Skocz do zawartości
White_Lies

Problem Z Asus K50ab

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie piszę w imieniu kolegi który posiada własnie tego notebooka.

Kupił go chłopak z allegro za kwotę która jest nie ważna. Otóż miałon Viste Home Basic 32bit na nim ale nie odpowiadała mu i przy pomocy faceta od którego kupił owego Lapka, zainstalował XP Home Edition SP2 32bit. Wszystko ładnie pięknie, i zaczął instalować sterowniki uzyskane przez serwis odsiebie.com zuplołdowane przez sprzedającego(zdziwiłem się jak mi powiedział ze nie dostal ich na plytce). Zainstalował owe stery, i gdy chciał włączyc lapka po zaonczonej instalacji lapek nie odpowiadał tzn. włączał się normalnie, a po Logo Windowsa z tym śmigającym paseczkiem został czarny ekran natomiast byldzwiek wlaczania sie xp-ka i dzwiek jakiegos bledu. Dodam ze ten model ma w sobie dwie karty graficzne. HD3200 i HD4570. i jeszcze pytanko czy ktoś wie gdzie znaleźć sterowniki do wczesniej wspomnianej HD4570? uprzedzajac pytanie, na stronie ATI nie ma tak owych. kumpel zrobil odzyskiwanie systemu i teraz pracuje na viscie ponownie ale bez sterownikow ( ktorych nie dostal).

 

czekam na podpowiedzi co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogdybam sobie. Laptop ma 2x gpu. Nie wiem na jakiej zasadzie one działają, współpracują. Może jedna odpowiada za wbudowany wyświetlacz a druga gniazda monitora zewnętrznego? Spróbować podłączyć zewnętrzny monitor, może tam wskakuje obraz domyślnie i poprzez zewnętrzny monitor da się go zmusić do wyświetlania obrazu na własnej matrycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...