Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja tak tylko mam, że raz na jakiś czas jak wykonam jedną z czynności: otworzenie ekwipunku, otworzenie mapy, otworzenie tablicy z zadaniami to gra wywala do pulpitu? Trochę denerwujące biorąc pod uwagę, że oprócz tego gra działa bez problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia AA dostępne są tylko z poziomu sterowników, czy w samej grze (menu) lub konfiguratorze gdzieś znajdę? (poza opcją włączone/wyłączone w konfiguratorze, bo to znalazłem). Chciał bym pokombinować z ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na sprzęcie z podpisu gra chodzi znakomicie w rozdziałce 1280 x 1024 wyłaczony tylko ubersampling i vsync na off reszta na maxa. Zero problemów przy instalacji. Jestem już w pierwszym akcie. Aha system to win7 64.

Pozdrawiam

Edytowane przez ManiekB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponawiam prośbę: ktoś mi powie jakie mam ustawić wartości w Input_QWERTY.ini dla IK_Down i IK_Up oraz IK_W i IK_S po znaku =by móc ustawić sterowanie strzałkami w launcherze bo nie mogę sobie z tym poradzić? Grę mam i nie mogę grać bo ktoś w cdp stwierdził , że granie wsadem będzie dla mnie lepsze(nigdy nie grałem , nie gram i nie zamierzam grać wsadem)ogromny minus dla cdp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponawiam prośbę: ktoś mi powie jakie mam ustawić wartości w Input_QWERTY.ini dla IK_Down i IK_Up oraz IK_W i IK_S po znaku =by móc ustawić sterowanie strzałkami w launcherze bo nie mogę sobie z tym poradzić? Grę mam i nie mogę grać bo ktoś w cdp stwierdził , że granie wsadem będzie dla mnie lepsze(nigdy nie grałem , nie gram i nie zamierzam grać wsadem)ogromny minus dla cdp.

 

Otwórz sobie plik DIMapping w tym samym katalogu - masz tam spis klawiszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś grę mając podobnego kompa jak w sygnaturce? :) Łamię się do ostatniej chwili czy nie kupić :/ ...

 

96gt@800/2000/2200, Athlon X4@3,5 - prolog, 20-30fps, low+AA, 1440x900. Edytowane przez kurld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak na low z 4 rdzeniowym cpu ledwo co jest płynność to jednak optymalizację chłopaki zwalili dla słabszych kompów. Jednak wpierw sprawdzę wersję "od ciotki z ameryki" i jak będzie dało się pograć to dopiero wtedy kierunek sklep oczywiście jak wróci do mnie z serwisu zasilacz ...

Edytowane przez LPKorn3324
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może teh GPU upgrade tiem? :)

Czyżbyśmy mieli tytuł roku? W jedynkę grałem, aczkolwiek przeszedłem jakoś do połowy - odświeżę sobie, a wtedy zanabędę drugą część. PC z siga pozwoli w miarę znośnie pograć? Q8300@3.33GHz/2x2GB_D9@889MHz/HD4850_1GB

Poprzedni Wiedźmin wymusił na mnie upgrade z 6800LE na HD2600XT :P.

@thuGG - prędzej Medium, mam monitor o natywnej rozdziałce 1920x1080.

Edytowane przez AragornPL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz mnie trafia z nasza super produkcja. Jak kazde dziecko wie gry pisane pod API directx wysylaja obraz na urzadzenia. Jak sie ma 6 roznych monitorow, to sie ma 6 roznych urzadzen i trzeba grze wskazac na ktory ma wysylac obraz.

Niestety wiedza ta nie jest chyba dostepna naszym wspanialym programistom. Ktos wie, ja wymusic w Wiedziminie wysylanie obrazu na konkretne urzadzenie inne niz primary display ? Mam LCD i HDTV, primary jest oczywiscie LCD przy ktorym siedze, HDTV jest secondary i za diabla zmusic nie moge wieska do wyswietlania na TV.

