Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie ma żadnej różnicy względem jednej karty?

 

Nie. Niby jest poprawa bo przed hotfixem na dwoch kartach bylo wolniej jak na jednej. Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Wiesław 2 zakończony.

Gra naprawdę bardzo dobra i nad tym sie nie ma co rozpisywać. Troche mi brakowało większego wykorzystania znaków i alchemii. Właściwie to nawet kuluje. Mimo to jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Trochę też czuje niedosyt co do zadań pobocznych ale licze na jakieś rozszerzenia w przyszłości ;). Czekam z zapartym tchem na W3.

 

Co do problemów z grą to nie miałem żadnych. nie miałem ani jednego wyjścia do pulpitu, dlc sie ściągnęło bez problemu. pomijając uber zabijake gra śmigała rewelacyjnie. Nawet z Uber miałem międzu 20 a 30 klatek.

 

Teraz zaczynam grać ponownie w pierwszego Wieśka i grać tak by mieć jakieś korzyści z wykorzystania save`s w drugiej części. Wtedy zagram i opowiem się po innej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma żadnej różnicy względem jednej karty?

 

Nie ma...

 

Obecnie aktualizujemy serwery w przygotowaniu na nadchodzący patch 1.1.

Jak tylko prace konserwacyjne zostaną zakończone aktualizacja będzie dostępna do pobrania.

Dziękujemy za okazaną cierpliwość. Będziemy informować na bieżąco o stanie prac.

 

thewitcher.com

Byle się chłopaki zdążyli z tą aktualizacją do kolejnego patcha wyrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Teraz zaczynam grać ponownie w pierwszego Wieśka i grać tak by mieć jakieś korzyści z wykorzystania save`s w drugiej części. Wtedy zagram i opowiem się po innej stronie.

 

Co do korzysci to hmm... Ukonczylem W1 po stronie zakonu a w W2 wyszlo ze w konflikcie bylem neutralny [Triss zostala doradczynia krola]. Do tego taki szczegol ze w W1 chedozylem sie z Shani a w W2 jakby nigdy nic slubuje milosc Triss (ruda wyslali Strzydze na pozarcie?). Postac w W2 musialem budowac od zera dobrze ze nie musialem ponownie "uczyc sie" znakow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opracowaliśmy tymczasowe rozwiązanie umożliwiające bezproblemowe pobranie dodatkowej zawartości.

Wystarczy wysłać wiadomość na odpowiedni adres. Odpowiedź otrzymacie niemalże natychmiastowo.

 

Kurtka Niebieskich Pasów

combatjacket@support.thewitcher.com

 

Unikatowe Techniki Bojowe

finisherpack@support.thewitcher.com

 

Tajemniczy Kupiec

mysteriousmerchant@support.thewitcher.com

 

Zestaw Alchemika

ultimatealchemists@support.thewitcher.com

 

Zestaw Maga

ultimatemage@support.thewitcher.com

 

Zestaw Miecznika

ultimateswordsman@support.thewitcher.com

 

thewitcher.com

Edytowane przez wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yay tylko czemu jak zwykle steamowcy musza czekac na tych leniwych amerykancow az uploaduja patcha:/

 

edit steam niezle daje 9gb dla patcha

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z fixów:

The hardware configuration auto-detect function has been corrected, resulting in improved game efficiency

No jasne - na sprzęcie z sygnatury wybiera mi minimalne ustawienia - LOL, no wydajność na pewno by podskoczyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w małym szoku, po wgraniu patcha płynność znacznie skoczyła w bardziej wymagających miejscach. 1600x900, średnie, wszytko ON poza uber, ssao i antyaliasingiem i chodzi naprawde fajnie oO

No i uruchamia sie równie szybko jak wersja od GOG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo patch usuwa zabezpieczenie gry.

 

 

2. Jeżeli instalujecie Wiedźmina 2 po raz pierwszy lub też dokonujecie ponownej instalacji, gra sama pobierze aktualizację 1.1 podczas procesu instalacji.

 

Instalator zapyta o numer seryjny, jednakże z uwagi na fakt, że zabezpieczenia zostały usunięte, poprawność wpisanego w tym miejscu kodu nie jest wymagana. Procesy instalacji oraz aktualizacji zakończą się samoistnie. Nie będą wymagane jakiekolwiek dodatkowe czynności związane z aktywacją gry. Jeżeli system auto-aktualizacji z jakiegoś powodu nie zadziała podczas instalacji, prosimy o ręczne pobranie aktualizacji z jednego z poniższych linków w zależności od posiadanej wersji gry. Ściągnięty w ten sposób plik .exe należy następnie ręcznie uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuci ktoś oryginalny exe z niespatchowanej wersji ? Na jakiegoś uploada np. filesonic.com

 

Chodzi o plik witcher2.exe z katalogu bin.

