Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój z tymi 24h. CDA tak napisało i już płacz w internecie. Po pierwsze te 24h nie wiemy jak przechodzili, czy side questy zaliczali itd, czy biegli szybko główny wątek żeby review napisać. Po drugie gra ma tylko jeden loading, na początku gry, później nie ma żadnych loading-ów jak to miało miejsce w Wiedźminie 1. Po trzecie jest niebywale nieliniowa, nawet do tego stopnia, że przechodząc drugi raz w inny sposób, widzimy zupełnie nowe lokacje niż to miało miejsce za pierwszym przejściem, nie mówiąc o quest-ach i głównym wątku. Zatem na pewno będziemy przechodzić ją nie jeden raz. Po czwarte i ostatnie wolę 24h pięknej i spójnej fabuły a nie 70h zapychaczy i flaki z olejem.

 

Kolejna recka, UK PC Format dał grze 92% i cytat:

The only negatives were a few bugs in the game. They said it would be pretty much the BEST RPG EVER if the bugs were squashed before release.

W innych reckach, które widziałem oceny za audio 10/10 :D Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak konkretnie to napisali w CDA, że "niespieszne przejście całości zajęło około 24 godzin". Choć nie jest jednoznacznie napisane, nie brzmi to jak granie na pałę z pominięciem questów pobocznych.

Ale nawet gdyby, nie jest to i tak zły wynik w obecnych czasach, szczególnie jeśli jest to czas interesująco wypełniony a nie jakiś grinding.

Nie szukajcie już tak mocno dziury w całym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monk (chyba on) grał w Wieśka w siedzibie CDP RED, także pewnie musiał się raczej nieco sprężać i bardziej skupiać na wątku głównym niż sidequestach.

 

Korci mnie, żeby kupić teraz... W końcu 70-80 zł to nie są duże pieniądze, w porównaniu z innymi "hitami" za ponad stówę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze bede napewno zmuszony do zmniejszenia rodzialki by sie cieszyc dobrym fps to juz dzis zmusilem poczciwego Dualshocka 3 od czarnuli do wspolpracy z win7 x64 i co jak co ale smiga az milo :D (czemu go zmuszalem? ano by oddalic sie od tv o te paredziesiat centymetrow :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 - GAMEZONE - Gry, konsole w Tesco

 

Tak swoja drogą to zaczynam się zastanawiać nad sensem kupowania preorderów w rzekomo rewelacyjnych promocjach. Poza tym ciekawe kiedy mi go przywiezie ten Św Kurier...

 

Co do recki w CD Action to pisali o 24h ale też autor napisał że podczas następnego podejścia będzie chciał poznać questy których nie widział. Choć może miał na myśli te które są zależne od wyborów. Się zobaczy w przyszłym tygodniu.

 

24h jednego przejścia daje 48 h na 2 przejścia a to już jest wynik niezły ;)

Pierwszego wiedźmina zaraz po skończeniu zacząłem od nowa by poznać inną stronę podjętych wyborów i tu pewnie będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy we wszystkich Tesco tak będzie czy tylko w wybranych :huh:

 

//edyta

 

Nie zauważyłem na dole spisu sklepów gdzie to bedzie :lol2:

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie wziąć preordera w Empiku co by odebrać za rogiem z samego rana, a oni chcę mi z magazyny wysyłać po 20 maja :blink:

Anulowałem i pójdę kupić to co mają na sklepie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pewnie można i zostawić śpiwór z balonikami i kapustą, co by sobie kolejkę zająć. Pewnie będzie jak po karpia w Realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że akurat promocja obejmuje sklep Tesco w moim mieście. Brata wyślę rano, podejrzewam, że nawet gdybym wracał z pracy po godzinie 14 to Wiedźmina 2 jeszcze dostanę. Ciekaw jestem kto da mniej, bo cena naprawdę dobra :D

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Promocja Tesco wyleczyła mnie na dobre z preorderów. Mnie mój Preorder w sumie wyniósł 109zł. Interes życia.

 

Jedyny preorder jaki jeszcze zamówie to będzie BF3 i tylko dlatego że w tej formie bądą dostępne mapy z Bf2 a dla innych po miesiącu.

 

Napisałem do sklepu i otrzymałem odpowiedź, iż dołożą wszelkich starań by gra była u mnie i innych klientów najpóźniej w dniu premiery gry.

Nie uwierze do póki nie zobacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można i zostawić śpiwór z balonikami i kapustą, co by sobie kolejkę zająć. Pewnie będzie jak po karpia w Realu.

 

Czyli premiery nie będzie o 0:01, mimo, że Tesco jest całodobowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każde tesco jest całodobowe :P

 

Tak jak żadna księgarnia nie jest całodobowa, a premiera książek o Harrym Potterze często miała miejsce o 0:01.

 

Jednak przydatna byłaby informacja, czy będą mieli Wiedźmina 2 na pólkach od północy czy dopiero załóżmy od 6:00..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa :D

 

Nie dość, że wysyłane popiersia są najwyraźniej wykonane z innego materiału niż te szumnie prezentowane (miał być sztuczny marmur, a jest jakiś emaliowany/pomalowany gips), to na domiar złego nie są w żadnym stopniu zabezpieczone wewnątrz pudełka (które to jest, jak czytam, zapakowane w jeszcze większe pudło, także bez żadnego wypełnienia).

 

Ale trzeba przyznać CDP, że przynajmniej starają się ratować twarz, proponując wymianę na nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle nie zamawiam tego typu wersji, bo dla mnie to zbędne bajery. Ale dla fana Wiedźmina owszem to może być lekki niedosyt. CDP się nie postarało niestety. Ale to się ostatnio zdarza każdej większej (In, So) firmie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hope

 

http-~~-//www.gametrailers.com/video/exclusive-hope-trailer-hd/713860

 

 

Love & Blood

 

The Witcher 2 - Launch Trailer Video - PC - IGN

 

 

:lol:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=H6wv2kw2REA

 

 

ukryty message z trailera:

Hi, a few words directly from the Witcher 2 Assassins of Kings development team.

We've been working on The Witcher 2 for 4 bloody long years, and we put our hearts and souls into it.

We really think it was worth it. But of course you will pass final judgment.

 

BTW: Did you know about the three different launch trailers? The one you just watched is called "Hope",

and if you look on the net you can find two more: "Love & Blood" and "Disdain & Fear".

Happy hunting! And enjoy watching!

By the way, can you guess who the famous composer is from that trailer?

 

...and one more thing, we kindly ask you, please don't pirate the game.

We really want to bring some more goodness to you in future!

 

Wish you the best gaming experience and thanks for watching and for your support!

 

The Witcher 2 Dev Team

 

CD Project RED

 

PS1: You are welcome on our brand new www.thewitcher.com website.

And here you will find one additional brand new movie, called World of The Witcher 2.

 

PS2: On Tuesday we are releasing our first DLC. Free.

Because from CD Project RED you can expect: DLC 4 FREE!:)

 

PS3: ... it will also happen some day ;)...don't forget that you can order our game from our beloved,

beautiful sister company GOG.com at www.gog.cm/en/gamecard/th

PS3: ... it will also happen some day ;)

port potwierdzony? Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskim wydaniu EK trailer będący na DVD z filmami ma ten ukryty tekst w języku polskim.

 

Mi też trafiła się głowa Geralta z ubytkami farby. Co prawda ubytki są niewielkie, ale jeden z nich jest na policzku, paskudna kropka o srednicy 2mm. Chyba bedę reklamował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...