Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, kolego. I jak wygląda granie na takiej konfiguracji ? :)

 

Sprzet niekrecony: E8400, HD 4850 512 MB, 4 GB ramu, Win 7 x64.

 

Ustawienia, na ktorych gralem (wysokie z wylaczonymi paroma rzeczami):

Dołączona grafika

 

IMHO nie ma tragedii. FPS waha sie od ~15 do ~45 w zaleznosci od lokacji. Np w obozie zaraz po wyjsciu z namiotu srednio bylo kolo 22, ale miejscami potrafilo spasc do ~12. Przy zadymie podczas walki FPS oscylowal wokol 18. Sporo momentow bylo, gdzie FPS utrzymywal sie na poziomie 30 klatek. W mniejszych pomieszczeniach, jak np lochy czy wiezienie - nieco ponad 40. Jak widac, rozpietosc FPS dosyc duza. Co mnie zdziwilo, to zmiana ustawien na gorsze nie daje wcale duzego kopa. Np na niskich w obozie dalej bylo ok 20-25 klatek, choc zauwazalnie mniej dropow. Wiem, ze daleko tutaj do komfortowego grania, ale ze nie jesto to jakas dynamiczna strzelanka, a sprzet nie najmlodszy, to jestem bardziej tolerancyjny dla mniejszego FPS. Poki co doszedlem do wiezienia, wiec nie wiem, jak bedzie potem. Grac i tak bede od poczatku, bo teraz szedlem w zasadzie na pale, zeby zobaczyc tylko, jak to chodzi na moim sprzecie - w zasadzie to nie czytalem dialogow, a i przerywniki tez pomijalem.

 

Oprawa graficzna naprawde cieszy oko - w ruchu nawet niskie ustawienia wygladaja calkiem niezle. Od razu zrezygnowalem z blooma, bo nie podoba mi sie ten efekt. Juz na screenach bardzo mnie irytowal (szczegolnie swiecace sie facjaty). Ogolne wrazenia poki co jak najbardziej pozytywne.

 

Na poczatku zaliczylem malego zonka, bo nie wyswietlaly sie wszystkie napisy w menu i grze. Dzieje się tak, gdy zainstalujemy gre na anglojezycznej wersji systemu w folderze, ktory w nazwie zawiera polskie znaki - czyli np "Wiedźmin 2". Po zmianie nazwy folderu bylo juz ok.

 

Wiesiek 2 bedzie musial troche na mnie poczekac, bo niestety mam jeszcze jedynke do ukonczenia...

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za duże temp. ?

Usiadłem o 18 i teraz dałem alt-tab, żeby poczytać co tam ludzie piszą.

Póki co jest mega zacnie, już dawno się tak nie wciągnąłem w grę, przeważnie nowości kończyły swój żywot w max 1h, tutaj wypatruję gry do walki o podium najlepszego tytuły 2011. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak przeinstalowałem wieśka nie mogę pobrać DLC w zakłądce "dodatki do pobrania" i lipa.

ma ktoś tak?Albo jakoś sobie z tym poradził?

Pisałem do CDP ale narazie zero odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy..... bo zaraz pirata ściągnę.... [mod: żartowałem! :P ]

 

Czemu wywala mi przy instalacji po wprowadzeniu numeru, ściągnięciu patcha kolejne okno z prośbą o SN. Tyle że jest tam też kod zapytania jakiś. Daję aktywuj i wuj ;] Oczywiście błędny. Próbuję klucz rej. secuROM i też nic. Jakieś wskazówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, instaluję i... wyskakuje data error (cyclic redundancy check).

 

Nagrywarka BENQ DW1640, najnowszy firmware. Skopiowanie pliku data2.cab na dysk twardy jest również niemożliwe, wyskakuje kolejny błąd.

 

W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery masz najnowsze ? Na moim radku nic takiego nie zauważyłem...

 

Stery najnowsze, sprawdzałem na poprzednich i jest to samo, wiatraków też nie rozkręca, wiec temperatury raczej w normie. Boje sie, że karta wadliwa, może ktos gra na tym modelu ( HD 6850) i nie ma problemów, wtedy bedzie wiadomo.

Edytowane przez oddity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, instaluję i... wyskakuje data error (cyclic redundancy check).

