Skocz do zawartości
ferges

Mały Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje laptopa. Nie mam dużych wymagań, ale jakoś nie mogę znaleźć niczego fajnego. Moje wymagania. Laptop musi być mały. Coś pomiędzy 10 a 13 cali. Z chęcią kupiłbym netbooka, ale że będzie to jedyny komputer, to wydaje mi się, że procesor Atom będzie za słaby. Chcę coś albo od AMD x2 albo coś od Intela też dwurdzeniowego. Poza tym laptop powinien posiadać graficzne wyjście cyfrowe – HDMI albo DVI, bo będę chciał od czasu do czasu podłączyć go do dużego monitora lub telewizora. Inne cechy są drugorzędne. Modem 3G przydałby się, ale zawsze można później dokupić.

 

Myślałem o HP ProBook 4310s albo Acer TravelMate 6293 (tylko ten nie ma HDMI).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksimum to pewnie z 3500 zł. Mam możliwość kupna laptopa w USA, ale dostałbym go dopiero w grudniu, więc pewnie będę brał coś w Polsce. Marki preferowanej nie mam. Sprzęt będzie wykorzystywany głównie do net, muzyka, filmy, bez grania. Laptop może być bez dvd, chociaż 13' bez dvd ciężko trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 4310s będzie bardzo dobrym wyborem

Można go kupić korzystnie w primakomp na allegro: http://allegro.pl/item736699579_hp_4310s_2...p_7h_pracy.html

 

Jak dla mnie jedyną wadą jest refleksujący ekran.

Tu masz recenzję: http://www.notebookcheck.com/Test-HP-ProBo...ok.20024.0.html

Recenzja po polsku też niedługo będzie na notebookcheck.pl

 

Jak na podstawowy komp warto kupić coś mocniejszego właśnie jak 4310s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...