Skocz do zawartości
kaczan

36i6 Zaczyna Denerwować, Może Play?

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja przedstawia się następująco:

36i6 zaczyna powoli mnie denerwować, już jakiś czas temu zlikwidowali najlepszą promocję (rozmawiaj ile chcesz za 10zł/miesiąc z jedną osobą) i teraz nic ciekawego nie ma oraz nawet promocji nie można normalnie włączyć, bo aktywacja przychodzi na następny dzień...

 

Zastanawiam się nad Play... odtrąca mnie to, że nikt nie będzie do mnie dzwonił skoro do Play są takie drogie rozmowy :lol2: I jest tylko jedna promocja na rozmowy (100 minut za 5gr / miesiąc) ale to za mało.

 

Interesuje mnie jak najwięcej tanich minut (do jednej osoby głównie) oraz darmowe smsy (z tym Play nie ma problemu, dużo sms przy doładowaniu), natomiast nie interesuje mnie internet.

 

Już sam nie wiem, niby 36i6 miało być takie dobre (było) ale teraz zwykły plus na kartę ma lepsze promocje...

 

Plus, Play czy inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest coś takiego, że jak wpiszesz kod przed doładowaniem, to masz 50% więcej. Nie tak dawno wpisałem taki kod, ale nie przychodził sms aktywacyjny, a że mi się spieszyło z doładowaniem to doładowałem, a 50% przepadło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Play... odtrąca mnie to, że nikt nie będzie do mnie dzwonił skoro do Play są takie drogie rozmowy

Ale czym ty się przejmujesz? Będzie musiał, to zadzwoni, nawet za 5 zł/min (sam dzwoniłem za taką stawkę z US & A do żony, jak była pilna sprawa - i tak był to najtańszy roaming, kolega z Erą miał 12 zł/min). Poza tym w epoce powszechnego przenoszenia numerów od Annasza do Kajfasza akurat ktoś będzie świadomy, że dzwoni do operatora X, a nie Y.

 

36i6 miało kiedyś taki fajny dynks, że za 2 sekundy przychodzącego dawało 1 sekundę wychodzącego - nie wiem, czy jeszcze to jest. Play ma nieco gorzej, bo za 2 minuty przychodzącego daje 1 minutę wychodzącego - zazwyczaj gada się krócej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmowy z jedną osobą, to Plus wciąż ma taki 'myk' (sam z niego na codzień korzystam) płacisz 10 zł i masz na cały miesiąc 'za darmo' do tej wybranej osoby ;) Ogólnie nie ma co narzekać na plus....jedyne minusy, które osobiście odnotowałem to naprawdę duża ilość bezsensownych sms-ów od operatora typu "na koncie pozostało x zł...doładuj" "połączenie nie mogło zostać zrealizowane bo na koncie pozostało x zł" itepe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, żeby przejść z powrotem do plus - 5 gr za minute, a w 36i6 9gr, to prawie 2x więcej :P Może to tylko 4 gr, ale sporo będę rozmawiał a nie lubię niepotrzebnie więcej kasy wydawać, bo po co ;p

 

Szkoda, że Play ma tak mało promocji, bo bym się chyba na tego operatora skusił.

A może mi ktoś przybliżyć sytuację z zasięgiem w Play? Podobno w miastach jest dobry. Ja mieszkam w małej miejscowości i często jestem we wsi obok, gdzie od czasu do czasu nawet Plus ma problemy z zasięgiem ;p

Edytowane przez kaczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play korzysta z nadajników Plusa, tylko te do UMTS ma swoje.

Problemy z zasięgiem - nie wiem, z jakiego źródła wypełza ta szeptana propaganda, ale śmieszy mnie okrutnie.

jak wytłumaczysz sytuację. Mam ten sam fon i poruszam się w tych samych "lokalizacjach geograficznych". Gdy miałem SIM z Orange NIGDY nie miałem mniej niż 2 kreski. W Play mam zasięg przez 80% czasu.

Awaria telefonu? Sprawdzałem na kilku- jest to samo.

Awaria karty SIM? Wymieniona- to samo.

 

Co jeszcze proponujesz by zrobiła ma skromna osoba, celem polepszenia zasięgu? Mam latać z jakimś reapeaterem GSM na plecach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z playa juz drugi rok - nigdy nie miałam problemów z zasięgiem, chociazbym nie wiem na jakim odludziu byla ;) jestem zadowolona z ich usług, ale ja tyle nie rozmawiam co Ty, częściej piszę smsy. jeszcze sie nie zawiodłam na play, wiec gorąco Ci go polecam :)

Edytowane przez kompanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 36i6, jak była gadka szmatka (10zł na miesiąc darmowe rozmowy na jeden numer) to było fajnie. Teraz trzyma mnie (i to niestety za dobrze) darmowe smsy do sieci za 3zł. Inaczej bym tą sieć dawno olał. A że głównie pisze i to nawet sporawo to przy 1sms-1gr był płacił za same smsy miesiecznie 50zł więc [gluteus maximus] :( Kiedyś pisałem do plusa (36i6) czy gadka szmatka wróci to pani odpisała (albo i damski robot jakiś) że być może blabla, proszę cierpliwie czekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...