Skocz do zawartości
qtch

Czy wycisne XP3000+

Rekomendowane odpowiedzi

siema, mam pytanko, narazie lece na 12,5x166, bo te kingstony to straszny lipton, ale mam zamiar kupic twinmosy 2x265 333mhz i jak myslicie, uda sie wyciagnac 2333mhz ? bo teraz mam 2088 i jest bardzo stabilny na vcore 1,7 bo kt4v wiecej nie da :) na szczescie w najblizszym czasie kupie solteka tego na nforsie 2 i mam nadzieje osiagnac 187x12,5. Czy te pamieci pociagna tyle ma max timingach ??? Bo takie np. moje stare elixiry szly 145 na maxie, ale niestety to bylo 266 i sprzedalem wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wszystki to jest jak na loteri raz wygrywasz raz przegrywasz... napisz serie procka itp. zastanów się jeszcze nad WC bo na AC to raczej trudno będzie coś takiego osiągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kt3-ultra 2 doszedlem do 2300mhz - metoda drud moda.

Drutowalem napiecie i mnoznik. ale bez wc to jest to nic. Ciagle jakies zwieszki wiec dalem spokuj. Moje infeniony tez sa do [gluteus maximus] wiec nie nazekaj a pobaw sie w drutowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji bo zapomnialem, plyty MSI widza procka po mnozniku wiec jak dasz 13 to jest 2700+, 13.5 to 2800+ itd. Mozesz wykrecic 3000+ dajac wiekszy mnoznik i mniejsza szyne. powodzenia w testach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji bo zapomnialem, plyty MSI widza procka po mnozniku wiec jak dasz 13 to jest 2700+, 13.5 to 2800+ itd. Mozesz wykrecic 3000+ dajac wiekszy mnoznik i mniejsza szyne. powodzenia w testach.

A tak przy okazji, zwroc uwage, a nastepnie uzywaj opcji : Zmien

Dostepna w prawym gornym rogu posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzyskalem 14x166=2324 Mhz na napieciu 1.7V i byl w miare stabilny tzn czsami 3dmark przeszedl a czasami nie :( Ale mysle ze jak bym mu dal wieksze napiecie to bylby stabilny.

To wszystko na jakimis tytanie za 40 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, narazie szukiam kuoca na mobo i ddrki, a jak sie znajdzie, to bede krecil dalej, ew. wymiana proca tez jest mozliwa, bo na pewno uda sie go sprzedac za sensowna cene :) a narazie mam celka 300A i abita be6 II do tego wc i jedziemy do fsb 133 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twinmosy na bank Ci pociagna. Ja mam 512 (333) i bez przypadek walnalem je na 166+33, i chodzily ale zwiechy byly na 3dmarku w trybie asynchro, wiec jade na synchro fsb 166 i jest okej. Dalej nie ciagne bo mam slaba zasilke i na razie mi tyle wystarczy. Więc twinmosy to spoko pamiatki. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o ten drut mod z napieciem nie ten z mnoznikiem

Na górze masz cały topic o tym .... Poczytaj to wszystko tam jest napisane nawet są zdjęcia jak co połączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twinmosy na bank Ci pociagna. Ja mam 512 (333) i bez przypadek walnalem je na 166+33, i chodzily ale zwiechy byly na 3dmarku w trybie asynchro, wiec jade na synchro fsb 166 i jest okej. Dalej nie ciagne bo mam slaba zasilke i na razie mi tyle wystarczy. Więc twinmosy to spoko pamiatki. Polecam.

patrz na podpis :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie pobawilem spetalem nogi mojemu prockowi ;D narazie 14x166 @ 1.7V prime smiga juz z 1h full stable (rano bede mial pewnosc) :) (proc dlt3c 0308spmw) Ogolnie powinno sie udac 3000+ wycisnac lekka reka i woda - na ac ciezko (zwlaszcza ze idzie lato )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wszystki to jest jak na loteri raz wygrywasz raz przegrywasz...

swiete slowa ... mi sie udalo wyciagnac 2005 MHz 12x166 i to na obnizonym napieciu do 1,425 i starej 4-letniej zasilce 235W :wink:

smiga az milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja seria to axda1700dut3c jiuhb0302wpmw, niestety mam kiepskie wiatraki(falcon rock 1 i boxowy) ale juz niedlugo kupie twinmosy i solteka na naforsie 2 i przed latem moze zdarze wyciagnac 3000xp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja seria to JIUHB 0308 DLT3C jak narazie poszedl stabilnie jak w opisie czyli 12,5x187 na 1,7V. Nie chce mi sie zmieniac zworki bo mam obudowe z zasilka w pionie i musze ja wykrecic i grafike :( aby tego cudu dokonac dlatego mam nadzieje pojdzie na wiecej ale jak bede mial czas i ochote to sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja seria to JIUHB 0308 DLT3C jak narazie poszedl stabilnie jak w opisie czyli 12,5x187 na 1,7V. Nie chce mi sie zmieniac zworki bo mam obudowe z zasilka w pionie i musze ja wykrecic i grafike :( aby tego cudu dokonac dlatego mam nadzieje pojdzie na wiecej ale jak bede mial czas i ochote to sprawdze.

mam pytanko, mozesz mi podac jaki masz kolor laminatu i ew dokladny numer serri procka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...