Skocz do zawartości
KrzychuG

Soft Do Pelnego Zarzadzania Siecia/natem Pod Vista I 7

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje programu do pelnego zarzadzania siecia (przekierowanie danych z jednego adresu IP na inny - wymagana opcja, filtrowanie polaczen itp), cos w stylu Routix Netcom (klik) dzialajacego pod Vista/7. Najchetniej jakiegos darmowego badz z limitem do kilku(nastu) regul w wersji darmowej. Routix Netcom jest swietny i sprawuje sie bardzo dobrze, ale niestety nie dziala pod Vista (na sile sie zainstaluje, ale nie widzi urzadzen sieciowych a nie planuja wydawac wersji pod Viste/7 w najblizszym czasie). Przyznam, ze troche sie naszukalem ale pod Viste nic znalezc mi sie nie udalo, standardowy firewall tez niestety nie daje rady a glownie zalezy mi na przekierowaniu danych z jednego IP na inny (korzystam z softu, ktory na sile probuje sie laczyc z konkretnym IP, ktore nie jest juz dostepne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nie byl w stanie udzielic odpowiedzi to pogrzebalem jeszcze w sieci i znalazlem soft, ktory spelnia moje wymagania. Program nazywa sie RusRoute, jest rowniez darmowy (do pewnego stopnia), dziala zarowno pod XP, Vista jak i 7, w wersjach zarowno 32 jak i 64 bitowych. Jedynym o czym trzeba pamietac to, o ile ktos uzywa firewalla z Windowsa, odblokowanie uslugi w firewallu, inaczej mozna miec drobne problemy z siecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...