Skocz do zawartości
nosweratu

Monitor Działa Dopiero Po Pewnym Czasie

Rekomendowane odpowiedzi

:unsure: Hej, mam dla was małą zagwozdke z którą sam męczę się z miesiąc:

- monitor LCD Viewsonic xv922 po podłączeniu do komputera zaczyna piszczec i nie wyswietla obrazu (wyświetla jednak pierwszą stronę biosu)

 

- po odłączniu go i po ponownym podlaczeniu po jakis 3 minutach dziala poprawnie... monitor crt od razu działa poprawnie...

 

- sterowniki do monitora wgrane - sam monitor dzialal poprawnie przez 2 lata z moim kompem

 

- sprzęt z którym męczy się monitor to płyta K8V- MX i radeon 9550@9600 (wykonywalem tez testy z integrą i kartą na pci- takie same rezultaty)

 

monitor po dluzszym czasie dziala calkowicie poprawnie - dodam ze komputer jest uruchamiany jakos raz na tydzien i przez caly czas nie uzytkowania zasilanie jest odciete

 

Myślałem już czy jakaś opcja w biosie tego nie powoduje ale utknołem w martwym punkcie... mam nadzieję że monitor się nie kończy (choć gdyby tak było to nie chodził by po pewnym czasie prawidłowo...) - ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzane na zintegrowanej i jednej grafie na pci - co ciekawe zauważyłem iż jeśli komputer jest uruchamiany przynajmnijej raz na 2 dni to problem nie występuje lub występuje w stopniu minimalnym... tak wiec pewnie cos z monitorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze gdy nie ma zasilania pozniej chwile mu zajmuje "nagrzanie" jakis podzespołów. Reasumując monitor pewnikiem sie konczy - choc narazie szkoda mi wywalac - wole trzymac pod zasilaniem. w kazdym razie dzieki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...