Skocz do zawartości
polii

Kierownica

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o kierownicach Mediatech? Kupił bym Logitecha ale przydało by sie jeszcze procka wymienić i pamięć a skąd na to wszystko brać pieniędzy. Interesowała by mnie tak kiera z hamulcem ręcznym za 125 zyla. W Komputroniku są przy tym produkcie 2 komentarze- jeden przychylny drugi nie- i to mnie właśnie martwi że jeden koleś pisze że można sobie pograć w colina bezstresowo, tylko że mnie Collin gu... obchodzi, chciałbym pograć sobie w GPL albo F1 2002 i nie wiem czy ta kierwnica sie nada, bo właśnie drugi komentarz mówi że o grze w GPL można zapomnieć. To jak jest z tą kierownicą, nadaje się ona do czegoś czy nie? Można pograć w bardziej zaawansowane gierki? Nie oczekuje po niej cudów ale żeby była W MIARĘ przecyzyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe stray nie, nie kupuj miediatecha :)

jak chcesz pojezdzic w GPL- a to mozesz sie mnie posluchac bo jezdze w polskiej lidze 2 lata wiec mowie ci.

Za 125 kup sobie uzywanego logitecha, najlepiej taki starszy model jak chcesz to wal na priva to ci dokladnie opisze , i bedzie napweno lepszy od jakiegos mediatecha. A jak chcesz jezdzic w GPL to zapomnij o jakis recznych czy cos w tym stylu. Bo bolid z 67 r nie mial takiego super udogodnienia podobnie jak samochody typu NASCAR. A jak chcesz sobie pogarc w Colina to powiem ci ze powiniem cie na klawiszach objechac -to nie jest symulator

 

Tu masz strone racing-forum.pulse.pdi.net

tylko prosze nie wspominaj o tym recznym :D

Aha i nie wpominaj nic o NFS :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam to forum, ale tam to mi powiedzą żeby MOMO kupić jak mnie na żółtego logi nie stać :-) a z tym ręcznym to nie powidziałem że będę go urzywał. Co do NFS i CMR to mam takie samo zdanie jak ty, tylko że ja chce sobie pograć w F1 2002 czy Nascara albo GPL ale czy do tych gier naprawdę potrzebna jest najlesza kierownica, czy ten MEDIATECH jest aż taki zły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubię nfs, super gierka. na pewno symulator to nie jest ale jest czadowa - to moje zdanie.

a co do kierownicy to używana może mieć już luzy i za małe lub za duże opory kółka. ale na pewno nie będzie problemów ze sterownikami i kompadebilnością w grach.

Jeśli trafisz na mało używaną lub od delikatnego kolesia to używana kierownica posłuży ci dłużej i lepiej niż nowa tandetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz miec problemy to kup Mediatech. Takiego shitu w zyciu bym nie ruszyl. Lepiej zaplacic wiecej i miec swiety spokoj. Nawet nie maja konkretnej bazy sterownikow w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys mial kasy jak kielbasy to bym mogl smialo polecic zajefajny zestawik od www.act-labs.com. No ale skoro nie masz... :| to nie pozostaje nic innego jak czerwony Logitech (mimo ze na mnie on nie zrobil wrazenia - brakuje shiftera.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spavatch a co fajnego jest w Act-Labsie? To, ze ma opcjonalny shifter w ukladzie standard-H? To chyba wszystko :P

 

Tansze modele nawet nie maja split-axis Dołączona grafika, a najdrozszy Force RS obsluguje splita... ale tylko jesli masz dwa pedaly - przy trzecim (sprzeglo) split-axis przestaje dzialac :P

 

Moze w NFS split-axis jest nieprzydatny (nawet nie wiem, nie zhanbilem swojego kompa ta gierka Dołączona grafika), ale w porzadnych symulacjach (GPL, NR, F12002) split-axis to podstawa... a o takie wlasnie tytuly chodzi polii'emu (cholera jak sie ten nick odmienia? :wink:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aziz ta twoja "oka" :wink: tez nie ma splita, trzeba samemu przerabiac :P

 

Za te pieniadze, ktorymi polii dysponuje, mozna tylko:

1. kupic w sklepie Thrustmastera Modena

2. liczyc na farta szukajac na allegro starego Logitecha z _calym_ zoltym kolkiem (model wczesniejszy niz ta "oka" :wink:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci powiedza ze momo to ich nie sluchaj :) jednym z nich bedzie kavoo :)

Kup uzywanego starego zoltego :) bron boze nowego bo nie ma spilt axis :)

Thrustmaster tez jest super i nie drogi :)

Tylko pamietaj Thrustmaster a nie Trust lub jak sie to tam pisze :) bo to lata swietlne roznicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że badziewiastej kierownicy to nie ma sensu kupować.

Ja kupiłem sobie Logitecha Wing Man Forumla Force GP ijestem zadowolny. Podobno MOMO rządzi ale niemiałem tyle kasy. Jest też Logitecha Wing Man Forumla Force [bez FF] ale ja chciałem z FF także wybur należy do ciebie. z FF kosztje 300 a bez 180 bodajże. Ale jak jush kupywać to żadnego ścierwa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tez mam Nowe Logi FF ale jest duzo lepsze od tego bez FF. Mialem wczesniej sterego, byl super ale nie podobaly mi sie pedaly i to byla glowna przyczyna zmiany. Jak by co to nowe z FF polecam jest spoko i taniocha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...