Skocz do zawartości
Polar

Jakie Lekkie Szlugi O Dobrym Smaku I Zapachu (super Light, Ultra Light) ?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie pierwsza faja w dniu daje najwięcej przyjemności potem już nie czuje.

ja lubie sobie zapalic jak np. caly dzien nie pale i dopiero jakos pod wieczor mam okazje,

z rana papieros mnie zazwyczaj muli, a czasami powoduje nawet reakcje wymiotną :(

jak posmakowaly ci pall malle to sprobuj ich w wersji pomaranczowej (super light)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie w ogóle cokolwiek czujesz paląc super-lighty?

Niebieskie L&M na ten przykład (czyli lighty a nie s-lighty!) - nie czuję tam szczególnie gęstego dymu, wręcz tylko podsyca mi apetyt na jakiegoś czerwonego. Nawet czerwone L&M są dla mnie słabiuchne.

 

Jak lubisz posmakować to spróbuj koniecznie zielone Red & White.

Dzisiaj zmęczyłem ramkę West Ice Slims i zupełnie przyzwoite, choć też bardzo słabe (ale miały milutki smak i uczucie zimnej mięty w gardle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie w ogóle cokolwiek czujesz paląc super-lighty?

A dlaczego nie? Ja pale zazwyczaj 'lighty', ewentualnie z mocnych Camele jeśli nie ma Davidoffów, a jak ktoś mnie s-ligtem jakimkolwiek poczęstuje to normalnie czuje że zapaliłem, nie widzę jakiejś większej różnicy z normalnymi papierochami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Ja pale zazwyczaj 'lighty', ewentualnie z mocnych Camele jeśli nie ma Davidoffów, a jak ktoś mnie s-ligtem jakimkolwiek poczęstuje to normalnie czuje że zapaliłem, nie widzę jakiejś większej różnicy z normalnymi papierochami.

A ja mimo ze nie pale czułem dużą różnice miedzy red a lightami ;). Pol lightcie często nic nie czułem nawet jak to był 1 pet. Musiałem od razu drugiego zarzucić i było ok. Może to przez różnice 0,2mg nikotyny i jak to wnika do płuc ? Chyba tak. Jak to ktoś zaznaczyły czerwone Marlboro softpack to jak palnik w ryju i o to biega chyba ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"recham" juz ze 3 lata, palilem rozne fajki, zaczelem od lmow, pozniej przez d;ugi czas byly vicki, pozniej camele, znow powrot do lmow i na obecna chwile marlboro light

na moj gust, jesli szukasz papierosa dobrego w smaku, dajacego radosc z palenia, to tylko marlboro, dla odmiany lucky strike, chociaz pol roku temu to byly 100 razy lepsze fajki, na chwile obecna chce ograniczyc i kupilem marlboro super light, ale to jednak nie to samo co goldy, wedlug wielu znajomych najlepsze fajki na chwile obecna, nie drapia, maja ladny dymek, i nie smierdzi z buzi jak z pieca weglowego ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"recham" juz ze 3 lata, palilem rozne fajki, zaczelem od lmow, pozniej przez d;ugi czas byly vicki, pozniej camele, znow powrot do lmow i na obecna chwile marlboro light

na moj gust, jesli szukasz papierosa dobrego w smaku, dajacego radosc z palenia, to tylko marlboro, dla odmiany lucky strike, chociaz pol roku temu to byly 100 razy lepsze fajki, na chwile obecna chce ograniczyc i kupilem marlboro super light, ale to jednak nie to samo co goldy, wedlug wielu znajomych najlepsze fajki na chwile obecna, nie drapia, maja ladny dymek, i nie smierdzi z buzi jak z pieca weglowego ; )

+1

marlboro zlote sa zajebiste,

ostatnio widzialem w pewnym sklepie owe papieroski w miękkim opakowaniu, chyba kupie dla samej paczki : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję Camele (zazwyczaj żółte), bo 40 gr więcej na Marlboro w soft pacu mi szkoda kasy :lol2: Nie wiem czy to moja odosobniona opinia, ale wydaje mi się że kiedyś markowe papierosy smakowały lepiej.

Pamiętam że kiedyś paliłem Goldeny żółte, ale miały w sobie takie coś że po jednym papierosie chciało się od razu zapalić drugiego.

Nie polecam mentolowych Route 66 i Mew.

L&My moim zdaniem się ostatnio popsuły.

 

Nie pomyślcie że jestem jakiś pedant, ale wydaje mi się też że smak papierosów zależy od wilgotności powietrza. Bo podczas deszczowej pogody wszystkie papierosy przestają mi smakować. :D

Edytowane przez Pawelek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest w tym trochę racji, też odczułem pogorszenie jakości papierosów. Kupiłem ostatnio z sentymentu paczkę Lucky Strike Red. Jakoś tak straciły swój dawny dobry posmak oraz zapach. Pamiętam też Route 66 które smakowały bardzo dobrze kiedyś... a teraz nie mogę nawet spalić takiego jednego. Jedyne fajki które mi podchodzą w tym momencie to West Ice.

 

Ojciec skręca maszynką na własną rękę, używa tytoń "Grodzki" muszę przyznać że wole to zapalić niż większość rynkowych szlugów teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

najlepsze lighty jakie paliłem. między filtrami znajduje się porcja drobno zmielonego tytoniu, który kolosalnie zmienia smak. u nas nie ma szans dostać, za to są na Ukrainie (Ukraina nie ma swoich fabryk fajek i sprowadza ze Szwajcarii) i to za 3 złote w przeliczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam. byłem w tym roku dwa razy we lwowie i przy okazji brałem, ale że jest limit dwóch paczek na wschodniej granicy to biorę tyle, ile niepalący znajomi mogą mi przewieźć. wczoraj akurat dałem ostatnią paczkę znajomej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...