Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś monetę w kopercie? Tylko ja nie dostałem monety...? :cry:

 

 

Edit

Na co ślepemu oczy - jest jednak, tylko się wcisnęła w sam róg ;)

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć po jakiś 2h grania... Póki co Wiedźmin 2 jest arcydziełem w każdym elemencie ;) Już nic może nie wychodzić :rolleyes:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z grą kupiłem sobie ten poradnik, jakby ktoś się zastanawiał (chociaż pewnie nikogo to nie interesuje i poniekąd słusznie), to generalnie nie ma tam niczego ciekawego. Solucja - wszystkie questy, nie wiem czy dokładnie to samo co w tym poradniku, który dostaje się razem z grą ale w każdym razie kolorowo, ze screenami. Poza tym instrukcja (też jest z grą), mapa (też jest z grą), parę art-worków, screenów, opisów postaci. Ładnie wydane, dobry kredowy papier, 140 stron i za 20zł go nabyłem, ale przydatność niemalże zerowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, spoiler ;)

 

W Prologu trzeba pomóc któlowi Foltestowi wymierzyć strzał na 1,5 stopnia. Udało się komuś? Niezależnie od tego gdzie klikam, albo jest na 3 albo 2,5 stopnia. WTF? :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało za pierwszym razem trafić. Jak wygląda u was wykorzystanie poszczególnych rdzeni? U mnie maksymalnie 50% na wszystkich 4 rdzeniach i fps'y w granicach 30fps podczas oblężenia i lubi spadać :(

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet zwiera 2x dvd , video dvd z materiałami, audio cd z soundtrackiem, instrukcję, poradnik, pamflet jaskra i przeklętą monetę, mapę świata, 2 papierowe figurki

Empik 89.90 (tu byly tylko opakowania, gry do odebrania przy kasie, wiec wolalem zafoliowany z mm)

Real 89.90

Media Markt 89.90

Media Markt 99.90 Pakiet co wyżej+ unikalny wisiorek

Kupiłem za 89.90 zwykła w MM:)

Instaluję:D:D:D

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało za pierwszym razem trafić. Jak wygląda u was wykorzystanie poszczególnych rdzeni? U mnie maksymalnie 50% na wszystkich 4 rdzeniach i fps'y w granicach 30fps podczas oblężenia i lubi spadać :(

 

Pisałem 1-2 strony wcześniej.

Obecnie po o/c procka i grafy 35-40, na padzie gram więc nie wykonuję szybkich ruchów mychą i jest w miarę ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM w Galerii Łódzkiej Wiesiek jest za 79.90 zł.

 

Gierka ogólnie bardzo fajna, teksty mnie czasami rozbrajają :)

 

Na moim rigu z podpisu gra na High chodzi płynnie (30-40 fps, czasem spadnie jak coś więcej się dzieje) w 1280x1024. Boli brak 4:3, żeby dojrzeć pojawiające się na ekranie podpowiedzi musiał nos w monitor wsadzać prawie.

 

Czy tylko ja mam problemy na normalnym poziomie trudności? Coś dużo razy już powtarzałem niektóre lokacje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało za pierwszym razem trafić. Jak wygląda u was wykorzystanie poszczególnych rdzeni?

Mi też się udało za pierwszym.

 

Kupiłem za 89.90 zwykła w MM:)

Dziwne, u nas sprzedawali za 79.90.. Może bliskość Tesco i ich 79.99, zmusiło MM do niższej ceny?

 

EDIT: wersji z wisiorkiem nie widziałem, ale mogła być na stojaku przy wejściu, tylko akurat był już pusty, a na dziale z grami była standardowa Premium. Nawet chyba stwierdzili, że nie opłaca im się stickerów z cenami przyklejać ;)

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by dużo nie mówić gra stworzona pod pada.. nie ma tutaj taktycznego podejścia z jedynki tylko nap.. do upadłego i już. ;]

Tylko pod duży tv podłączyć i grać. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walisz, unik ewentualnie parowanie +znak/pułapka/petarda i tak w kółko.. trochę uprościli, ale uwierzcie walka jest tylko tłem dla tego wszystkiego co dzieje się wokół nas, także na prawdę nie ma się co przejmować. ;]

