Skocz do zawartości
White_Lies

Problemy Z Kompem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Otóż mam takie oto problemy:

1. Zacząłem ponownie OC procka tego co w sygnie ale nastąpił błąd. na taktowniu 2,66ghz n jednym napieciu orthos dzialal 20min a jak dalem napiecie oczko wyzej to dzialal 12miin... SFD(mnoznik pamieci) ustawilem na 2.00 i MCH od razu na +0,1V. i po jakims czasie wyskakuje mi bluescreen i to z roznymi blędami. przed chwila wyskoczyl taki: STOP: 0x0000008E (0xC0000005, 0x8054B10D, 0xA9679A60, 0x00000000)

dodam ze juz go googlowalem ale nic nie znalazlo.

 

2. Wyskakuje mi czasem bluescreen ze blad pliku ntfs.sys . czym to moze byc spowodowane? Wczoraj pozakladalem nowe chlodzenia na grafe, wentylki do budy i panel scythe. Totez odpalilem Assassina i co jakis czas mi gre wywalalo bo najbardziej wkurzajacy blad wyskakiwal o wysylanie raportu do microsoftu.

 

Pomozecie Panowie?:) moze na gg ktos bedzie tak mily:) 10979264

Edytowane przez wojownik112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał porozmawiac o przedwczesnej owulacji napisalbym gdzie indziej;)

Jak mnoznik ustawilem na 2.00 to pamieci zeszly do 800 a obok tego bylo 533. i nizej juz nie moge zejsc. To moze krecic bez tych A-dat? ale znowu jak sie przesiade na viste to te 2gb by sie przydaly jeszcze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem, kiedy dołożyłem do mojego configu drugą parę Geili 2x1 GB.

Komp się wieszał nawet na defaultowych ustawieniach. Osobno obie pary pamięci działały bez zarzutu.

Po wywaleniu drugiej pary wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem, kiedy dołożyłem do mojego configu drugą parę Geili 2x1 GB.

Komp się wieszał nawet na defaultowych ustawieniach. Osobno obie pary pamięci działały bez zarzutu.

Po wywaleniu drugiej pary wszystko wróciło do normy.

czyli ze te A-daty wyjac i sellnac?:) z drugiej strony by sie te 2gb przydalo do visty jak sobie zainstaluje za jakis czas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPD na Auto:

http://www.speedyshare.com/505946623.html

 

SPD na 2.00:

http://www.speedyshare.com/473396721.html

 

w ogóle jak opuszcze te pamięci to mi bluescreeny wyskakują;/ i komp niestabilnie chodzi

Wiele osób z Polski ściąga pliki poprzez SpeedyShare.com, jednak niewielu z nich wykupuje konto premium. Pieniądze, pochodzące z tych właśnie kont są naszym głównym źródłem dochodu. W celu utrzymania darmowej usługi dla wszystkich użytkowników, prosimy o wykupywanie kont premium. Cena jednego konta to jedynie 19 złotych na miesiąc, co w porównaniu z jego zaletami, jest niewielkim wydatkiem. Niektóre z plusów konta premium:

:damage_wall:

Mam sobie tam konto wykupic? Nie możesz tego dać jako załącznik na purepc czy chociaż na fotosik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie auto pamięci pracują na 1066MHz, 2.00 dalo dzielnik DRAM:FSB 1:1 i częstotliwość 533MHz. Przy tej niższej częstotliwości masz bluescreeny? To naprawdę dziwne zjawisko. Spróbuj kręcić może bez tego zestawu 2x1GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak. nie wiem dlaczego. i to mi wyskakuja rozne nazwy tych bledow. a ten blad pliku ntfs.sys od czego moze byc? i w tym AC? w grze to mi sie wydaje ze jest blad gry...

 

edit:

 

potwierdzam ze wina lezala po stronie tych kosci 2x1gb;)

 

dzieki Panowie za pomoc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...