Skocz do zawartości
YogiCK

Wymiana Gratów, ~1300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że po wakacyjnej pracy wpadło troche kasy, zdecydowałem się powymieniać parę gratów w swoim pudle. Oto co wymyśliłem w esc.pl:

 

Phenom II X2 545

Gigabyte MA790X-UD3P

GoodRAM Pro 2x2GB 1066 CL5

HiS Radon 4850 512MB DDR3

 

W sumie 1273zł

 

Współpracować to będzie z paroma starymi gratami, czyli Karakorum, Corsair VX450 i resztą stuffu (dźwiękówka, tuner TV, HDD itd).

Mam nadzieję że niczego nie pokręciłem ?? Ew konstruktywne uwagi co zmienić mile widziane.

Limit cenowy ~1300zł, mogę pare zł dorzucić ale nie więcej niż 50zł.

 

Chłodzenie na grafice jest bez znaczenia, w krótkim czasie będzie wymienione na Accelero S1 r2 albo Auras Fridge.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASRock A780GXH - 249 zł

PowerColor Radeon HD4850 512MB PCS - 369 zł

AMD Phenom II X3 720 Black Edition - 439 zł

 

i moga byc te ramy co wybrales , razem wychodzi 1303 pln a masz juz pewne 3 rdzenie i mozliwosc odblokowania 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki beczki jaki widzisz sens tak zmieniać na takie cos cała platformę hm?

Przecież na tej(E2140 ▫ IP35 ▫ 2x1GB ▫ 9600GT ▫ FP93G P ▫ HD502HI ▫ DVR-215BK ▫ Rebel 9 Eco ▫ VX450W) możesz zmienić na szyby procek dodać ram kupić np. tego 4850 .

Przy kosztach sprzedaży wymianie plyty itp. więcej stracisz niż zyskasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara platforma idzie do innego kompa w domu, nie planuję w nią inwestować.

 

Nad X3 się mogę połakomić, aczkolwiek X2 też się dają odblokować, a ten Gigabyte ma parę drobiazgów które mi bardzo pasują.

Ten PowerColor jest w czymś lepszy od tego HiSa (pomijam chłodzenie, tak jak pisze docelowo będzie Accelero S1 na nim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...