Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś znalazłem na jednym z forów:

"Edit: So the 2 was a Z, the 0 was an O and the 1 was and I. Fucking game manuals are a joke. To top it off now the DLC code doesn't work."

 

Popróbuj pozamieniać cyferki z literkami, może się uda.

 

Dzieki, otrzymałem od pomocy technicznej poprawiony klucz i faktycznie jest błąd w druku i zero "0" to tak naprawdę jest "O" :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam jest fajny i w ogóle, ale takie tytuły jak wiesiek to powinno się kupować boxy. dla samej zawartości, bo jest zacna. No i u nas 70-80zł a na steam prawie 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam jest fajny jak są summer/holiday/itp... sale ;)

 

Im dalej w las, tym ta gra ssie bardziej...

Pomimo tego wcześniejszego narzekania kilka stron wcześniej, większość chyba jest zadowolona nieprawdaż ?

Ktoś wyrwał plakat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, instaluję i... wyskakuje data error (cyclic redundancy check).

 

Nagrywarka BENQ DW1640, najnowszy firmware. Skopiowanie pliku data2.cab na dysk twardy jest również niemożliwe, wyskakuje kolejny błąd.

 

W czym problem?

 

Miałem to samo. Próba na drugim kompie i dokładnie w tym samym miejscu (3,93GB remaining) poszły zgrzyty, zwolniło ale dał radę na szczęście odczytać i skopiować.

Pozostaje chyba jedynie próbować z innym napędem i być dobrej myśli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę na wysokim poziomie trudności, i grając na nim dochodzi do skizów.... Walka jest strasznie chaotyczna, nieprzewidywalna, czasem trzeba latać w kółko i walić ingi bo z grupą przeciwników na początku nie ma szans w zwarciu. Może potem będzie lepiej gdy postać rozwinie swoje umiejętności. Wszystko niby ładnie i pięknie ale sterowanie czasie walki jest porażająco inne niż w wiedźminie 1. Dużo w nim losowości mało precyzji. To chyba raczej ma być ułatwienie dla padowców.... :P

 

Urok też się przydaje w walce z grupą...

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie i7 860 wspomagany 4gb ram i Radeonem 5750 dawal rade w srednich detalach przy rozdzielczosci 1280x1024. Wieczorem zapuszcze mu jakiegos benchmarka aby sprawdzic ile dokladnie fps wyciaga ;)

 

Dołączona grafika

Pomiar wykonany podczas walki na poczatku przy katapulcie, srednio z 3 przeciwnikami z rzucaniem znakow unikami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska mam wielką prośbę.

Pisałem parę postów wyżej że po reinstalacji Wieśka kiedy wchodzę w launcherze w "dodatki do pobrania" nie mam nic i moje DLC poszły się walić razem z tą przygodą z Trolem.

Te DLC to "kurtka niebieskich pasów","tajemniczy kupiec" i "problemy z trolem"

Najlepsze jest to że gram na savie jaki miałem kiedy te dlc były i robię questa z Trolem ale Trola nie ma, niestety kurtka poszła w cholere a i kupiec się wychędożył :)

I mam prośbę żeby mi ktoś podesłał poki instalacyjne tych dlc (nie wiele ważą chyba coś koło 7/8 mb każdy z tego co pamiętam- i są w katalogu Witcher 2 downloads)

na maila konstruktorn@interia.pl

Wrzuce je sobie do backupów i nie będzie problemu, do CD projektu pisałem ale nie odpisali nic jeszcze a bardzo mi zależy na tym.

Mogę liczyć na jakąś pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem w empiku za 81zl...

 

ale nie moge wlaczyc gry...

instalacja zakonczyla sie instalowanie m bibliotek i po prostu sama sie wylaczyla, instalowalem paczki x86 i x64 2005, 2008 i 2010, pokopiowalem dll z ich strony i zainstalowalem patchera_pl z ich strony i jak klikam 2x na ikonie na pulpicie to sie nic nie dzieje, zaden proces sie nie uruchamia w menadzerze zadan...

 

zadne bledy sie nie wyswietlaja, poratuje ktos? komp z configu powinien dac rade na minimum, system win7 x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przy końcu prologu i gra daje radę, gram na padzie od Xboxa 360, leżąc wygodnie w łóżku, kupiłem go do Fify a gram na nim m.in w Bulletstorm, Crysis 2. Gdyby ktoś powiedział mi wcześniej, że będę grał na padzie w RPG i FPSy to postukałbym się w czoło. Nie wiem dlaczego nie ma wibracji, mam nadzieję, że to szybko poprawią.

