2=333, wiecej ci nic nie da a moze tylko zaszkodzic), a jesli idzie o ilosc pamieci to nie widze sensu dawac wiecej jak 1GB, gry co potrzebuja wiecej ramu albo sie beda ciely albo wcale nie rusza ze wzgledu na brak instrukcji sse2 w procku czy karte graficzna z ps2.0 albo jeszcze gorzej, no ewentualnie jak masz jakas super karte AGP ala GF 7900/X1950/HD2600/HD3650 i wyzej to jeszcze moze cos by wykorzystalo ten ram ale przy slabszej grafie to naprawde nie ma sensu.

Edytowane przez DJH83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RedTiger

aha no to ok bo zamierzam kupic właśnie na agp 7900 512Mb :) a jakiego max bartona mi pociągnie ta płytka?? bo wiem że weźmie 2800 a tego 3000 to tez czy juz nie?? bo widze ze są 2 wersje tych bartonów zielony i taki pomarańczowo-żółty to który z nich lepszy??

Edytowane przez RedTiger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no to ok bo zamierzam kupic właśnie na agp 7900 512Mb :) a jakiego max bartona mi pociągnie ta płytka?? bo wiem że weźmie 2800 a tego 3000 to tez czy juz nie?? bo widze ze są 2 wersje tych bartonów zielony i taki pomarańczowo-żółty to który z nich lepszy??

Czy Ty żartujesz czy nie masz co z pieniędzmi robić?

Taki "agp 7900 512Mb" będzie kosztował fortunę, 300zł wywalisz jak nic za używaną kartę. Za bartka też dasz koło 100zł pewnie. Z taką kasą to już można myśleć nad zmianą komputera na coś współczesnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...