Skocz do zawartości
Lama

ram na 166 MHz na ECS ??

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy ktos puscil ram na 166 MHz na ECS K7S5A ?? bo u mnie przy 166 jest zawias ;( i idzie max 150...

 

p.s. w szukaj nie znalazlem nic takiego (moze zle szukalem ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zle szukales :) przy biosach oc (np cheepomana) mozna ustawic taktowanie asynchronicznie tj proc 133 mem 166 fsb ale wiem z wlasnych doswiadczen ze plyta sobie z tym nie radzi iwydajnosc takiego ustawienia jest nizsza nz 133/133, wiec nie warto. Mozna by probowac pusicic caly system na fsb 166 ale wtedy walniety uklad pll na karcie ci nie zabootuje systemu ( u 99,99% userow tej plyty) i bedziesz musial robic clear cmos. Mozna ew ustawiac softwarem w windzie fsb 166 (speedfan, cpu cool itd) ale jak masz palomino to bedzie trudno, moze sie da na mniejszym mnozniku i podniesionym v-core a to oznacza ciecie/przepalanie/laczenie mostkow.

 

Dlatego sprzedalem ta plyte i teraz jae na tym co w podpisze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajcie ECSy, a kłopoty znikną :lol: :lol: :lol: :lol:

A tak na marginesie. Ile daliście za swoje płyty główne :?: Mój shuttle kosztuje 360 pln. To chyba podobnie jak ECS, a wyniki zobaczcie poniżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dałem wtedy czyli wrzesień 2002 coś koło 270 zeta i narazie jest spox tylko jakieś zwiechy ostatnio mam po instalacji skanera może format pomoże tylko nie chce mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajcie ECSy, a kłopoty znikną :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

A tak na marginesie. Ile daliście za swoje płyty główne :?: Mój shuttle kosztuje 360 pln. To chyba podobnie jak ECS, a wyniki zobaczcie poniżej.

to pobij ta swoja plyta l7s7a2 ; za 280 ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajcie ECSy, a kłopoty znikną :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

A tak na marginesie. Ile daliście za swoje płyty główne :?: Mój shuttle kosztuje 360 pln. To chyba podobnie jak ECS, a wyniki zobaczcie poniżej.

to pobij ta swoja plyta l7s7a2 ; za 280 ;

Pokaż ,co potrafisz. Pokaż wyniki 8O

Zapomiałem dodać, że to co mam w opisie uazyskane na powietrznym chłodzeniu. Na WC było by lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajcie ECSy, a kłopoty znikną :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

A tak na marginesie. Ile daliście za swoje płyty główne :?: Mój shuttle kosztuje 360 pln. To chyba podobnie jak ECS, a wyniki zobaczcie poniżej.

bzdury...

 

ECS K7S5A Pro - 174 netto 212 brutto

ECS K7S6A - 185 netto 225 brutto

 

szczególnie ta druga wcale nie jest zła za te pieniądze - może 10% gorsza od twojej , ale na pewno tańsza więcej niż o 10%.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...