Tak wiem ze moge przelaczyc HDTV na primary, ale szukam jakiegos bardziej normalnego sposobu.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak na low z 4 rdzeniowym cpu ledwo co jest płynność to jednak optymalizację chłopaki zwalili dla słabszych kompów.

 

CPU nie jest tutaj tak istotne, po prostu 9600gt już nie wyrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy i na poziomie ale tesksty w stylu Sekcja '' zwlok'' czy Komando jakos nie pasuja do ''Epoki'' ;)

 

Słownictwo jest jak najbardziej ok i powszechnie występuje w książce. Rok 12xx w tym świecie nie ma raczej odniesienia do realiów historycznych.

W przeciwieństwie do "Trylogii Husyckiej" Sapkowskiego, która to z historii czerpie garściami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Auchanie cena premierowa była 78.88, choć jeszcze dzisiaj wisiała, a w ulotce 88, ale pewnie wszyscy zainteresowani już nabyli swoją kopię. Także informacyjnie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj wracając do domu, nabyłam egzemplarz jedynej z gier która, przypadła do mego wysublimowanego gustu, kupiłam za 79zł w Vobisie, jak na taki zestaw, to całkiem dobra cena.

Optymalizacja na dobrym poziomie wszystko na max, poza ubersampling, muzyka w grze porusza emocje w trakcie grania, fabuła jest niesamowita, choć to dopiero początek gry, więc jestem oczarowana, system walki jest znośny.

Edytowane przez KATTANA
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponawiam prośbę: ktoś mi powie jakie mam ustawić wartości w Input_QWERTY.ini dla IK_Down i IK_Up oraz IK_W i IK_S po znaku =by móc ustawić sterowanie strzałkami w launcherze bo nie mogę sobie z tym poradzić? Grę mam i nie mogę grać bo ktoś w cdp stwierdził , że granie wsadem będzie dla mnie lepsze(nigdy nie grałem , nie gram i nie zamierzam grać wsadem)ogromny minus dla cdp.

 

Czegoś nie rozumiem, w Launcherze jest coś takiego "Grafika i język", uruchamia ci się okienko z konfiguracją, a na dole jest przycisk "Ustawienia klawiszy". Sprawdziłem, że można przypisać strzałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się nie da, ale tylko strzałki w górę i w dół. W boki się da przypisać. Dostaje popup "Ten przycisk nie może zostać przypisany". Na literki mogę zmieniać :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram prologue i jest nudno. To samo było z pierwszą częscią w prologue. Mam nadzieję że prawdziwy RPG zacznie się dopiero od 1 Aktu i wciągnie na maxa (przynajmniej fabularnie bo do systemu walki to jeszcze nie mogę się przekonać). Czy tej kamery nie da się oddalić?? W 1 częsci mieliśmy do wyboru różne kamery. Widać że gra robione jest pod konsole i pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę pobrać DLC z serwera? Cały czas błąd. Od wczoraj tak. Macie jakieś pomysły?

Wczoraj na profilu CD Project na Fejsbuku było info o możliwych problemach ze ściąganiem DLC.. Nie wiem jak wygląda obecnie sytuacja. Dzisiaj już nie mogę tego znaleźć, bo za dużo osób tam ciągle pisze o różnych problemach (z DLC włącznie) i nie chce mi się przez to wszystko przebijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa wszystko pieknie ladnie ale jak dopadnie mnie kilku przeciwnikow to nawet piardnac czlowiek nie jest w stanie

 

 

spacja spacja i Bec potem znowu spacja itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem

Ale reaguje czasami tak ze glowa boli ;/

Kuzwa albo ja jakis stary jestem ale dla mnie rpg'ieee polegalo na tym ze czlowiek mogl sie zastanowic jak poprowadzic walke.

A teraz te nowe to poprostu wszystko zalezy od tego jak szybko napierdziela sie palcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...