Ciężka czy ja wiem.. trzeba kombinować z przeszkodami naturalnymi i doprowadzać do rozdzielenia się przeciwników, bo jak są w zwartej grupie to rzeczywiście ciężko się przebić. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi save'ami z pierwszej części? W końcu oddziałują jakoś na dwójkę? Pamiętam pogłoski że miały się jakoś związać i wpływać na początek gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę pograłem i póki co pod adresem gry mogę tylko ochy i achy robić :)

Sprzęt jak w podpisie (jedynie procek na 4.0GHz puszczony) - wszystkie opcje na full (oprócz uberpróbkowania) i jest płynnie bez zauważalnych spadków, nawet przy szybkim ruchu kamerą...

Póki co nie znalazłem żadnych znaczących wad tej produkcji - jedynie uproszczone względem jedynki sterowanie ale kto by się takim czymś przejmował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przebrnąłem przez aktywację zamiast 0 miało być O wrrrr..

1440x900 wszystko na maxa bez Uberpróbkowania i srednio ponad 40fps

z Uberpórbkowaniem 12fps prawie cały czas;D

 

Na e8400@4ghz /gtx 460 1gb (900/3600) /4gb ram/w7 64x

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam włączony ubersampling to nawet wyłączenie wygładzania i zmniejszenie jakości cieni nie daje żadnego przyrostu fps, też tak macie?

A podkręcanie sprzętu niewiele dało, przyrost fps z ok 18 na 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rzadko kupuję wydania premierowe, tak tu zrobiłem wyjątek :)

wersja premium - 89,99, była możliwość rabatu 10 pln, jeśli się miało jakiś kupon z wybiórczej,

dziwnie zafoliowane było opakowanie więc kasjerka z empiku przepisała kod - większość z pamięci - bo tyle już dziś egzemplarzy sprzedali, że się jej zapamiętał, normalnie jakaś mobilizacja narodowa :)

instalka bez problemów, aktywacja również (28 MB ściągnęło), tylko niemiłosiernie długo, chyba z 1h ze wszystkim zeszło

i nastąpiło kombinowanie z ustawieniami, po pobieżnej lekturze tutejszego wątku i na labie cudów nie oczekiwałem i oto, co następuje: rozdziałka 1360x768 (sic!), bez zmniejszania jakości tekstur, z dużym budżetem (w końcu te 4 giga ramu się wykorzysta) i wyłączoną połową ustawień, co daje jakieś ~30 fps - prolog, ogólnie jest dla mnie płynnie, tylko jakoś dziwnie oświetlenie wygląda (bloom off), może to wina sterów - cat. 10.4, mimo to widać dopieszczenie modeli i tekstur, muzyka bardzo przyjemna

 

podobno gra się bez płyt - u mnie niestety launcher się upomina o dysk, mam również dziwne nakładanie się na siebie przycisków w oknie konfiguracji - opcja "ustawianie klawiszy" zakrywa "ubersampling" czy jak to to się nazywa, w sumie nie przeszkadza bo to morderca wydajności :)

 

gram na normie i nie jest za łatwo, chwila nieuwagi i koniec, nie ma walki na oślep, trzeba używać znaków, do sterowania można się przyzwyczaić

 

konkluzja po tych paru dłuższych chwilach - ukończyć i szykować się na modernizację, dopiero wtedy na spokojnie nacieszyć oczy i uszy Wiedźminem bo opadu szczęki nie było, nie na tym sprzęcie...

 

e: po zobaczeniu ustawień usera brachol, przetestowałem u siebie - mam podobne ilości fps, czyli da się grać :)

aha plus za czasy wczytywania, raptem kilka sekund, choć schodzi dłuższa chwila przy uruchamianiu

Edytowane przez Ademu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwolicie, że podepne sie pod ten temat.

Wyskakują mi

 

Ma ktoś może podobny problem?

Karta do tej pory nie sprawiała problemów, grałem na niej w assasinów, homefront, metro i było gut.

 

Konfig:

i5-2400

8 giga ramu

Gigabyte Radeon HD 6850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...