Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiecie jaki mniejwiecej w wiesku 2 można mieć LVL?

Jak odblokować reszte "specjalizacji"

Instrukcja 4.1 - "Maksymalnym poziomem postaci w grze jest 35".

 

Instrukcja 4.3 - "Trening - podstawowa ścieżka rozwoju. Aby rozwijać inną ścieżkę, musisz przyznać przynajmniej sześć talentów w zdolnościach ścieżki trening."

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak sobie poradzić w skradanej części misji "Niemoralna propozycja" gdy trzeba dotrzeć pod okno i podsłuchiwać? Nie daję rady dotrzeć do występu w skałce, za każdym razem mnie ten cholerny obszczymur nakrywa.

 

Panowie no, jak tego dziada ominąć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. I dotarł w końcu mój preorder.

Instalacja przebiegła bezproblemowo. Gorzej z rejestracją, problemy z kluczem. Napisałem do nich i czekam.

 

Odpaliłem gre na maxa (bez rozmycia przy ruchu kamerą) w 1680x1050 i z uber miałem między 20/30 klatek. po wyłączeniu klatek przybyło między 40/60. Jestem w pierwszym akcie więc nie wiem jak później to będzie wyglądać. Proc taktowany na 3,4GHz. wszystko jak w sigu.

 

Oczywiście gra powala rozmachem. Wygląda to naprawdę olśniewająco ale to już wszyscy wiedzą.

 

Nie jest łatwo. Gram na łatwym poziomie ale nie można sie zbytnio wyluzować. Gdzieś sie zagapiłem i nagle mój wiesiu leży. Narazie nie ogarniam walki ale czytałem tu że to tylko klikanie a tak nie jest. Tylko klikaniem nic sie nie zrobi z kilkoma przeciwnikami.

 

Są już jakies pierwsze dane na temat sprzedaży? Mam nadzieje że się dobrze sprzeda i kiedyś zagramy w Wiedźmina 3.

 

Jedyne czego mi brakuje to kamera izometryczna. Ale to moje zboczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe specjalizacje, odblokowują się po zapełnieniu tych z treningu...

 

Nie zapełnieniu, tylko wydaniu co najmniej 6 talentów na Trening. Ktoś tu mówił o blokowaniu się klawiszy, że musiał biegać i czekać bo nie mógł nic robić. Na pewno nie chodziło o blok, czy magię itd ? Pamiętajcie że do tych umiejętności wymagany jest Wigor. Jeśli wam się pasek wigoru skończy podczas walki to nie będziecie mogli blokować/kontrować, rzucać znaków itd. Trzeba czekać, aż się odnowi. Są odpowiednie zdolności, które przyśpieszają regenerację wigoru podczas i poza walką. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka jest tak jak ktoś napisał wymagająca. Nie rzadko po kilkanaście razy muszę podchodzić do tych samych przeciwników.

Bardzo przydatne są bomby, na które przepis możemy kupić u Cedrica.

Chyba większość pobocznych questów już zrobiłem. Pierwsze potyczki z Kayrenem nieudane, ale i na niego przyjdzie rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja 4.1 - "Maksymalnym poziomem postaci w grze jest 35".

 

Instrukcja 4.3 - "Trening - podstawowa ścieżka rozwoju. Aby rozwijać inną ścieżkę, musisz przyznać przynajmniej sześć talentów w zdolnościach ścieżki trening."

 

Dzięki cholera wstyd się przyznać, ale instrukcję przeleciałem pobieżnie:D, za to złożyłem kartonowe figurki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na swojej karcie powinieneś mieć więcej fps, zresztą już było pisane wiele razy, że gra prężnie korzysta z 4 jaj.

A mówiłem, że kupować mocną kartę pod stary 2-rdzeniowiec to nie do końca dobry pomysł. ;]

 

Wcześniej ktoś tu pisał o obciążeniu wszystkich czterech rdzeni w okolicach 50%, nawet poniżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czemu mi launcher wywala przy próbie odpalenia witcher.com - "nie mozna uruchomic domyslnej przegladarki", czy cos takiego. Po wejściu na strone recznie, opcje odnosnie logowania i rejestracji sa wyblaknięte. Jak mogę zarejestrować grę w takim razie?

