Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość potfur

Nie no, stworzą nową jakość w RPG to raczej nie :)

Ale przyznać trzeba że jest w tej produkcji duży potencjał - obejrzałem sobie trailery i całkiem nieźle to wygląda, widać że panowie z CDP się starają, i to dość mocno ;]

Grafika na +, fabuła jeżeli będzie ciekawa i niesztampowa (+ poprawiony system walki) to będziemy znowu mieli powód do dumy.

ps. te oczy u Geralta - prawie jak Sith ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ? Mają ogromne ambicje, sami w wywiadach podkreślają, że chcą stworzyć najlepszą grę RPG ever (dlatego sami piszą silnik), ponadto Wiedzmin 1 był dla wielu (w tym i mnie) wyznacznikiem jakości RPG. IMHO mają ogromną szansę aby właśnie się tak stało :) i życzę im tego z całego serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość potfur

~ojejku

Wiesz ja nie twierdzę że nie stworzą wyjątkowo dobrej gry RPG (myślę że mają na to duże szanse) - ale do stworzenia nowej jakości w grach RPG, tu już powiedzmy nie wierzę w to ;]

Tak czy inaczej czekam na nowego łiczera - niech to będzie mocne uderzenie w lędźwia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy, kto zapowiadal stworzenie nowej jakosci sie na tym przejezdzal ;) Tak wiec IMHO niech nie tworza nowej jakosci, tylko porzadnego, kopiacego po tylku erprga w stylu jedynki, z mocnymi dialogami i dynamicznymi scenami walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ci on tu jest zniewiescialy? Mlodszy od wizerunku z pierwszej czesci, to tak, ale zniewiescialy?

 

Może niekoniecznie zniewieściały ale mocno przeciętny to tak -pierwsze co pomyślałem na jego widok to...Sony Playstation 1 i "tamtejsze" postacie :lol: . Śmierdzi japońskimi "podróbkami" Europejczyków z gier, mało charakterystyczny. Wygląda na facet, który "przesadnie dba o siebie" :wink: . Cóż -otóż wyboru nie ma, przyzwyczaić się trzeba(ale pomarudzić mam ochotę hehe). Dla mnie dziwny pomysł -zmieniać postać, do której się wszyscy przyzwyczaili :rolleyes: . Z drugiej strony jak oglądam TV to metroseksualiści rządzą, przy nich nowy Geralt to hombre, macho, ba -nieokrzesaniec nawet :lol:

Niech dają grę, bo mnie kasa na nią w kiesie pali :D

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niekoniecznie zniewieściały ale mocno przeciętny to tak -pierwsze co pomyślałem na jego widok to...Sony Playstation 1 i "tamtejsze" postacie :lol: . Śmierdzi japońskimi "podróbkami" Europejczyków z gier, mało charakterystyczny. Wygląda na facet, który "przesadnie dba o siebie" :wink: . Cóż -otóż wyboru nie ma, przyzwyczaić się trzeba(ale pomarudzić mam ochotę hehe). Dla mnie dziwny pomysł -zmieniać postać, do której się wszyscy przyzwyczaili :rolleyes: . Z drugiej strony jak oglądam TV to metroseksualiści rządzą, przy nich nowy Geralt to hombre, macho, ba -nieokrzesaniec nawet :lol:

Niech dają grę, bo mnie kasa na nią w kiesie pali :D

 

Zauważ że Wiedźmin z jedynki to był gość świeżo po amnezji rzucony w tok morderczej rozgrywki w ciemny zaułkach, wiedźmin 2 co sugeruje podtytuł częściej obraca się w wyższych kręgach, więc nieco większe ogarnięcie się jest na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla czystej dyskusji(bo jak pisałem i tak wybór żaden) -sądzisz, że bywanie w towarzystwie ogólnie określanym jako "och, ach" zmiękczyłoby facjatę Clinta Eastwooda :rolleyes: ?

Mi naprawdę nie chodzi o fryzurę, o strój, czy wyposażenie -po prostu nie patrzy mu Wiedźmakiem z oczu.

