Skocz do zawartości
Rat

Zepsuty Zasilacz Bequiet 500w Moze Ktos Wie Co Sie Stalo?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako, że złośliwość rzeczy martwych jest powszechnie znana wiadomo, że jeśli ma się coś zepsuć to tuż po wygaśnięciu gwarancji... Tak właśnie jest w moim przypadku - niecały miesiąc po upływie 2 letniej gwary zepsuł się zasilacz Be-Quiet Straight power BQT E5 500W. Niestety jestem kompletnie zielony w tych sprawach i nie mam pojęcia co się zepsuło a chciałbym zasilacz sprzedać, więc ta informacja byłaby bardzo przydatna. Przed kompletnym padnięciem zasiłki komp miał problemy z włączaniem się, zacinał się przy ładowaniu windowsa. Zrobiłem kilka fotek środka ale niestety nie są najlepsze. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, naprawimy ci to przez internet :lol2: idz do konkretnego serwisu elektronicznego i z nimi pogadaj

Nie chodzi o naprawe bo mam nowy, myslalem ze moze usterka jest na tyle widoczna zeby dalo sie ja zdiagnozowac przez zdjecie... Bo trudniej bedzie mi go sprzedac nie wiedzac co sie stalo... A co do serwisu elektronicznego to pewnie za sama diagnoze by chcieli wiecej niz jest wart zepsuty zasilacz... A moze znacie jakies miejsce w warszawie gdzie by to przyjeli za jakies normalne pieniadze i nie chodzi mi tu o skup zlomu :P

 

 

@PCGustaw

 

U mnie bylo wyraznie napisane 23 miesiace bo jeszcze w sklepie na magazynie lezal miesiac a pozatym juz zerwalem plombe wiec i tak lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj jako uszkodzony na allegro, kwota jaka dostaniesz może cię miło zaskoczyć. Będzie to na pewno bardziej opłacalne niż naprawa i sprzedaż. Poza tym będziesz miał czyste sumienie, że sprzedałeś uszkodzony. Inaczej zaniesziesz do jakiegoś serwisu, wybulisz kasę i nie będziesz miał pewności jak go ktoś polatał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz nie wyrabiał, widać na fotce co najmniej jeden wylany kondensator, pod kablami zasilania może być ich więcej. Mogło paść też coś więcej czego nie widać i nie słychać :P

no tak bo przeicez ten zasilacz ma pewno tylko 330W na 12V , sam ma 450W i wiem jak wygląda tabliczka. Znajdź kogoś kto ma stacje lutowniczą i może ci przelutuje, powinno zadziałać, zawsze warto , a jak nie to jako zepsuty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...