Skocz do zawartości
Sound3D

Jak Włączyć Kartę Graficzną Po "wyłączeniu Urządzenia"?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem problem z Vistą, a dokładniej z kartą graficzną, wyłączyłem w menegerze tą kartę klikając "wyłącz urządzenie". Tzn były tam opcje wyłącz, włącz, na żądanie itp (Teraz jestem na XP i nie pamiętam, jak już dokładnie jest w Vista.

 

Teraz jak włączam system to jest dźwięk a nie ma obrazu ;/ Tak samo w trybie awaryjnym. Macie jakieś pomysły jak to przywrócić? Konsolą? Skrótami klawiaturowymi? Edytowaniem rejestru? Pliku? Mam Linuxa i mogę każdy plik podmieniać i edytować bez problemu. Help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co chciałeś osiągnąć przez wyłączenie karty graficznej?

To jego sprawa.

 

Miałem kiedyś podobny zonk.

 

Zrób tak - rozpocznij instalację driverów, wtedy w menadzeże urzadzeń pojawi ci się karta która znikneła, otwórz jej zakładkę i nie zamykaj. Po zakończeniu kreatora instalacji, spróbuj recznie zainstalować drivery z lokalizacji , gdzie je uprzednio wypakowałeś.

 

Mi to kiedyś pomogło.

 

aaaaa doczytałem, że nie masz obrazu..... jesli nie masz obrazu - to najpierw warto spróbowac przeywracania systemu z dvd

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z płyty DVD, ale nic. Punktów przywracania też nie ma. W konsoli z płyty wpisałem devmgmt.msc skrót do menegera urządzeń, ale nie mogę go otworzyć, bo jest rozszerzenie .msc a nie .exe. Można jakiś livem otworzyć .msc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wrzuć jakąś starą kartę PCI, do niej podłącz monitor i w ten sposób włącz tamta grafe. Albo może pomóc podłączenie innej karty zamiast tej wyłączonej, potem odinstalowanie tej którą wyłączyłeś (powinna chyba być widoczna w menadżerze urządzeń po zaznaczeniu opcji "pokaż ukryte urządzenia") i ponowna jej instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...