 

P.S. DL Troll się ściągnęło. Jak to z nimi jest? Przechodzi się je w dowolnym czasie, po zakończeniu gry czy w jest gdzieś w fabułę wciśnięte jako side quest?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre udalo mi sie aktywowac i uruchomic, ale przez plik witcher.exe z katalogu /bin/

po dwukliku w launcher nic sie nie dzieje, wiec mam rozumiec, ze zadnego dlc nie sciagne?

 

ja ciach!le ciach!a mac... wystarczylo wylczyc firewall i launcher sie odpala GRRRRRRRRRRRR

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. DL Troll się ściągnęło. Jak to z nimi jest? Przechodzi się je w dowolnym czasie, po zakończeniu gry czy w jest gdzieś w fabułę wciśnięte jako side quest?

 

W pierwszym akcie w mieście Flotsam, przy karczmie masz tablice ogłoszeń, jedno z ogłoszeń inicjuje ten quest.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym akcie w mieście Flotsam, przy karczmie masz tablice ogłoszeń, jedno z ogłoszeń inicjuje ten quest.

 

Warto się przyjrzeć tej Tablicy ogłoszeń bo jest tam wyryty w drewnie ciekawy obrazek. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie no, jak tego dziada ominąć? :D

 

Proste, gosc ma skrypt ze przerywa szczania jak tylko wyjdziesz zza winkla. Wiec szybko wybiegasz i zaraz wracasz. Gosc konczy szczanie i zaczyna sobie patrlowac w tym i w przod. Teraz powinno byc juz latwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie we Flotsam i najbliższej okolicy znajdę dwie rudy srebra, bo muszę się uzbroić w srebrny miecz, a bez niego ciężko z potworami się walczy?

 

 

A ta cała rejestracja gry jest dziwna. Wymaga kodu rejestracyjnego, a po jego wpisaniu wywala błąd, że nieprawidłowy. Przeszło na kodzie SecuROM :blink:

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie we Flotsam i najbliższej okolicy znajdę dwie rudy srebra, bo muszę się uzbroić w srebrny miecz, a bez niego ciężko z potworami się walczy?

 

U kowala krasnoluda można kupić ;) Przynajmniej w moim wypadku tak było, tam chyba rotacja dzienna jest tych przedmiotów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie we Flotsam i najbliższej okolicy znajdę dwie rudy srebra, bo muszę się uzbroić w srebrny miecz, a bez niego ciężko z potworami się walczy?

 

A ta cała rejestracja gry jest dziwna. Wymaga kodu rejestracyjnego, a po jego wpisaniu wywala błąd, że nieprawidłowy. Przeszło na kodzie SecuROM :blink:

 

Rudy srebra i żelaza można łatwo znaleźć, chociażby podczas pewnego questu dochodząc do wraku statku napotkasz parę grup przeciwników, z których na pewno wypadnie srebro (w sumie to oni mieli wszystkie potrzebne surowce do stworzenia srebnego miecza xD ).

 

Wie ktoś może, jak zabić upiory???? W queście w szponach szaleństwa za chiny nie mogę sobie poradzić, blokować te ataki da radę, ale gorzej już z wyprowadzeniem kontry(mam srebny miecz) :/

Edytowane przez kacp3r
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś też tak miał ale u mnie jest bug od 1 aktu z petardą Samum. Mam, składniki, piszę że stworzyłem i wszystko ok ale w ekwipunku sie nic nie pojawia. Inne petardy ok.

 

BTW ciut sie czlowiek wyposaży i gra robi się prostsza sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bug czy źle szukam?

 

 

Czy u was też jest bug w queście Na kacu? Mam iść do do burdel mamy ale jej nie ma. Biegam półnagi i jej szukam. Niby w zamtusie. jest tam jakaś elfka ale nie moge z nią rozmawiać. bez wyposażenia nie pójde dalej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, jak zabić upiory???? W queście w szponach szaleństwa za chiny nie mogę sobie poradzić, blokować te ataki da radę, ale gorzej już z wyprowadzeniem kontry(mam srebny miecz) :/

 

Odpuściłem po nastym razie... Tylko jednego udało mi się ubić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie upiorów

 

 

Ja ubiłem upiory biegając w kółko, spamując znak ochronny (coś na Q) i jak tylko zobaczyłem zamach to spacja. Oczywiście też eliksiry miałem na sobie. Za 10 razem w końcu się udało. Pierwszą rzeczą po tym queście, było zrobienie srebrnego miecza. Na pocieszenie mogę dodać, że jest ich więcej, ale nie więcej niż dwa na raz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...