Skocz do zawartości
Fokusmok

Mysz Do 130 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio sprzedałem mojego Razera Diamondback'a 3G kumplowi bo mi kasa była pilnie potrzebna, no i teraz uzbierałem kase to trzeba kupić bo jak bez myszki grać ;d. No i po zastanowieniu chcę kupić znow DB bo byłem z niej w pełni zadowolony ale z drugiej strony tyle kasy na myszke. Tu właśnie prośba polećcie mi coś do 130 zł (mniej=lepiej) wymagania to żeby była dobra go fpsów (cs itd.) i KONIECZNIE MUSI MIEĆ NIEBIESKIE PODŚWIETLENIE ala DB bo mam cały sprzęt i pokój utrzymany w niebieskim stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup dowolną mysz ale nie DiamondBack 3G. Właściwie dziwię się że nie zauważyłeś jej poważnych problemów z trakcją (niska dokładność, inna czułość w lewo, inna w prawo) ... po prostu gniot. Jedyna zaleta tej myszy dla mnie to kształt ... a dokładnie góra myszy,a jeszcze dokładniej profil przycisków. ... ale optyka dziadowska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde sam nie iwem typ z esc podobno dzwonil i chyba nie ma tego DB na sklepie co polecicie wzamian??? sam juz nie iwem co robic

zmienić aranżacje pokoju na czerwony

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sorry stary ale jak takie rzeczy czytam to nie mogę się po prostu powstrzymać :?

Edytowane przez f4l4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe,rzeczywiście cenowo może się nawet i bardziej to płaci:D Znalazłam coś z elementami niebieskiego tutaj http://www.1komp.pl/produkt-8-262-1525-26992.html, ale musiałbyś 30 zł dołożyć. Przejrzyj sobie myszki za tej stronie, do 130 zł jest tam chyba ze 100 modeli, a nuż dobierzesz coś do koloru ścian;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe,rzeczywiście cenowo może się nawet i bardziej to płaci:D Znalazłam coś z elementami niebieskiego tutaj http://www.1komp.pl/produkt-8-262-1525-26992.html, ale musiałbyś 30 zł dołożyć. Przejrzyj sobie myszki za tej stronie, do 130 zł jest tam chyba ze 100 modeli, a nuż dobierzesz coś do koloru ścian;)

dobra temat mozna zamknac. Z racji tego za zamowilem na esc.pl Diamondbacka i go nie bylo to dali mi CopperHeada w tej samej cenie ;d rabat 9 zł mysz poprotu zaje.... Edytowane przez Fokusmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...