Skocz do zawartości
bodpog

Laptop Od 2000zł Do 2600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam zamiar kupić laptopa, tylko za bardzo nie znam się na rzeczy.

Moje wymagania:

- cena między 2000zł a 2600zł

- wielkość matrycy 17, mniejsza mnie nie interesuje

- procesor Intel, bo mniej się grzeją

- dysk 160GB- 320GB ( dysk można kiedyś kupić większy, więc 160 mógłby być na razie)

- pamięć 2GB powinno wystarczyć

- bateria żeby trzymała jak najdłużej

- i najważniejsze, bez systemu operacyjnego

 

zastosowanie ( internet, programy biurowe, filmy, słuchanie muzyki, ewentualnie jakieś starsze gry )

Laptop będzie więcej czasu w domu użytkowany, ale czasem gdzieś go można zabrać, dlatego 17 a nie 15 cali.

 

Znalazłem takie:

Asus :: K70IO-TY075 T4300/2048/250/DVD-RW

lub

HP :: 4710s T5870/2048/250/DVD-RW

lub

MSI :: CR700X T4200/2048/320/DVD-RW

 

Który z wyżej wymienionych wybrać ? Czy te firmy są godne zaufania ? Jak jest z gwarancją, są problemy czy nie ma wcale ?

Może ktoś zaproponuje inne rozwiązanie. :wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten MSI ma bardzo słabą grafikę - gorszą od intela 4500mHD (co nie jest łatwe ;] )

 

ASUS wręcz przeciwnie - najmocniejszy akcelerator w przedziale cenowym do 2500zł -

 

 

o tym HPku byś musial poczytać - nie wiem jak z jego wytrzymałością i kulturą pracy - nie jest to domena tej firmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K70IO, lapek do wszechstronnych zastosowań z dobrą zewnętrzną grafiką w podanym przedziale cenowym

mały minus to matryca typu glare oraz wykończenie które można z łatwością opalcować

gwara na to jest 24 miesięczna, na podzespoły eksploatacyjne typu bateria 12 m-cy

dotychczas większych problemów z serwisem Asusa nie miałem (większość sprzedanych notków z klasy średniej to właśnie ta firma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze może paviliona DV5 polece http://www.swiatlaptopow.pl/p/pl/5618/hp+p...0-+fv666ea.html jest w promocji no i z 3 letnią gwarancją. A paviliony zbierają raczej dobre opinie czasami ktoś wspomina o ich nagrzewaniu się ale poza tym są bardzo przyjemne w obsłudze i profesjonalnie wykonane. Z innych laptopów jeszcze Della mógłbym polecic w tych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garrick, zamilcz :o

 

dobre opinie zbierają?? gdzie? kto im takie opinie wystawia?? :? CZASEM ktoś wspomina o nagrzewaniu? Człowieku! Opanuj się, to są z zasady grzałki! Profesjonalnie wykonane? Tak, zwłaszcza ta szyba przed matrycą, pod którą fabrycznie w 99% przypadków znajdujemy drobinki kurzu :D

 

ponadto, autor chce 17", a nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że dv5 to 15".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie znalazł innego laptopa niż podałem wyżej, więc wychodzi na to, że wybór jest tylko jeden - Asus K70IO :-D

 

To jeszcze takie pytania:

Jak to jest z baterią gdy padnie, bez problemu można ją wymienić ?

Czy nie ma problemów ze sterownikami, niby są dołączone do XP i Visty, ale czy na pewno wszystko jest dopięte na ostatni guzik ?

Jaką myszkę lepiej dokupić do niego, na kabel, czy bezprzewodową ?

Czy sklep "x-kom.p" jest godny zaufania, nie ma z nimi problemów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie chyba osobno baterie do niego nie są dostępne.

Ze sterami nie ma żadnych problemów, te dołączone są w pełni kompatybilne.

Myszka według preferencji :)

Co do x-komu się nie wypowiadam, bo mógłbym być nieobiektywny (pracownik) :P Ale wystarczy przejrzeć opinie na ceneo, opineo i poczytać o nas na forum notebookchecka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnym pracownikiem, nigdzie nie napisałem że byłym :) Mam coś napisać? Ok. Pracują u nas ludzie znający się na rzeczy, więc obsługa również pod względem merytorycznym jest na wysokim poziomie. Nie znajdzie się chyba żaden niekulturalny czy nieobyty z ludźmi sprzedawca. Wysyłki docierają do klientów w 99% przypadków w przeciągu max 24godzin. Mamy często najniższe lub jedne z najniższych cen na notebooki w Polsce, a jeśli cena nie pasi to jesteśmy otwarci na negocjacje. W każdym razie, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...