Skocz do zawartości
BartoszSe

Wine Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wine zaistalowałem wersje 1.03 czy coś kołotego i jak go używam strasznie muli mi kompa a mój komp to:

Dual Core 3.00GHz

2Gb Ram

Ati Radeon 4670 1gb

Może ktoś mi pomóc i jescze jak ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>[/color][/color]m Counter strike 1.6 to wyłancza sie po 2 sekundach a ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> się po 1 minucie wie ktoś o co biega ?Za pomoc mogę dać konto RS premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

Fajnie, tylko nie wiem czy zauważyłeś że stable wine to wersja 1.0.1, a najnowsza to 1.0.29 - więc skąd żeś wyrwał to 1.0.3?

Na takim konfigu to Warhead chodzi całkiem znośnie - CS trzeba spowalniać na siłę ;)

 

Długie odpalanie wine (bo o to chyba chodzi) to przynajmniej u mnie był problem z brakiem urządzenia PCM w alsa - pojawiło się to gdzieś od wersji 1.0.25, wcześniejsze chodzą bez problemu <tzn, pomimo braku PCM odpalają się błyskawicznie>

 

Wyłączanie gier: przede wszystkim zajrzyj do AppDB - tam z reguły jest sporo podpowiedzi co zrobić.

Czy stworzyłeś Prefix dla CS? - jeśli nie - zrób to:

>mkdir $HOME/wine-CS

>export WINEPREFIX="$HOME/wine-CS"

>winecfg

W oknie konfiguracji ustaw wirtualny pulpit (przynajmniej na czas testow), kartę audio, hardware shaders=on i co tam jeszcze chcesz (Moje dokumenty, itp)

 

Nikt nie pomoże Ci jeśli nie pokażesz co wypluwa wine w terminalu:

>export WINEPREFIX="$HOME/wine-CS"

>wine <ścieżka_do_exe> | tee $HOME/Desktop/wine-log

 

Na pulpicie pojawi się plik tekstowy wine-log ze wszystkim co wypluło wine podczas pracy programu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...