Powiem tak -tego z dwójki gdybym spotkał z mieczem po nocy spróbowałbym zagadać, udobruchać :D

Widok zaś Geralta z jedynki...ucieczka z biegunkowymi tropami. Po prostu z oczu mu patrzy(ło) odpowiednio do profesji, ale też ta wersja postaci była jakaś...miała tą złożoność wyciosaną na licu, taką "sapkowską" -moim zdaniem postać była utrafiona w prozę, a nowa...rzecz gustu -dla mnie zbyt poprawna, czy jak ją nazwać :wink: . Teraz wszystko jest w grach pchane w kierunku złotego środka(większość). Takie czasy.

W grę jednak wierzę -nie wnikając w szczegóły kupię ją, bo jedynka miała ten rodzaj grywalności, który mi przypomniał, że kiedyś to po kasety z grami jechało się nawet dwadzieścia kilometrów rowerem...i było warto :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej osób pytam tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że nowy wiedźmin nosi gejospodnie.

Jak komuś takie lelumpolelum odpowiada to proszę bardzo.

Dla mnie to nie ten sam Wiedźmin.

Szczęście że przez większość gry nie trzeba będzie sie na tą twarz patrzeć ;)

 

Jak napisał miron72, z pierwszej części Geralt miał w sobie to coś, to coś Sapkowskiego, coś co ukazywało go jako wyobrażenie Wiedźmina podczas czytania.

A tu no cóż...

:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując z CDA:

"

  • grę będzie można rozpocząć na trzy różne sposoby (w zależności od zakończenia „jedynki”);
  • za to skończyć aż na 16;
  • w trakcie rozgrywki natkniemy się na 256 cut-scenek, trwających łącznie 150 minut (w oryginale było 130 przerywników filmowych, które trwały w sumie 53 minuty);
  • w nowych przygodach Geralta znajdzie się ponad 30 typów zbroi (w pierwowzorze było ich tylko pięć);
  • Biały Wilk będzie mógł posługiwać się jednym nowym Znakiem;
  • w trakcie zabawy natrafimy tylko na cztery ekrany ładowania (w „jedynce” było ich… siedemset)
  • w ogóle nie będzie za to inwazyjnych zabezpieczeń antypriackich, bowiem CDP RED wierzy, że "uczciwi gracze powinni być nagradzani, a nie karani".
Przynajmniej Wiedźmin się nie dał zamotać w durne zabezpieczenia typu DRM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle nie będzie za to inwazyjnych zabezpieczeń antypriackich, bowiem CDP RED wierzy, że "uczciwi gracze powinni być nagradzani, a nie karani"

 

Bardzo dobrze, przynajmniej jeden wydawca rozumie, ze uczciwym graczom to nie pomaga, a piratom nie przeszkadza. Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ponad 1.2 GB savóv z różnych miejsc Wiedźmina, tylko za cholere nie wiem, który jest z początku 5 aktu, bo nie ma teraz zainstalowanej gry.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu zajrzyj: Zestawy Komputerowe na Wrzesień 2010r. - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

 

Ale ja bym się wstrzymał z kupnem, mniej więcej do momentu premiery gry, sprzęt powinien być tańszy, no i wychodzi nowa seria ATI.

 

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Właśnie się szwendam po poleconej przez Ciebie stronie i widzę zestawy za 3-3,5Kzl,

ale po prostu *NIE WIEM* czy na tym co tam jest, ta gra pójdzie. Naprawdę myślisz, że jak powyższą ten vat to ceny spadną?

Do premiery nie mogę się doczekać, więc chcę już teraz kupić coś na czym poszłaby jedynka na full ustawieniach - i tu dylemat właśnie:

rodzaj procka i rodzaj karty.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nik tu nie jest wróżką i nie powie ci na czym gra, której jeszcze nie ma, będzie chodziła. Choć sami autorzy mówią, że na pokazach, gra jest puszczana na nie topowym sprzęcie. Wstrzymaj się chociaż, do premiery nowych kart Ati, bo możesz później żałować. 

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...