 

Nagrywarka BENQ DW1640, najnowszy firmware. Skopiowanie pliku data2.cab na dysk twardy jest również niemożliwe, wyskakuje kolejny błąd.

 

W czym problem?

 

Do póki nie sprawdzisz płytki w innym dvd ciężko powiedzieć czy to wina nośnika czy napędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos pobiera ze steama i smiga mu conajmniej 1MB/s?

 

EDIT: serwery belgi daja rade 1.5 MB/s :)

 

I tak jeszcze nie ma dlc z polską wersją na steam także nie musisz tak szybko ściągać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za 79,99 +2zł z empiku. Niestety bez żadnych figurek i monet... WHY?

Już na jednym kompie zainstalowana (440 X3, 2GB, 9600GT) zobacze jak chodzi, teraz na mój wrzucam i będe miał porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie w dlc dostepne polskie voiceovery i suby?

przypuszczam ze to kwestia tylko problemow cdp z serwerami

ale przyszlo mi do glowy ze jednak zrobili podzial na regiony wbrem wczesniejszym zapowiedziom (a te byly - polski i angielski dostepny w dlc dla wszystkich wersji)

mam retaila z uk.

 

edit

mialem nieodswiezony watek

#437 wlasciwie wyjasnia wszystko

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@torque

Masz na bank monete .Ja też myślałem ,że nie mam a jest ona w tej kopercie z wierszem Jaskra (moneta malutka i jak wejdzie w róg to ciężko zobaczyć) Figurki są do składania takie ala wycinanki .

Edytowane przez nalewator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez mozna ath pobrac polska wersje jezykowa od cdp po rejestracjii gry right?

 

Na wersji box z pl tak, ale nie wiem jak to ma się w stosunku do wersji steam'owej, być może wśród dodatków nie mają do wyboru tego co i my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos pobiera ze steama i smiga mu conajmniej 1MB/s?

 

EDIT: serwery belgi daja rade 1.5 MB/s :)

 

W południe był ból (koło 12 udostępnili). Cała Europa przełączała się na amerykańskie serwery, bo europejskie nie odpowiadały. U mnie wtedy szło 0.5-1.0 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma na padzie od x360 wibracje?

 

Ja nie mam, ale w sumie to nie przeszkadza

 

Coś chyba dla GoSu i reszty z kartami nVidii:

 

Twój komputer spełnia wymagania, ale Wiedźmin 2 działa bardzo wolno? Mamy rozwiązanie! - gram.pl

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos gra na padzie i moze sprawidzc czy po wlaczeniu slow-motion da sie wybrac znak lewym analogiem? za chiny nie moge zjechac w dol ruchem pol okreznym jedynie krzyzak wtedy pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to gram na ds3 emulowanym na pada od x360 moze tutaj lezy pies pogrzebany,

 

edit: heh uzywanie sticka jako krzyzaka dalo porzadany efekt.

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wersji box z pl tak, ale nie wiem jak to ma się w stosunku do wersji steam'owej, być może wśród dodatków nie mają do wyboru tego co i my.

 

w zasadzie to chyba zle zinterpretowalem twojego wczesniejszego posta na ten temat

czyli boxy pl juz w tej chwili maja dostep do polskich packow w dlc?

 

to niby wyszlo z cdp miesiac temu:

 

Anyone who chooses to register will receive various bonuses (English and Polish language packs, free future DLC and more), and additional promotional materials such as bonus songs.

 

i to

 

As previously stated, English and Polish language packs will be available to all registered users. That’s especially important for users who buy the version of the game without English language built-in (Polish retail version only), and others, who would like to hear Polish voiceovers.

zrodlo - The Witcher 2: Assassins of Kings FAQ

 

byl jeszcze wywiad na YT w ktorym o tym wspominali ale nie chce mi sie juz za tym grzebac

tym bardziej ze gdzies glebiej o tym mowili - w srodku

 

 

irytujace dla mnie - wstrzymuje sie z graniem czekajac na polski pack

wersja eng - delikatnie mowiac, rozczarowuje

 

a za wersja ze odpowiedzialne za to sa serwery - jak dla mnie przynajmniej - przemawia rowniez fakt

ze na poczatku w dlc mialem tylko english vo i subs

jakies 2h temu pojawil sie rowniez troll trouble

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...