Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Wroclaw, Tesco w Magnoli, rozczarowanie. Dostawa miała być o 7:30 a gier do tej pory nie ma. Na szczęście w Saturnie i Empiku jest. A cena tylko 10zł droższa (89,90), więc nie ma co się na Tesco oglądać;). Ja już swoją kopie nabyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łódź Empik w Galerii - od ręki w sumie za 79zł+2zł za wyborczą coby od ręki kupon dać ;)

Pudełek mnóstwo ale idą jak ciepłe bułeczki, przy mnie z 20 innych osób kupowało.

Nie ma więc co użerać się z Tesco dla tych 2 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w MM mają być po 84.

 

EDIT: Cytat z innego forum:

10 37 Carrefour Zielona Góra i dostaje pierwsze opakowanie Wieśka prosto z kartonu za 79,99 : D

Dobrze, ze mam Carrefoura i MM zaraz przy Tesco ;) Ruszam.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten zasilacz to aktualny ? ;) Tak z ciekawości tylko pytam :P

 

Myślę, że mam zapas na drobne o/c rzędu 3,4ghz, mój psu to solidna konstrukcja, bebechy wrzucali do szefa 400w. ;]

 

 

 

Pozwoliłem sobie przeprowadzić drobną symulację:

 

Dołączona grafika

 

Mam obniżone napięcie na gpu także cały zestaw zjada jeszcze mniej papu. Także myślę, że pocisnę drania i zobaczę jaka będzie różnica. ;]

 

 

 

Mnie zadziwiają komentarze ludzi z dual corami, że im tak pięknie chodzi, jak patrzyłem wykorzystanie procka w menadżerze to ładnie z 4 jej ciągnie jak pisałem wcześniej.

W sumie to zanim nie odpaliłem frapsa to myślałem, że jest więcej fps niż 35, jednak tyle napakowali tych efektów, że gra stwarza wrażenie płynnej kiedy fps nie oscyluje w wybujałych wartościach.

Taki syndrom crysisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w jednym Tesco, ale o 7.45 i już nic nie było.

 

Właśnie wróciłem z Media (M1 Czeladź) i gra jest w dwóch edycjach, zwykła za 89,90 oraz z breloczkiem czy jakimś łańcuszkiem za 109 (ale przy kasie widziałem jak gość płacił 99,90). W Empiku są chyba dwie edycje, rozszerzona, ale bez popiersia i zwykła, cena nie była podana.

 

Gra się instaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lublin - Potwierdzam w Empiku jest za 89.90 - 10zł za kupon z wyborczej!

 

Mam mam lalala :P

 

Na 1 ogień poszedł soundtrack - i jest całkiem całkiem - już się bałem że będzie nieznośny ufff

 

Imo w jedynce był lepszy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi menelsko, ale czy ten kupon z wyborczej jest ważny przez jakiś dłuższy czas czy tylko dzisiaj? :) Bo o ile gazetę zdąrze kupić dzisiaj to Wieśka już nie. Pisać jak działa na Waszych rigach! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- AMD nadal wymaga dodania profilu dla gry Wiedźmin 2 do sterownika w przypadku zestawów Crossfire. Do tego czasu należy spodziewać się odwrotnego skalowania wydajności w przypadku systemów wyposażonych w takie zestawy. Jeśli ma to miejsce, zaleca się wyłączenie jednego z procesorów graficznych danego systemu. Gdy firma AMD dostarczy rozwiązanie tego problemu zamieścimy odpowiednią informację na stronie thewitcher.com/support FAQ.

Mam nadzieje ze sie chlopaki spreza i jeszcze dzisiaj pojawi sie odpowiedni CAP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi menelsko, ale czy ten kupon z wyborczej jest ważny przez jakiś dłuższy czas czy tylko dzisiaj? :) Bo o ile gazetę zdąrze kupić dzisiaj to Wieśka już nie. Pisać jak działa na Waszych rigach! :)

 

Tylko dziś i tylko na edycje premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przebrnąć przez proces aktywacji gry przez Serurom <_< , cały czas odrzuca mi kod mimo, że jest wpisany prawidłowo :mur:

 

Ręcznie też nie działa :mur:

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kod w wyborczej jest na premium tak? A ta premium, to która wersja? Najtańsza? Tj, ta z empiku za 89,90zł? Ile Gazeta Wyborcza kosztuje?

 

Premium to dawne oznaczenie wersji "standard". ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przebrnąć przez proces aktywacji gry przez Serurom <_< , cały czas odrzuca mi kod mimo, że jest wpisany prawidłowo :mur:

 

Ręcznie też nie działa :mur:

 

Takie coś znalazłem na jednym z forów:

"Edit: So the 2 was a Z, the 0 was an O and the 1 was and I. Fucking game manuals are a joke. To top it off now the DLC code doesn't work."

 

Popróbuj pozamieniać cyferki z literkami, może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ludki tak narzekają na optymalizację. U mnie na Ultra z wyłączonym uberpróbkowaniem mam w prologu ok 40 fps w filmach i 25-32 fps w grze (mierzone fraps). Gram w 1920x1080 na X3 440@3,5 Ghz, 4GB ramu i GTX260 216SP pod WIN XP. Uważam, że jak na taki sprzęt to nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie tragedii nie ma. na zaśmieconym XP 32bit, nie kręconym c2d e8400, gtx 260 i 4gb ddr2 800, z paroma aplikacjami w tle mam podczas pierwszej walki ok 30fps. detale na ultra, wyłączony ubercośtam, 1280x1024. czyli jak wróci Asrock z serwisu to chyba w miarę płynnie sobie pogram na konfigu z siga :)

post-125595-0-44932300-1305632518_thumb.png

Edytowane przez DuG1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Empiku w Złotych Tarasach w Wawie, wiadomo z Wyborczą za 2zł. Co ciekawe panie były mocno zdziwione jak zobaczyły kuponik i musiały się naradzić:)

 

U mnie przemiła pani jak tylko zobaczyła że proszę o wyborczą trzymając pudełko z grą w ręku od razu sięgnęła po nożyczki abym mógł spokojnie wyciąć ;) Edytowane przez Lord_Shiva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...