Skocz do zawartości
yuucOm

Youtube Strasznie Wolno Działa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej. Mi oraz kilkunastu znajomym z łączami od różnych providerów YT działa strasznie wolno od kilku dni (nawet podczas oglądania filmików na kanałach partnerskich - a jak wiemy te mają pierwszeństwo). Podczas buforowania filmików jest wykorzystywana 1/20 albo conajwyżej 1/10 łącza :blink: też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy na 10up 10down potrafi zamulić HD.

powiem tak moglo by byc szybciej, ale nie narzekam. poza tym wcale sie nie dziwie, nie wyobrazam sobie ogromu danych jaki przeplywa przez servery youtube kazdej sekundy.

moje lacze:

Dołączona grafika

Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w ogóle wszystko ostatnio zaczęło wolniej działać, a niektóre strony się w ogóle nie ładują np nasza-klasa.pl, my.opera.com/desktopteam i jeszcze pare innych. Problem zaczął występować na wszystkich 3 komputerach, więc albo coś nie si z moim operatorem, albo z routerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh rok szkolny się zaczął u mnie to samo na neo 6mb zwolnienia łatwo zauważyć w godzinach od 16 w górę i zaczyna sie robić ok około 23 ;)

Dokładnie! Potwierdzam to samo u siebie a mam NEO 2mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w ogóle wszystko ostatnio zaczęło wolniej działać, a niektóre strony się w ogóle nie ładują np nasza-klasa.pl, my.opera.com/desktopteam i jeszcze pare innych. Problem zaczął występować na wszystkich 3 komputerach, więc albo coś nie si z moim operatorem, albo z routerem.

Dokładnie! Potwierdzam to samo u siebie a mam NEO 2mb

Właśnie też zauważyłem na neo 2mb.. Wyraźnie wszystko wolniej działa. Musza nowe serwy albo coś dać bo tak sie nie da jechać. YT to już na buforowanie musze brać (jak za czasów neo 320kb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem napisać, że to nie jest rozwiązanie dla mnie. W każdym bądź razie sprawdzane było na 3 różnych kompach, na IE8, FF3 i najnowszej operze i zawsze takie same efekty, do płynności daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że nie jest źle. Jest bardzo przyjemny, mi odpowiada.

Wszystko nawet fajne, ale system wyświetlania komentarzy jest najzwyczajniej w świecie fatalny. Nie mogę się połapać mimo wnikliwej analizy gdzie co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko nawet fajne, ale system wyświetlania komentarzy jest najzwyczajniej w świecie fatalny. Nie mogę się połapać mimo wnikliwej analizy gdzie co jest.

 

Zależy kto czego oczekuje. Ja jako niezarejstrowany użytkownik przykładam jedynie wagę do samego video i opcji playera. Ewentualnie skojarzeń video.

Osoba która przeglądala komentarze, szukala w nich informacji czy kierowała się ratingiem filmiku nie ma ułatwionego życia, to prawda.

Dla mnie ten uproszczony interfejs jest na plus bo po prostu nie potrzebuję tych wszystkich opcji na wierzchu.

 

Z tymi komentarzami to nieco przesadzasz IMO. Na początku są wymienione te, ktore są najlepiej ocenione a następnie już normalnie, tyle że bez dat.

Polecam obejrzeć http://www.youtube.com/watch?v=IrCwrzPh8zc, w bardzo jasny sposób Jon wyjaśnia co się zmieniło. Może będzie pomocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...