Skocz do zawartości
dexiak

przyklejone tematy

Rekomendowane odpowiedzi

pozatym np.. galeria GFX - tam zdjec juz prawie nie ma :( - siakos nie wypalil ten topic :?

Jak to nie ma zdjec ? 8O

Dzisiaj widzialem tam kilkadziesiat 8O

A jezeli uwazasz ze cos nie wypalilo, to nie topic, a userzy, tak ciezko wkleic tam fotki ? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za duzo nazbieralo sie tych przyklejonych tematow w dziale sprzet. Moze zrobcie oddzielny dzial na posty typu : plyta xxx zlote rady itp. Przemyslcie to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za duzo nazbieralo sie tych przyklejonych tematow w dziale sprzet. Moze zrobcie oddzielny dzial na posty typu : plyta xxx zlote rady itp. Przemyslcie to :)

Kazdy ma prawo miec swoje zdanie.

Ile jeszcze dzialow mamy stworzyc ?

Jak tak dalej pojdzie to kazda plyta bedzie miec swoj, a proce ? zasilki ? grafy ?

ehhhh...................... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed nie wiem czy wiesz na Forum overclockers.com jest taki podział na płyty pod AMD i Intela, grafy podzielone na nVidię, ATi i pozostałe :wink: tak samo z innymi rzeczami, nie ma tam burdelu, za bardzo, a przez taki podział łatwiej znaleźć odpowiedź na pytanie. Wiem, że już jest sporo działów, ale taki podział chociaż płyty pod AMD i pod Intela by pomógł, przynajmniej tam si się wydaje. Jeśli po przedyskutowaniu tego problemu, jeśli dojdzie do tego jeszcze, zostanie tak jak jest teraz Ja nie będę miał urazu, że nie zrobiono dodatowych działów. W końcu to Wy (Admini + moderzy) prowazdicie serwis.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...