Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga: Wersja premierowa będzie miała menu zaawansowanych ustawień graficznych.

Będzie również posiadała wsparcie dla proporcji ekranu 16:9, a także będzie grywalna w 16:10 (non-native) czy 4:3 (letterbox).

Wsparcie dla innych formatów pojawi się pewnie jako płatne DLC ;)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brzmią nie najgorzej. Były już gorsze polonizacje, a z racji tego, że to nasza produkcja to dubbing musi być na poziomie. Zagram w Wiedźmina 2 tylko by wesprzeć naszych. Nie wiem czy uda mi się go przejść do końca, bo cRPG to nie mój gatunek, ale będę się starał. A nuż może mi się spodoba i sięgnę po inne tytuły z tego gatunku. Na razie planuje przejść pierwszą część do końca. Mam na to nieco czasu. Może się uda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością na Wieśka. Miałem sobie przypomnieć przed premierą i przejść jedynkę, ale dorwałem się do AC: Brotherhood i nie wiem czy mi się to uda :wink: jak narazie gra zapowiada się świetnie, a najbardziej ciekawi mnie to jak jest rozwiązany system walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zmobilizowalem do jedynki, ale jak w 4 akcie wyladowalem na jakiejs wiosce od razu mi sie odechcialo. Myslalem ze bedzie sie jeszcze cos ciekawego dzialo w miescie, ale coz... Teraz czekam na plyte z wymiany i bedzie trzeba czym szybciej dokonczyc jedynke. Co do dubbingu mi sie podoba. Dobrze ze Ci sami aktorzy zgodzili sie dalej podkladac glos, itd, itp :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci aktorzy to brzmią jak z radia. Nienawidzę tego. Fajna byłaby opcja lektora i angielskiego dubbingu, ale na to nie ma co liczyć.

 

Skąd Ty się urwałeś? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zmobilizowalem do jedynki, ale jak w 4 akcie wyladowalem na jakiejs wiosce od razu mi sie odechcialo. Myslalem ze bedzie sie jeszcze cos ciekawego dzialo w miescie, ale coz... Teraz czekam na plyte z wymiany i bedzie trzeba czym szybciej dokonczyc jedynke. Co do dubbingu mi sie podoba. Dobrze ze Ci sami aktorzy zgodzili sie dalej podkladac glos, itd, itp :wink:

 

Stary, czwarty akt jest najlepszy (a przynajmniej najlepsze teksty tam latają) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, czwarty akt jest najlepszy (a przynajmniej najlepsze teksty tam latają) ;)

 

To mnie zacheciles :razz: Niech tylko plytka wroci z wymiany (mam nadzieje ze przed weekendem majowym bede mial to juz za soba i spokojnie wieska skoncze przed wysjciem dwojki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa wiocha w IV wymiata :D Ten rozdział jest chyba najlepszy w całej grze...

 

Ci aktorzy to brzmią jak z radia. Nienawidzę tego. Fajna byłaby opcja lektora i angielskiego dubbingu, ale na to nie ma co liczyć.

 

Brzmią tak jak powinni - i dobrze, że zostawili tych samych co w części pierwszej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie. Przymierzam sie pierwszy raz do preordera. Dostałem meila z info o Wieśku Premium plus Secred 2:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (PC) PL - Ed. Premium + Sacred 2 - Akcja - PC - muve.pl

 

Zastanawiam sie czy warto w to wchodzić bo widziałem w sieci jakieś egzemplarze gdzie w promocji dodawali poradnik :blink: do wiedźmina!!!

A z tego co widze na stronie edycja premium to: The Witcher

 

Nie chce kupić jakiejś dziwinej wersji dlatego pytam. Cena wydaje się być atrakcyjna tym bardziej że planowałem zakup Secred 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Wieśka 1-go premium i bardzo fajna sprawa ten poradnik + instrukcja.

Jak z 2 podobnie będzie + Sacred 2 chodzi teraz po 25zł czyli całkiem ładna oferta mi się wydaje.

Oczywiście Sacred 2 mam i mi się nie podoba ale to inna historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie epicka :) Już widzę te zarwane nocki przy monitorze z kawą :) Liczę że wciągnie do dna równie dobrze jak jedynka, którą mam od dnia premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info, mój kumpel pracuje w firmie, która wypożyczała kompy dla CD Projektu na ostatnią prezentację w Warszawie. Były to Sandy Bridge (2500K albo 2600K) i GeForce 560 GTX (nie znam modelu), nie pamiętam czy 4 czy 8 GB ramu.

Domyślam się, że na prezentacji uruchamiali Wieśka w najwyższych opcjach, więc taki sprzęcik powinien bez problemu pociągnąć grę na maksymalnych ustawieniach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli muza ma oddawać charakter gry to sie pierwszy raz zaczynam martwić.

Fakt że Vader jest mi bliższy klimatem pewnie wpływa na moją ocenę ale nie bardzo czuje ten utwór w połączeniu z wieśkiem. Ale to może pierwsze i oby błędne wrażenie.

 

A screeny powalają. Dobrze że akurat zmieniam grafe bo byłoby krucho.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ten utwór Riverside zupełnie się nie sprawdza jako utwór promocyjny. W dodatku, słuchając tekstu, mam wrażenie, że to zwykły kawałek, to którego dołożono grafiki, a nie coś nagranego na potrzeby Wieśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...