Skocz do zawartości
yuucOm

Youtube Strasznie Wolno Działa

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie problem u mnie występuje od jakiegoś pół roku...

Najbardziej wku.. denerwującą rzeczą  jest buforowanie tego samego filmiku po ustawieniu loop. Po co filmik jest powtórnie buforowany tego nikt nie wie, nie rozumie. Wcześniej tak nie było. Może coś adobe zepsuło. Również przy przeskakiwaniu filmik jest powtórnie buforowany. Oszczędność transferu pełną gębą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy neostrady, dodatek proxy do przeglądarki np. foxyproxy, wklepujemy IP 217.98.20.20 port 8080 wzorzec URL "http://*.youtube.*" i YT zaczyna działać.

musiałem to wrzucić w "kod" bo inaczej nie widać co napisałem... jakiś bug na forum.

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie przez router swojego czasu źle youtube chodził, ogólnie stremingi się zapychały. Ja bym sprawdził czy czasem router nie ma włączonej opcji firewall. Czasami analizują wszystkie pakiety przychodzące. To samo można spróbowąć wyłączyć w oprogramowaniu wirusowym na próbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youtube działa tragicznie na neostradzie od dawna. Nawet na tym proxy problem się do końca nie rozwiązuje. Podczas gdy jakieś inne serwisy, o każdej porze dnia i nocy, maksymalny transfer łącza (np vimeo). ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemów z YT na Neozdradzie nie uświadczyłem co najmniej od początku czerwca, zarówno u siebie (Fiber 80), jak i u znajomych przy wolniejszych opcjach, tak więc problem chyba został zażegnany.

Traceroute wskazuje na to, że połączenie teraz realizowane jest poprzez Telię, zamiast Opentransit.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie YT jest dzisiaj nieużywalny, czy to raczej jakaś większa czkawka?

 

Coś na większą skalę.

Skandal bym powiedział bo w czasach 4k oglądam filmiki w 144p 

Powinni nowy standard wprowadzić, microHD.

 

 

Wyjście na świat mam dobre bo zarówno speedtest 

jak i lokalny miernik transferu pokazują 2 mega stałego

transferu i ping na poziomie 20ms.

 

Zresztą inne serwisy śmigają dobrze np. vimeo lub twich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...