Skocz do zawartości
sir Afeen

Kolejny sklep dla NAS :)

Rekomendowane odpowiedzi

"]co z tego jak akcesoria sa standardowe - wszystko tam jest tkaie jak u innych - nic z ciekawostek, ktore co dnia ukazuja sie w zachodnich e-sklepach. Po drugie - ceny ceny ceny!

Zdzierstwo w bialy dizen - (tak jak u innych)

...ale daje nam to przynajmniej możliwość wyboru sklepu :)

...inna sprawa, że ceny z kosmosu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C-WA2 WENTYLATOR ANTEC 3DIODY LED NIEB,CZERW,ZIEL.

Przykuwający uwagę przezroczysty wentylator podświetlony trzema kolorowymi diodami LED (niebieska, czerwona, zielona). Jeden z najlepiej sprzedających się produktów w Europie Zachodniej.

 

rozbawil mnie ten tekst ;]

i ta cena za wentylacz 98zł

jeszcze dlugo nam bedzie czekac na to, ze sprzedac akcesoriow do moddingu bedzie tak wysoka jak w Europie Zachodniej :-)

zwlaszcza za taki hajs ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetlany adapter pod wentylator umożliwiający zastąpienie standardowego wentylatora 60 mm wentylatorem 80 mm. Świecące diody nadają futurystyczny wygląd...więcej>>>

 

cena brutto: 210.00 PLN

 

ROTFL

 

TUNEL DOPROW.POWIETRZE DO PROCESORA /80MM

 

cena brutto: 151.00 PLN

 

ROTFL 2

 

O qrw....... leze na ziemi i sie smieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehehehehe owszem ceny z kosmosu ale np. mam wentyl PANAFLO 120x120 6000rpm i on kosztuje 80zl w sklepie!!!!!! a ja go mialem z obudowa COMPAQ PROLIANT (taka ma bruce) i jeszcze jeden wentyl 160x160(b. cichy i wydajny) a ta bude i wentyle dostalem za darmo :P :P tlye ze bylo trzeba ja przystosowac pod ATX i wejscie dla zaislacza wywiercic, koszyk na dyski i inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>lki.....a teraz jest w modyfikacji ta buda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore rzeczy maja strasznie drogo (zwykle niebieskie diody po 9 zl/sztuka), niektore w przyzwoitych cenach.

 

Ale najfajniejsze jest tu:

http://www.tuning.softmaster.pl/sklep.php?...231baa195acf079

 

okragly kabel pod SCSI - mam pod to nagrywarke i ta tasma mnie ostro wqrwia - wreszcie bede mogl cos z tym zrobic - ale raczej nie zaplace 13 zl za przesylke o wartosci 40 zl. Moze ktos wie, gdzie dostac gdzie indziej taki kabelek? Bo w lokalnym komputerowym chyba nie beda mieli (ale maja za to srebrne CoolerMastera pod IDE 8) 8) 8) 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...