Skocz do zawartości
Neurotic

Podkładka Pod Laser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuję fajnej podkładki pod myszkę. Szukam mianowicie takiej która dałaby mi precyzję. Chciałbym wyeliminować efekt nie precyzji jaki mam jeżdżąc myszka po biurku, tzn skok co kilka pikseli gdy mierze w jakimś fps. Najbardziej irytujące jest tarcie statyczne, mam bardzo duży skok na celowniku. Gram przeważnie na low/mid sens (25cm na 360 st) jednak przy zmianie myszki pewnie się to trochę zmieni. Tak się zastanawiam czy mam wybierać control czy speed? Co do materiału to nie wiem czy szmatka czy jakiś aluminium. Ciekawy jestem jak się użytkuje Razer Destructora, QcK, Icemata. Moze znacie jakieś podkładki z silikonem pod nadgarstek? Z góry dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam SteelPada 5L , wcześniej miałem droższego SteelPad SX ,a jeszcze wcześniej Razer Destructor i Everglide Titan MonsterMat. Na każdej z nich myszka laserowa (Lachesis , Logitech G9) spisywała się znakomicie . Do programów gdzie potrzebujemy precyzji idealne . Kwestia ostatecznego wyboru rozbija się jednak o CENĘ , Materiał z jakiego jest wykonana i powierzchnia podkładki . Od siebie dodam że SX nie podobał mi się ze względu na to że podkładka jest ''zimna'' , szybko zużywa ślizgacze myszy i wymaga czystości (jeden mały okruch czy kurz i już czujemy ruszając myszką 'nieprzyjemny' zgrzyt - typowe dla szklanego IceMat-a) . Do innych zastrzeżeń nie mam jednak swojego 5L póki co nie zamienił bym na nic innego .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...