 

Natywna monitora to Full HD, a gram w 1366x768. Sprzęt już nie najnowszy, przydałby się upgrade, ale z braku funduszy na ten cel, trzeba grać na tym co jest. Liczba fps różna, potrafi ostro spaść i z 60 robi się przy zadymach 20 z groszami. Ustawienia:

 

Dołączona grafika

 

@grzechuk - odinstaluj te biblioteki, następnie użyj Eusing Free Registry Cleaner, po czym zainstaluj je jeszcze raz. Zdaje się, że Windows Update powinien wykryć, że ich nie ma i pobrać aktualizację, ale głowy za to nie dam.

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam jest fajny jak są summer/holiday/itp... sale ;)

 

Im dalej w las, tym ta gra ssie bardziej...

Pomimo tego wcześniejszego narzekania kilka stron wcześniej, większość chyba jest zadowolona nieprawdaż ?

Ktoś wyrwał plakat ?

 

kopia fizyczna jest w drodze :) a na steamie mialem czesciowego gifta od zony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny minus za brak domyślnej możliwości zmiany na strzałki w launcherze , co idiota decyduje , że mam grać wsadem,ktoś mi powie jakie mam ustawić wartości w Input_QWERTY.ini dla IK_Down i IK_Up oraz IK_W i IK_S po znaku =bo nie mogę sobie z tym poradzić?

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szlag mnie zaraz trafi... dlaczego ten launcher mi nie dziala!!??

klikam na skrot, kursor zamienia sie w koleczko na pol sekundy i tyle reakcji, w menadzerze zadan nic nie ma sladu zebym cokolwiek wlaczal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzyłem się wczoraj w Carrefourze za 79,99. Instalacja przebiegła gładko, potm pół godziny kombinowania z numerem seryjnym... straszna wtopa ze strony wydawcy, nie wiadomo czy 0 czy O czy 1 czy I, no ale poszło i to sie liczy.

System walki średnio mi sie podoba, może i jest widowiskowy... ale znacznik celu sam potrafi nam przeskakiwać z przeciwnika na przeciwnika i gubimy cel. Może i jest bardziej widowiskowy, ale ten z jedynki bardziej mi sie podobał.

Pozatym, fabularnie jest super, jestem miłośnikiem prozy Sapka, więc gra wsysa jak łażenie po bagnach.

Co do wydajności:

Na Q9400 4GBRam i HD5770Hawk oraz Win7 gra chodzi płynnie na bardzo wysokich ustawieniach w 1920x1080.

Nawet przy sporych zadymach z czarami i dużą ilościa wrogów fps nie spada poniżej 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System walki średnio mi sie podoba, może i jest widowiskowy... ale znacznik celu sam potrafi nam przeskakiwać z przeciwnika na przeciwnika i gubimy cel.

Może warto przeczytać instrukcję? ALT lockuje cię na cel.

 

Ja wczoraj nie miałem zbyt dużo czasu żeby pograć, może z 1.5h i pierwsze co mi przychodzi do głowy to, ja pier***e jaka ta gra jest trudna. Gram na normalu, a czuję się jakbym grał na hardzie, 4 przeciwników to nie lada wyzwanie i trzeba się nakombinować.

Graficznie wiadomo, masakrator, na moim configu lata w 1680x1050, ustawienia ultra (minus ubersampling i vsync), 4xAA i 16xAF i mam ponad 40fps przy niekręconej karcie.

Dziś trochę więcej przysiądę.

 

 

Ogromny minus za brak domyślnej możliwości zmiany na strzałki w launcherze , co idiota decyduje , że mam grać wsadem,ktoś mi powie jakie mam ustawić wartości w Input_QWERTY.ini dla IK_Down i IK_Up oraz IK_W i IK_S po znaku =bo nie mogę sobie z tym poradzić?

 

Przecież jest konfigurator klawiszy, nie można tam zmienić WSADa?

