Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

</script><embed id="gamekult_video" width="600" height="400" flashvars="xmlConfiguration=http://www.gamekult.com/fiche/video_config3.html?id=8148307-1&xspf=http://www.gamekult.com/fiche/video_xml3.html?id=8148307-1" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" quality="high" src="http://images.gamekult.com/images/video-player2.swf" type="application/x-shockwave-flash"/>

Edytowane przez Rikki
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzec 2011 miał być niemal pewnym miesiącem premiery Wiedźmina 2. Teraz wiemy, że gra się trochę spóźni.

 

Na szczęście niewiele! CD Projekt poinformował dziś o przesunięciu momentu premiery na maj - a dokładnie 17. maja. Powód? Oficjalnie twórcy mówią, że potrzebują po prostu jeszcze odrobinę czasu na ostateczne doszlifowanie gry.

 

"Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że gracze chcieliby dostać drugą część „Wiedźmina” najszybciej jak to możliwe, więc nam nadzieję, że nam to wybaczą. Wierzymy, że ten dodatkowy czas pozwoli nam maksymalnie doszlifować grę, tak aby dostarczyć maksymalnie dopracowany produkt" – podsumował Adam Badowski, szef projektu.

 

A już w czwartek jesienna konferencja CD Projekt. Firma obiecuje opowiedzieć nieco więcej o swoich grach (nie tylko spod marki Wiedźmina), jak i o samych przygodach Geralta. Oczywiście będziemy tam i spróbujemy się czegoś nowego dowiedzieć!

 

Wiedźmin 2 op�źniony, ale znamy datę. Benchmark.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120 zł za normalną edycję? Widzę, że praktykę cenową EA i podobnych nawet CDP zaczął już stosować. Kasa nie śmierdzi. Inna sprawa, że akurat jeżeli gra będzie na poziomie 1 części i da tyle samo zabawy (w formacie godzinnym) to te 120 zł będzie właściwie wydane choć wciąż, wolałbym dvd-box z 2dvd bez żadnych pierdół i cenę >100 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram.pl ma być po 99zł, zresztą założę się, że na allegro też będzie można wyrwać za ok 100zł. Nie ma co przesadzać, to raczej normalna cena jak za dobrą grę PC.

 

W MM (przynajmniej w Rybniku) ceny gier na wejściu są zawsze niższe o 20zł. od cen z gram .pl wiec nawet jeśli tym razem będzie to ok 80zł. to jak za wWiedźmina z pewnością nie jest ceną wygórowaną.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pre-ordera z game.co.uk na edycje kolekcjonerska i dostalem od nich maila w piatek z taka oto trescia

 

"

 

Dear Mr Cxx

 

Thank you for the following order placed with GAME.

 

Order number(s):

1212

 

As you may already be aware, the UK release date for The Witcher 2: Assassins of Kings Collectors Edition has changed to 04-Mar-2011. Changes to release dates are relatively common in the videogames industry and are unfortunately beyond our control.

 

Don't worry, your order is still live and will be despatched prior to its release date via your chosen method of delivery."

 

oczywiscie wczesniej data jaka widniala na ich stronie to 17 maja , teraz znow 4 marca .... mam nadzieje ze sie nie pomylili czy cus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się... :) Obejrzałem sobie ostatni filmik z gameplay i fabularnie/klimatycznie zapowiada się świetnie. Co do grafiki to na screenach wygląda to ładnie. Filmiki są dość średniej jakości. No cóż najlepiej poczekać do maja i samemu się przekonać. Aczkolwiek tą grę brałbym w ciemno i może nawet w wersji kolekcjonerskiej ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interfejs typowo konsolowy. Walka jak w słabym slasherze. Animacja biegu słaba. Potyczki drętwe.

 

Wolę kupić DA2 niż brać w ciemno W2. Po pierwszych zapowiedziach byłem gotów kupić bogatszą wersję, ale z każdym kolejnym filmikiem chęć kupienia tego opada mi.

 

Bulletstorma nie zachwalam, bo polskie, tak i W2 nie zachwalę dopóki nie wydadzą dema. Jak na razie w sukces jako RPG ani DA2, ani ME3, ani W2, a tym bardziej DE3 nie wierzę. Dobre gry akcji, ale swoich prekursorów napewno nie dogonią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie się wydaje, że klimat Sapkowskiego gdzieś się ulotnił? Nie twierdzę, że to co pokazano jest złe - wprost przeciwnie - jest po prostu... inaczej, bardziej baśniowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interfejs typowo konsolowy. Walka jak w słabym slasherze. Animacja biegu słaba. Potyczki drętwe.

 

Wolę kupić DA2 niż brać w ciemno W2. Po pierwszych zapowiedziach byłem gotów kupić bogatszą wersję, ale z każdym kolejnym filmikiem chęć kupienia tego opada mi.

 

Bulletstorma nie zachwalam, bo polskie, tak i W2 nie zachwalę dopóki nie wydadzą dema. Jak na razie w sukces jako RPG ani DA2, ani ME3, ani W2, a tym bardziej DE3 nie wierzę. Dobre gry akcji, ale swoich prekursorów napewno nie dogonią.

 

Bo oczywiście czytałem już scenariusz wszystkich gier i wiem co będzie... kocham takie posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę kupić DA2 niż brać w ciemno W2.

 

Przewaznie po tym demie co pokazalo EA - bitwy chaotyczne, dialogi splycone do minimum, itp.

 

Czy tylko mnie się wydaje, że klimat Sapkowskiego gdzieś się ulotnił? Nie twierdzę, że to co pokazano jest złe - wprost przeciwnie - jest po prostu... inaczej, bardziej baśniowo?

 

W sumie z fragmentow, ktore pokazali duzo nie wynika - jedynie ukazana grafika, jakis Q i fragmenty kilku lokacji. Wiec duze szanse, ze klimacik bedzie podobny do tego z pierwszej czesci. Po za tym nie ma co gdybac, narazie wiedzmak zapowiada sie lepiej od DA2.

 

Ja samemu wreszcie zabieram sie do przejscia jedynki, bo wczesniej skonczylem w 3 akcie i pudelko z gra sie kurzy od blisko roku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi walka w DA2 przypomina tą z Wiedźmina 1. W ogóle to DA2 mi przypadło do gustu (szkoda, że dubbingu nie ma), ale to nie temat o DA2. Jak na razie to w W2 nie podobają mi się walki. Dialogi też jakoś nie przekonują mnie -> może przez to, że wolą zarobić na zachodnich graczach, bo wiedzą, że Polacy w ciemno to kupią, bo polskie to dobre...

 

W1 próbowałem wrócić, ale nie "pociąga" mnie ta gra już.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...