Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz było - post #927 ;]

 

Fajnie, że poprawią działanie pada, bo po ostatnim patchu nawet nie dało się przewijać zawartości questów.. odstawiłem na ten czas grę, będzie okazja powrócić. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w menu głównym dalej nie można poruszać się za pomocą analoga. No cóż, może w kolejnym patchu. :]

Serwery ładnie obciążone, 65mb przez launchera mi się z pół godziny ściągało. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym narzekał. Liczę na zwierzęta, ptaki i robactwo w grze w której pół dnia spędzam w lesie :)

 

..i od razu sarenek pasących się w paśniku i ptactwa co to wraca na porę letnią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem swoją 1 przygodę ścieżką Iorwetha. Ogólnie jestem zachwycony.

 

 

Rzeczywiście, chyba zaczynam rozumieć recenzentów w sprawie zakończenia. Smoka (Saski) pokonałem, ale nie ubiłem, z Letho postanowiłem się zmierzyć i po jego pokonaniu zakończenie się urwało... i nic nie zostało pokazane. Myślę, że lepiej to mogli rozwiązać, czy Saska została odczarowana z uroku Filippy, czy została królową Vergen ? co z Filippą (pewnie bym się dowiedział, jakbym wybrał drugą ścieżkę)? Co z Iorweth-em (leżał pobity jak poszedłem walczyć z Letho..)? chociaż nie znam innych zakończeń, więc może jestem w błędzie. Na pewno przejdę grę jeszcze nie raz.

 

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam - po instalacji 1.2 przy wczytywaniu quicksave gra się po prostu wyłączyła. Jest to pierwszy jakikolwiek problem ze stabilnością, bez patcha i z 1.1 nic podobnego nie występowało. Trochę to zaskakujące bo zazwyczaj patche poprawiają stabilność gry, a tu akurat odwrotnie...

W sumie to mam wrażenie, że patch 1.2 więcej miesza niż poprawia, na tych samych ustawieniach wcześniej miałem płynniejszą rozgrywkę...

 

Zamykanie gry olałem jako że sporadycznie korzystam z wczytywania quicksave, ale spadek wydajności wku@#&rwia zwyczajnie...

 

Edycja:

Odszczekuję wszystko co up napisałem o patchu 1.2. Powyższe problemy powodował u mnie Flawless Widescreen - pewnie wyjdzie aktualizacja do 1.2, do patcha 1.1 była.

Na "czystej" grze z patchem 1.2 nie ma najmniejszych problemów z płynnością czy sejvami!

Edytowane przez DANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pokrótce wyłożyć mechanikę walki i sterowania postacią w tejże? A szczególnie: jak poruszać się do tyłu mając cały czas wrogów przed sobą, bo jak naciskam S to Geralt się radośnie obraca i pokazuje oponentom plecy. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po prologu. Gra nawet wciąga.

Póki co używam samego miecza + znaki. Przydałoby się teraz jakieś miksturki pomieszać.

Macie jakieś preferencje? Coś co daje możliwie dużego kopa w walce, a jednocześnie nie obniża mocno żywotności i innych ważnych statów?

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...