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDPR ma u mnie poważny minus za brak wsparcia dla monitorów nie panoramicznych z formatem 4:3 i 5:4 i piękne czarne pasy u dołu i góry ekranu :mur: A 2 sprawa to dlaczego jak się gra na gamepadzie od XBOX'a 360 to nie ma wibracji :angry: ?! Da się wł. jakoś wibrację na gamepadzie od XBOX'a 360 i czy jest zapowiedziany Patch, który poprawi problemy z proporcjami ekranu (formatem) 4: 3, 5: 4 no i podobno na 16: 10 też są czarne pasy tylko, że mniejsze? Ktoś coś słyszał ktoś coś wie?

 

http://www.cdprojekt.pl/board/topic/3659-Pytanie_do_CDPROJEKT_RED_-_Wiedzmin_2_a_rozdzielczosc_43/p17

 

Czy już wiadomo coś na temat Patcha który rozwiązałby wyżej wymienione problemy?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była wzmianka, że jest w planach patch naprawiający proporcje, ale kiedy będzie i czy będzie, tego nie wiadomo. Co do wibracji to nie mam pojęcia.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny minus za brak domyślnej możliwości zmiany na strzałki w launcherze , co idiota decyduje , że mam grać wsadem,ktoś mi powie jakie mam ustawić wartości w Input_QWERTY.ini dla IK_Down i IK_Up oraz IK_W i IK_S po znaku =bo nie mogę sobie z tym poradzić?

 

Też mnie to zirytowało na szczęście mam gamepada od XBOX'a 360 ale z kolei tam CDPR nie dodał wibracji ech niedoróbki na niedoróbkach <_<

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech niedoróbki na niedoróbkach <_<

 

Które będą poprawiane mam nadzieję kolejnymi patchami...

Mogliby faktycznie coś zrobić z tą obsługą proporcji - mamy 2011 rok...

Edytowane przez wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka szybkich spostrzeżeń:

 

Instalacja trwa długo koło 20-25 min u mnie na zaśmieconym systemie. Potem morze problemów z rejestracją gry, kod naprawdę można rozumieć na kilka sposobów :) Niemniej w końcu się udało ( u mnie akurat "1" robiła za "i" ).

 

Samo działanie gry:

 

e4300@3,25 88gt@ 700/1850/2000

 

Rozdz. 1280x1024, detale kliknąłem średnie i ręcznie włączyłem kilka efektów oraz tekstury oczko wyżej. Cutscenki 30+ fps, wiesiek sam działa ok na murach zamku w tłustych momentach widać spadki animacji do ok 20fps ale w zasadzie nie przeszkadza to w rozgrywce.

Sterowanie trzeba ogarnąć inaczej gra potrafi napsuć krwi :) Do łatwych na normalnym nie należy i za to chwała!

 

Sama rozdzielczość jednak jest mało komfortowa, Geralt zasłania sporą część ekranu. Wrzucę sterowniki od nowa i pobawię się ustawieniami żeby pograć w wyższej rozdzielczości. Jak ktoś ma jakieś pro tipy odnośnie pliku ini to chętnie poczytam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka nie jest trudna jak człowiek nie pcha się na pałę, jak są momenty kiedy walczymy u boku z jakimś npc to nie iść na pierwszej linii tylko pozwolić kompanowi się wykazać. :]

No i używać naturalnych przeszkód, manewrować tak aby przeciwnicy się rozdzielili i bić każdego z osobna. Obserwować kiedy wziął zamach, cofnąć się albo przeturlać i wyjść z kontrą. Jak żołnierz ma tarczę i się zasłoni kucając to normalnie zachodzimy go od tylca i siepiemy. Ja do pierwszego aktu może z 2 razy zdechłem na jakiejś większej walce, bo musiałem dokładnie poznać mechanikę i oskryptowanie, teraz to lajcik. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na poziomie trudnym i ledwo mogłem przejść prolog, co chwilę ginąłem od ognia, ale faktycznie, puściłem towarzyszy przodem i jakoś dałem radę. Sprzęt z sygnaturki, procek na 3,4Ghz a grafa na 690/1571/2520. Podkręce jeszcze procka, bo on na 3.4Ghz lata na obniżonym napięciu, więc potencjał jeszcze ma :), i w związku z tym ma pytani, czy ktoś juz to sprawdzał, co daje więcej, kręcenie procka czy grafiki ?.

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kart NVidii zostały opublikowane nowe sterowniki z optymalizacjami pod Wiedźmina -> link, co prawda mają status beta, ale kompa nie rozwalają ;)

 

EDIT: Walka wręcz jest co najmniej dziwna i nadal nie rozumiem na jakiej zasadzie działa.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...