Skocz do zawartości
mahboula

Acer Aspire 3682wxmi - Jaka Cena?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chciałabym zasięgnąć informacji za ile mogę sprzedać Acera Aspire 3682WXMi z uszkodzoną matrycą? Wystawiłam go na aukcji i przychodzą mi różne propozycje, a ja nie mam pojęcia jak się do nich ustosunkować. Komputer zakupiłam w 2007 roku i właściwie wszystko działa tylko matryca co jakiś czas gaśnie. Wystarczy nią poruszać i zaświeca się z powrotem, ale potem sytuacja się powtarza. I jeszcze gniazdo sieciowe czasem nie łączy.

Oto parametry laptopa:

Intel Celeron M procesor 420 (1,6 GHz, 5333 MHz FSB, 1MB L2 cache)

14,1"WXGA CrystalBrite LCD

Mobile Intel 940 GML Express Chipset

100 GB HDD

DVD-Super Multi double layer (support DVD+R Double LAyer/DVD+RW)

1GB DDR

802,11 b/g wirless LAN

Bluetooth 2,0+EDR

Będę wdzięczna za odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaak? :blink: Kurcze, a jak go chcialam dac do naprawy to informatyk powiedzial mi, ze trzeba wymienic matryce, a to bedzie koszt okolo 800 pln + wymiana gniazda 200 pln :angry: Ciekawe. Dlatego stwierdzilam, ze bardziej bedzie mi sie oplacalo kupic nowego lapka... I kupilam :angry: Co za ludzie :(

Tak to jest jak sie czlowiek nie zna... Cholera. Tak, czy inaczej napiszecie mi ile za tego Acera maksimum moge wyciagnac?

Dzieki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet nie wiedzialam, ze to zawiasy, myslalam, ze to plastik obudowy :)

No coz, wyglada na to, ze czlowiek powinien znac sie na wszystkim, bo jak jest laikiem to mogą mu wcisnac co chca :angry: Gdybym wiedziala, ze to nie jest koszt rzedu 1000 pln tylko powiedzmy 500 pln, to bym go naprawila i nie wpuszczalabym sie w nowy komputer :) Mowi sie trudno. Widocznie szanowny pan technik chcial sobie po prostu na mnie zarobic, ot co <_<

Coz, kosci zostaly rzucone... A jak juz jestesmy w temacie to mam jeszcze jedno pytanie, jesli mozna. Chcialabym sformatowac dysk (chodzi mi o usuniecie moich wypocin :)) nie usuwajac systemu operacyjnego. Sie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...