Skocz do zawartości
SlaveBlade

Kiedy kładziecie się spać ? (Jeśli śpicie...)

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, jak w temacie o której zazwyczaj kładziecie się spać i ile zazwyczaj śpicie (jeśli śpicie) bo ostatni mój rekord to 5 h i to stanowczo za mało :( :( :( :( :( ale niestety, jak mówi przysłowie: nie śpij, bo cię okradną :twisted: :twisted: :twisted: nie stać mnie na sen :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do szkoly nastepnego dnia trzeba to 23 albo troche pozniej, w kazdym razie przed polnoca, jak wolne to do 3 i 4. czasami jak jest cos do zrobienia, na informatyke czesto to siedze i do rana, najlepsze sa dni po 2 godzinach snu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, w czasie roku szkolnego chodze spac ok 22:00, jesli cos robie na kompie akurat to max do polnocy siedze. Czytamjeszcze jakies pol godziny lub wiecej ksiazke i zasypiam. Wstaje... w dni powszednie przed 6:00 najczesciej.

 

O wakacjach nie mowie bo wtedy wszystko sie zmienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musze koniecznie spac 8 godzin, wiecej/mniej powoduje, ze potem zdaza mi sie nie dzialac zbyt dobrze, nie nie. Poza tym wychodze z zalozenia, ze jak mi sie chce spac, to ide spac, natury nie oszukam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszzce w zeszłym semestrze to zazwyczaj chodziłem koło 3 w nocy spać czasem jak miałem na 12 to nawet do 5-6. Ale to nie było dobre bo czasem i ćwiczenia olałem.

Teraz chodze zazwyczaj przed 1 no i jakoś spox wstaje około 7.45 do wydziału mam 5 minut piechtą a 1.5 minuty biegiem :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh spac poco :) , czasmi zapominam ze trzeba sie plozyc wstaje o 6 nad ranem wiec nie ma sensu klasc sie spac o 5 nad ranem :) , moj rekord 3 dni bez snu :) , ale w pracy zaczolem widziec dziwe rzeczy :) , bo dzwieki to po 2 dnianch bez snu juz mnie nawiedzaja.

Przy dobrych wiatrach max 4 godzinki snu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob temat : kiedy robisz kupe :?

czlowieku naprawde cie nie rozumiem, od kilku dni ponownie zaczalem czytac to forum i gdzie bym nie zobaczyl twojej odpowiedzi to na cos albo na kogos narzekasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob temat : kiedy robisz kupe :?

Ja osobiście robie kupę rano przed śniadankiem (o ile jem co mi się żadko zdaża) po pierwszym porannym papierosku

 

A spać chodzę zwykle około 1 w nocy, wstaje przed 7, chociaż wystarczają mi 3 godziny snu na dobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ide spac przez 0.00 oczywiscie kiedy musze nastepnego dnia wstac do szkoly. Ale tez zdarza sie ze w piatki czy soboty ide po 3 spac. A w wakacje to wogole czas plynie inaczej :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to różnie bywa, przeważnie około 0:30-1:00, a jeśli się muszę uczyć na klasówke, takie 50-60 stron przeczytać to około 3 nad ranem :twisted: w weekend podobnie tak do 1:00 a wakacje to już MaTriX, to jest zmiana strefy czasowej na 20h na dobę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob temat : kiedy robisz kupe :?

A wiesz zemoj braciak wymyslił juz jakiś czas temu taki temat ? :) Nie pamietam co to spowodowało.. jakaś ankieta w tv czy cos takiego .. :)

 

Ja kłade sie koło 24h :? Czesto kłade sie tak ze spię własnie te 7 h tylko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze spac tak mniej wiecej o 3 jak ide pozniej to starsi mi du.pe truja a ja wole soie tego oszczedzic a wstaje tak przewaznie o 11 no czasem wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam sypiam jak muszem iśc do szkoły tak po 6-5 godzin a jak moge sobie spać ile kcem to śpie i do 14 tak od 5 :D:DD:DD:D:. dzisaij np wogóle nie spałem jakoś sie nie złożyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dni powszednie 01:00 wstaje o 7:00 :) a w weekendy to tak spatki o 4, 5 w npcy i az sie nei obudze :D A qupa, no to jak mnie ciśnie to idem na tron :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: na codzien chodze do szkoly, wiec staram sie spac po 6 h. na ogol siedze do 0:00, a wstaje w okolicach 6:00. w weekendy siedze do ok. 1:00-2:00, wstaje 9:00. taki jest moj zywot... wakacje to juz inna bajka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...