Skocz do zawartości
Tajfun1281

Ati Mobility Radeon 4650

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie moge znalezc odpowiedniego sterownika do mojej karty graficznej ATI Radeona 4650.

 

Mam laptopa Sony Vaio VGN-FW41E, i zainstalowałem Windows XP, znalazlem wszystkie sterowniki a ten od grafiki nie działa..

A myślałem, że z grafiką będe miał akurat najmniejsze problemy.

 

Gdy go wgrywam wywala mi nastepujacy komunikat "setup did not find a driver compatible with your current hardware or operating system"

 

na stronie ati.amd.. nie ma sterownika do tego modelu :P znowu w supporcie mojego laptopa nie ma sterownika pod XP %-)

 

pomóżcie, prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od faktu, że większość notebooków obecnie konstruowanych jest pod Vistę/7 i tylko pod te systemy ma support. Jeśli zrobiłeś sobie (bije po oczach) downgrade systemu we własnym zakresie to trzeba było najpierw o sterownikach pomyśleć. To co zrobiłeś jest nielegalne w myśl producenta sprzętu i nie daj, jak notek padnie i wyślesz go z dyskiem z XP to stracisz gwarancję nawet gdyby system był kupiony przez Ciebie legalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...To co zrobiłeś jest nielegalne w myśl producenta sprzętu i nie daj, jak notek padnie i wyślesz go z dyskiem z XP to stracisz gwarancję nawet gdyby system był kupiony przez Ciebie legalnie.

a Ty niby skąd takie info wytrzasnąłeś? to co niby jak zainstalujesz linuxa to też po gwarancji tak? sory ale gadasz głupoty...

to jaki sobie OS wgrasz to Twoja sprawa, a końcu kupiłeś ten sprzęt. A stwierdzenie że laptopy są konstruowane pod Viste/7 też jest bez sensu, po prostu XP ma już swoje lata i producenci sprzętu chyba z lenistwa nie wypuszczają sterowników do XP, no i laptopa z XP nie kupisz bo Microsoft zabronił...

 

Co do sterowników do grafy to mobility modder powinien działać, sam kiedyś używałem na ATI 3470, no i zawsze możesz wybrać plik sterownika ręcznie, też powinno zadziałać.

Edytowane przez pkozerski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz mi to zadziałało.. pare miesięcy temu myśląc, że problem z głowy przeinstalowałem system..

przez ostatnie miesiące wypróbowałem chyba zmodyfikować wszystkie wersje sterowników... i nic.

Może robie coś źle? nie wiem, bo co nie co się znam na komputerach..

Czy ktoś mógłby może zmodyfikować ten sterownik i przesłać go mi? byłbym niezmiernie wdzięczny, jestem gotowy nawet zapłacić jakąś symboliczną cene (2-3dyszki) za pomoc, jeśli zadziała.

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz mi to zadziałało.. pare miesięcy temu myśląc, że problem z głowy przeinstalowałem system..

przez ostatnie miesiące wypróbowałem chyba zmodyfikować wszystkie wersje sterowników... i nic.

Może robie coś źle? nie wiem, bo co nie co się znam na komputerach..

Czy ktoś mógłby może zmodyfikować ten sterownik i przesłać go mi? byłbym niezmiernie wdzięczny, jestem gotowy nawet zapłacić jakąś symboliczną cene (2-3dyszki) za pomoc, jeśli zadziała.

 

dzięki

 

Od dłuższego czasu ati wydaje stery na laptopy razem z desktopowymi, wiec nie musisz nic modować. NA oficjalnej stronie do ściągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...