Skocz do zawartości
Karol

Sony? Albo Inny Do 3.5k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje fajnego laptopa na studia. Czytam już długo i w oko wpadł mi Sony FW41 E/H. I od razu mówię że mam okazje dostać go w sklepie za 3.5k (normalnie ok. 3900).I tu mam kilka pytań:

czy to że sony podobno obniżyło taktowanie karty 4650 będzie mocno odczuwalne w porównaniu do innych firm?

czy ten procek może ograniczać to kartę?

jak matryca 16.4 spisuje się w grach?

Mój budżet wynosi właśnie 3.5k, ewentualnie jak by był jakiś zaj* to można dać np +100 :wink: ale lepiej nie.

Matryca nie większa niż 16.4, 17 jak dla mnie trochę duża. Będzie to laptop do wszystkiego i powiedzmy 2 razy na tydzień jakaś gierka, dlatego szukam czegoś z min kartą ala 4650 512 DDR3, i tu mam pytanko czy odpalę na tym CoD4 ew CoD5? niekoniecznie na full. A może Operation Flashpoint 2 które wychodzi 6.10, choćby na min? :lol2: to już zupełnie odlot, tyle że w wymaganiach jest 2.4 Ghz dual core, jak to sie ma do c2d? To będzie mój pierwszy lapek więc mam nadzieje kupić coś porządnego za moje ciężko zarobione pieniądze :lol2: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten MSI ale mam jeszcze pytanie odnośnie wersji tego Sony z matrycą full hd, model FW41M/H. Jak się ma matryca full hd do gier w porównaniu z matrycą WXGA++ 1600x900? bo czytałem gdzieś że nie można zmniejszyć rozdzielczości. Rozumiem że czym większa podziałka to mniej fps ale czy na full hd można zmniejszyć rozdzielczość i grać wydajniej? No i pytanko odnośnie wersji vista 64 bit. Ktoś mi powiedział że nie można na tym laptopie zmienić wersji 32 bit na 64 bit, ponieważ pogorszy obraz i nie będą działać jakieś funkcje, czy to prawda? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...