Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeden miałem, ale oddałem kumplowi z pracy, bo mi nie potrzebny (ten z CDA), a on raczej sie ucieszył. Ogólnie maniakiem jest i w przeciwieństwie do mnie przeczytał wszystkie tomy Wiedźmina.

 

Niestety warez się szerzy wszędzie i aż mi szkoda trochę twórców,. Teraz zdaje sobie sprawę jak ja bym czuł się na ich miejscu. Pisze to oczywicie gdyż (jak pewnie większość) tu nie jestem ten najświętszy ;) Jednak 80 zł jak za tak dobrą grę na pewno warto, Nawet jak by to miała być wersje elektroniczna. Chociaż ja raczej jestem tradycjonalistą i sięgam po pudełka z płytkami. Wersja EK podobnie jak wpomniany plakat również mi nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jestem po pierwszym uruchomieniu, dopiero teraz miałem czas przysiąść. ;]

Opcji graficznych jest od groma, przyzwyczajeni do portów z kilkoma opcjami graficznymi na krzyż tutaj dostajemy ok. 30 parametrów do konfiguracji - robi wrażenie.

Wykorzystanie 4 jaj, trzy na poziomie 40-45%, ostatni ok 35-40%, więc nie jest źle. Gpu praktycznie na max pracuje non stop.

 

Poziom graficzny jaki prezentuje gra jest iście królewski, wszystko wygląda zacnie, dopracowane, nie ma (póki co) tekstur niskiej rozdzielczości, wszystko jest mega ostre i wypieszczone.

Co do optymalizacji, jako, że nie można ustawiać szczegółów z poziomu samej gry - tylko z menu po wyjściu do windy, ustawiłem profil na ultra, wyłączyłem tylko uberpróbkowanie - jakąś opcję co niby zabija fps'y i w plenerze, który ukazałem w niżej zamieszczonych screenach mam ok. 30 fps. Na pewno będę musiał z czegoś zjechać, bo komfortowo to to nie jest, w walce pewnie będzie jeszcze gorzej, ale tak jak pisałem opcji graficznych jest sporo, na pewno powyłączam rozmazywanie kamery podczas ruchu, bo to co najmniej irytujący upiększacz.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pro tip - jedną kopię gry można aktywować na bodajże pięciu stanowiskach, gra chodzi bez płytki także wiecie ocb ;>

 

jurek911 logicznie rzecz ujmując nie powinna mieć.. bo i po co - jeśli nie ma nic wspomniane na pudełku o innej wersji językowej niż "eng" to nie masz na co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że mogę kupić i pożyczyć komuś. Jutro znajomy pewnie mi postawi kawę w pracy na dzień dobry. Próżne starania ;) Zwłaszcza, że najpierw muszę sam pograć. Aż żałuję, że wysłałem płytę główną na wymianę. Tak to pewnie już bym dzisiaj zrywał nocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath, niekoniecznie, Bad Company 2 np ma pełną polską lokalizację.

Nie mam problemów z ang. oczywiście, ale Wieśka koniecznie z polskim klimatem trzeba zaliczyć :)

No nic, za 3 dni do PL, wakacje, odpocząć, a później nocki zarywać :D

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche jestem zawiedziony... myslałem że na lapku jakoś płynniej pogram, a tu nie.

 

Trzeba czekać do powrotu do domu i tam odpalać.

 

Poza tym gra koń!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedi nie ma chodz mogło by być lepiej , fps trzymia sie w granicy 20-25 w rodzielczości 1366x768 oraz detale na medium , tylko że procek puszczony na 3GHz , jutro sie zobaczy jak sprawa będzie wyglądać jak sie troche podgoni procka , mam nadzieje że będzie widoczna różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to wysoko taktowany, 4-rdzeniowy procek, sandy będą miały wreszcie co robić + solidna grafika, żeby to ogarnąć na max detalach i przyzwoitym fps.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=VByqsNpyX-I&feature=channel_video_title

 

Jeden ze smaczków graficznych, przy których człowiek się zatrzymuje i podziwia. ;]

Co do jakości to pewnie jeszcze yt nie przetrawił i nie wygląda do końca jak powinno.

 

---

 

Można importować save z pierwszej części - gdzieś miałem, nie wiem czy nie poleciały przy czyszczeniu. ;]

No i warto sobie przypomnieć wydarzenia z pierwszej części - Przypomnij sobie fabułę pierwszego Wiedźmina | Wiadomość 2011-05-16 11:30:56 | GRY-OnLine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 3,5GHz (niestety więcej na boxie nie wycisne) jest 25-30 klatek , mam nadzieje że przy 4GHz będzie lepiej jak nie to trzeba będzie w końcu grafike zmienić :( A grać na low nie mam zamiaru , szkoda takiej fajnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ja ogarnąłem troche lapka i może smigać na low w tej śmiesznej 13xx na ileś tam rozdzielczości.

Ale i tak ide spać, w moim stanie za bardzo nie pogram teraz. Trzeba trzeźwieć :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Tesco jeszcze nie było... zajadę jeszcze rano.

Może na jakichś półśrednich detalach mi pójdzie..

 

EDIT: grafe mam podkręconą do wersji TOP.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 jaja i słaba grafika nie wróżą niczego dobrego.. ale to ceny wysokiej jakości gry. ;]

Ja chyba procka trochę podgonie, bo aż wstyd się przyznać od nowości na default jedzie. :D

Po prostu nie było takiej potrzeby, gry odpalam od święta a fifa to wymagań nie ma. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie ani o 6, ani o 8. Pani w informacji powiedziała, że sama gra jest, a na sklepie się dowiedziałem, że dostawa jeszcze nie wjechała.. A tu ktoś pisze o Tesco w Łodzi, gdzie ponoć ma być dopiero wieczorem. Ciekawe jak wygląda spraw w Auchanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gazecie Wyborczej jest kupon rabatowy 10zł na zakup w Empiku

:)

Właśnie zdałem sobie sprawę że nie mam napędu LOL, kupował ktos cd-keye na alledrogo i może kogoś sprawdzonego polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...