Skocz do zawartości
ath

The Witcher 2: Assassins Of Kings (Wiedźmin 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tego z zachodnimi graczami... szczególnie, że dialogi ENG w pierwszej części były słabawe (przynajmniej do czasu wydania Extended Edition). Jeśli dialogi w dwójce będą takie jak w jedynce, to jestem bardzo spokojny o wersję PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczególnie, że dialogi ENG w pierwszej części były słabawe...

 

Ja właśnie zaczynam 1ke EE i wolę grać po angielsku, bardzo podoba mi się dubbing, jak zwykle polskie dialogi brzmią dla mnie sztucznie, ale ja tak chyba mam, że mi po polsku jakoś nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 10 minut gameplayu:

 

 

EDIT:

 

 

Jedyny zarzut jaki mam to zbyt bajkowy klimat, zbyt kolorowo jest. Gdyby stonowali trochę kolory i ten blask rzeczy, na które padają promienie słoneczne to byłoby idealnie. Aha, księżyca to już się większego nie dało zrobić?

 

 

 

 

costi, ja po prostu mam jakąś awersję do polskiego dubbingu, głosy zawsze mnie nie pasują, są jakieś takie sztuczne, nie pasują mi do postaci, ale to raczej problem ze mną.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie animacja. W jedynce czasem brakowalo kilku i postac bohatera porafila sie teleportowac. Oby tu bylo lepiej. Szczegolnie widac poprawe na plus w walce na pięści kiedy to zostaly dodane animacje po bloku. Przesuwane/konsolowate inwentory chyba w takim razie jakos przezyje. Grafika prezentuje sie pieknie. Mam nadzieje ze to nie jedyne tak rozbudowane i zajebiscie polozone miasto w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak każdy 3 grosze dorzuca to i swoje dam, widać z filmów że nadal będzie "tunel" na mapie którym można iść i ani 10m w bok zejść się nie da(mimo że tam twórcy coś mówią o ogromnym lesie z filmu, ale przez ten las 2-3 drogi tylko prowadzą). Tak jak w 1-ce to było zrobione, no Bagna akurat zrywały z tym stylem(i bardzo fajnie że tak było, mimo że dość małe są).

chyba inaczej się nie da aby ciekawie spotkania zrobić z przeciwnikami, lub gdzieś za szybko nie dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też wziąć pod uwagę to, że to wersja pokazowa, czyli Geralt wymaksowany i nieśmiertelny, więc rozgrywka może być interesująca, jeżeli zrobią trochę taktyczną walkę, a nie typowego H'n'S :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe normalnie błyskawice jak w starwars, a grafa jak w Oblivionie trochę :blink: Ja bym widział klimat bardziej jak w "Vagrant Story" ale kto to pamięta ... teraz to bardziej pod 15latków - karty z gołymi babami do odkrywania :mur:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, skąd się urwałeś, ale karty były już w pierwszym Wiedźminie. ;) Poza tym... Vagrant Story? Nigga, please, japońskie RPG zostawmy Japończykom, a my róbmy swoje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, skąd się urwałeś, ale karty były już w pierwszym Wiedźminie. ;)

 

wow dzięki za info :rolleyes:

 

W jedynkę pykałem, dwa razy podchodziłem, nie zdołałem przejść, nuda dla mnie ...

Ogólnie grafa ok, grywalność średnia, system walki nudzi sie po pewnym czasie (klikanie myszą), smaczki rpg czyli bronie-zbroje, ukryte lokacje, skarby na poziomie minimalnym ... długie "loadingi" wykańczają ...

 

Co do jRPG to nie ma sensu nawet porównywać, tamte niektóre produkcje to działa sztuki, oczywiście trzeba mieć jakiś zmysł i wrażliwość żeby to dostrzec, nie dla klientów MCdonalda <_<

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście trzeba mieć jakiś zmysł i wrażliwość żeby to dostrzec, nie dla klientów MCdonalda <_<

 

 

Wiedźmin po prostu nie jest dla tak wrażliwych ludzi jak Ty!

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakim sprzęcie to uruchamiał...

Fajnie to wygląda, ale:

- Mam nadzieję, że QTE'ventsów nie będzie zbyt dużo...

- I jeszcze opcja integracji z face'em; fuj - czy wszędzie musi być wciskane to g***o :/

Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok się tak grubo zapowiadał, a chyba tylko Wieśka możemy być pewni w ciemno. Jeszcze D3 i ewentualnie BF3. Coraz czarniej widzę ten rok :P. A wszystkie diary i cokolwiek się ukazało do tej pory z Wieśka wygląda super i nic nie wskazuje, że będzie gorsza od 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wg mnie animacje twarzy podczas dialogów są straszne. Zero reakcji, ruszają sie tylko usta, i mrugają oczy, w kółko w ten sam sposób. Nie wymagam tu motion scanu, ale wygląda to strasznie sztucznie.

Na szczęście ta gra to nie moje klimaty, więc oceniam ją wyłącznie pod względem technicznym, bo grafika zapowiada sie dość ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...