Skocz do zawartości
Janisław

Laptop Służbowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję jakiegoś sprytnego lapka do celów służbowych, jako że poprzedni 4-letni już ledwo zipie.

Czego oczekuję:

- Proc C2D w granicach 2GHz

- Przynajmniej 2GB RAM

- Bluetooth

- Dobrze jakby miał modem HSDPA/3G

- Napęd DVD-RW

- Przynajmniej 4-5h ciągłej pracy na baterii

- Ekran najchętniej 14.1" 1440x900, ewentualnie 13,3" 1280x800

- Vista Business EN

 

Z rzeczy mniej ważnych - dowolny dysk i grafika (chociaż jakby w podanej cenie był dysk SSD to jak najbardziej wskazany). Dobrze jakby ważył w granicach 2kg.

Będzie używany główne do aplikacji biurowych i netu, często w podróży więc jakość wykonania jest ważnym kryterium.

 

Kasa jaką dysponuję to 800-900 EUR netto (w granicach 4500-4600 PLN brutto)

 

Na razie obejrzałem sobie Dell Latitude E6400 oraz Lenovo T400, oba dosyć przyjemne - proste wizualnie i w miarę starannie zbudowane.

Macie może propozycje jakichś innych firm pasujące mniej więcej do tego segmentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje wymagania spełnia świetnie właśnie e6400 dobrze zbudowany, duże możliwości konfiguracji oraz świetny serwis. Z Sony mogę polecić Zseries ze względu na matryce jednak budżet trzeba by powiększyć o połowę także mój głos idzie na della.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...