 

Jeśli chodzi Ci o błąd (nieprawidłowa wersja) przy instalacji łatki, to od razu uprzedzam, że oryginalny exe nie pomaga. Przeinstalowałem grę, sama się zaktualizowała (widać po rozmiarze witcher2.exe czy choćby szybkości uruchamiania), działa. Jednak odnoszę wrażenie, że ten patch to po prostu plik exe z GoG :wink:

 

Dziś zabrałem się za przechodzenie Wiedźmina po raz drugi, gra jest wspaniała. Rzadko w coś gram, zwykle się najzwyczajniej nudzę, a przy tej grze aż chciało się siedzieć.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się reinstalować, te płyty są jakieś dziwne i u mnie prawie 30 minut mieliło. ;[

Ale skoro największym fixem jest usunięcie zabezpieczenia to ja zostaje w takim razie na exe od gog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne że działa i że dali wszystkie DLC ;)

Miałem problem z aktualizacją - ciągle mieliło i pobierało ten sam plik z łatką, dopiero ręczne pobranie patcha i instalacja pomogły...

 

PS. Wydaje mi się, że gra chodzi odrobinę szybciej niż na tym exe'ku z GoG'a...

Edytowane przez wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się reinstalować, te płyty są jakieś dziwne i u mnie prawie 30 minut mieliło. ;[

Ale skoro największym fixem jest usunięcie zabezpieczenia to ja zostaje w takim razie na exe od gog.

 

Łap:

Download witcher2.exe for free on Filesonic.com

Może u Ciebie pójdzie, chociaż wątpię. Tak jak wspomniałem, exe po instalacji łatki ma dokładnie taki sam rozmiar jak ten z GoG, więc... :wink:

 

@UP, u mnie po reinstalacji gry, aktualizacja poszła bez problemu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jutro sprawdzę. ;]

 

Tzn. dzisiaj. ;]

 

///

 

Dobra sprawdziłem na szybko i wgranie org exe pomogło (wcześniej miałem wersję z gog), paczyk się zaaplikował i obyło się bez reinstalacji.

 

I teraz pytanko do posiadaczy pada od x-klocka, czy u Was też zniknęła możliwość używania analoga podczas wyboru znaku, wyboru opcji rozmowy, poruszania się po ekwipunku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd mam wiedzieć, że DLC Trola jest zainstalowane? W "Lanczerze" pisze, że pobieranie w toku DLC :/ a aktualizacja niby zakończona pomyślnie.

 

Edit:

 

No i jest nowe info zamiast błąd połączenia pisze "Błąd zapisu pliku" w Luncherze? O co chodzi?

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanko do posiadaczy pada od x-klocka, czy u Was też zniknęła możliwość używania analoga podczas wyboru znaku, wyboru opcji rozmowy, poruszania się po ekwipunku ?

 

Tak zniknęła i teraz jest na maxa niewygodnie... Nawet nie da sie treści dziennika przeglądać... tzn. dotychczas by przewinąć teks w dół, posługiwałem się prawym analogiem... teraz to nie działa.

 

Spieprzyli i tyle... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Support wiedźmina:

 

Witam,Przykro mi słyszeć, że ma Pan problemy z naszą grą.Niestety jedynym rozwiązaniem, które możemy Panu zasugerować to ściągnięcie najnowszych sterowników do karty graficznej oraz do monitora.Mam nadzieję iż ta porada okaże się pomocna.Pozdrawiam,Marek Przyjemski    Name: ...    Email: ...    Telephone: ...    Version number: Pudełkowa    CD registration key: takich zeczy sie chyba nie podaje.... omg    Operating system: Windows 7 64    Processor: 2600k    RAM memory: 8gb    Video card: hd5870    Version of video card drivers: 11.3    Sound card: zint    Version of sound card drivers: def    Directx version: 11   Problem: 1600 x 1200(p) (85.000Hz) to natywna rozdzielczość mojego monitora. Wiedźmin 2 uruchamia się w 1600x1200 ale z 75Hz. chcę 85Hz - co mam zrobić?

Kolejny argument by kupować oryginały - można liczyć na pomoc techniczną...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie sterowania. Czy ktoś gra na rumble pad 2 ? Pad oczywiście działa ale klawisze są pomieszane. Wgrałem emulator pada x boxa ale bez zmian, brak też wibracji. Może ktoś podratować konfiguracją, bo jestem bliski przeproszenia się z myszką i klawą.

 

Co do samej gry to ukończyłem prolog i jajec nie urywa- stopień trudności bardzo dziwny. 1 część bardziej mnie wciągnęła. Może oczekiwania były zbyt wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...