Skocz do zawartości
Ankor

Laptop Do Pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

prosze o rade potrzebuje lapa do pracy, jestem sklonny wydac na niego troche wiecej zeby dluzej mi sluzyl, w pracy korzystam z wielu programow na raz, czasem graficznych, wazne zeby lap byl lekki mocny i jakos wygladal, to wyrzucilo mi ceneo ale nie jestem zachwycony moze macie jakies propozycje

 

http://www.ceneo.pl/ProductsComparison.asp...oductId=2592075

 

 

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warty rozwazenia rowniez dell E6400. zbiera dobre opinie.

14,1", mozliwe mocniejsze konfiguracje, dobra waga, dokowalnosc, displayport, podswietlenie led. i niezly minimalistyczny, surowy wyglad.

to zdecydowanie bedzie moj nastepny laptop za jakis czas. ma w sumie wszystko czego bym oczekiwal.

 

ps. zmacalem niedawno klawiature w wylaczonym M4400 - fajna.

 

ps2. nie wiem jak teraz ale na serwisowanie laptopow sony w naszym kraju bylo sporo narzekania jakis czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na lata, to tylko IBM (sorki, lenovo;];])

wcale nie tylko.

 

lenovo serii post_ibm'owskich : T, X, czasem R.

dell serii biznesowych - głównie 2 wyzsze klasy (Latitude, Precision)

hp serii biznesowych

 

to w większości modeli są solidnej klasy sprzęty.

Edytowane przez sorest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na lata, to tylko IBM (sorki, lenovo;];])

Nowe produkty Lenovo z IBMem wspólną mają już tylko nazwę i nic więcej. Jakość zniknęła gdzieś na przełomie t43/t60 i już nie wróciła.

 

 

Obecnie wg mnie najciekawszą ofertę ma Sony ( serie TZ i Z nie mają obecnie właściwie żadnej konkurencji) oraz Dell ( tutaj z kolei mamy świetny serwis oraz najciekawsza ofertę w segmencie laptopów od 14,1")i to właśnie w ich ofercie szukałbym czegoś.

 

Jeśli ma to być 14" laptop nie szukałbym niczego innego poza wymienionym już E6400 (tylko tutaj trzeba uważać na oferty z allegro gdyż 90% z nich stanowią refuby często sprzedawane jako nowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 15'4 to dla Ciebie lekki laptop? Tamten Lenovo T500 to dobra konstrukcja, jest to naprawdę solidny sprzęt. Nowe produkty Lenovo nadal są bardzo solidne, sporo mam z nimi do czynienia i szczerze mogę je polecić. Z mniejszych skłaniałbym się ku Dellowi 6400, bo w swojej klasie wagowej wybija się poziomem wykonania i jakością gwarancji - po prostu laptop godny polecenia.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc

 

3375064[/snapback]

dzieki za pomoc

 

http://kuplaptopa.pl/product_info.php/cPat...+XPP_4_LATA_NBD

 

tez najbardziej pasuje mi dell zastanwiam sie tylko czy nie wziac z 14,1 i czy mozna kupic taniej np u della bezposrednio

 

 

konkretnie myslalem o tym

 

http://kuplaptopa.pl/product_info.php/cPat...+XPP_4_LATA_NBD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napiszę tutaj żeby nie tworzyć kolejnego podobnego tematu.

Podobnie jak autor tematu szukam laptopa do pracy głównie biurowej pakiet office, internet itp. i problemu by nie było gdyby nie auto cad z którego korzystam. Aktualnie posiadam Techmexa Argo 1502 lecz zaczyna mnie denerwować jego powolność tym bardziej właśnie przy pracy z Cad'em. Czytałem że sama moc obliczeniowa nie pomoże ważne aby karta graficzna była ze stajni ATI lub Nvidia. Tego techmexa mam już ponad 3 lata nowego laptopa chciałbym kupić na podobny okres czasu a najlepiej i dłużej. Przekątna ekranu nie ma dla mnie jakiegoś dużego znaczenia ponieważ korzystam z monitora LCD i oczywiście takie wodotryski jak kamera, napęd blu ray czy złącze HDMI również nie są mi do niczego potrzebne.

Oczywiście cena im niższa tym lepsza ale jestem skłonny wydać max 2500zl.


Pozdrawiam

Edytowane przez gryzzli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej pozmozcie

 

waham sie ostatecznie miedzy tymi dwoma maszynami?

 

jak jest z programami i grami na sytem 64 bitowy ?

 

bede wdzieczny za szybki komentarz ponizej parametry

 

 

 

Ilość systemów Opis DELL Latitude E6400 Cena jedn. Kwota netto

1 5 110,00 zł 5 110,00 zł

Moduł Opis

Procesor Latitude E6400 - Intel® Core™ 2 Duo T9600(2.80GHz,1066MHz,

6MB)

System operacyjny Microsoft Oryginalny Windows Vista® Business 32Bit SP1 to XP

Professional SP3 - with Media (Downgrade) - Polish

Pamięć 4GB 800MHz DDR2 memory (2 x 2GB)

Klawiatura US/Int - Internal Qwerty Standard Keyboard

Dysk twardy 250GB serial ATA HDD 5400RPM

Napędy optyczne 8x DVD+/RW Drive (with Software)

Łączność bezprzewodowa Intel WiFi Link 5300 (802.11 a/g/n 3X3) 1/2 MiniCard with

Centrino label

PalmRest Touchpad with UPEK® Fingerprint Reader

Bateria podstawowa 6 Cell 54WHr LI-ION Primary Battery

Technologia Bluetooth Internal Dell 370 Bluetooth™ Card

Base Options NVIDIA Quadro NVS 160M, 256MB With Express Card

Windows Live Windows Live

Zestawy nośników dla systemów

firmy Dell E6400 Resource DVD

Zasilacz European Power Cord with 90W AC Adaptor 2 pin

 

 

http://technikakomputerowa.pl/index.php?pa...1288&katid=

 

marka Dell (DLL505 0607)

model Latitude E6400

matryca 14.1" Premium LED UltraSharp WXGA+ Screen (1440 x 900), matowa, zintegrowana z matrycą kamera internetowa 0.3 MPix

płyta główna Chipset Intel GM45 Express

procesor Intel Core 2 Duo T9600 2.8 GHz (6M Cache, 1066 MHz FSB), technologia Intel Centrino

pamięć 8 GB RAM Dual Channel 800MHz DDR2 SDRAM

dysk twardy 250 GB SATA, 5400 RPM

karta graficzna nVidia Quadro NVS 160M 256 MB DDR2

napęd optyczny nagrywarka DVD+/-RW

komunikacja bezprzewodowa karta sieciowa WiFi: Intel Wireless 5300;

karta sieciowa: karta sieciowa 10/100/1000 Gigabit Ethernet;

moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth

wyposażenie dodatkowe czytnik kart Smart Card 5 in 1, zabezpieczenie TPM 1.2, kamera internetowa 0.3 MPix

porty IEEE - 1394, złącze dokowania, USB 2.0 (x4), VGA, Display Port, RJ-11 (opcja), RJ-45, eSATA, USB PowerShare, złącze słuchawkowe/głośnikowe, złącze mikrofonowe, Express Card slot, Smart Card slot

klawiatura QWERTY (UK)

obudowa czarna, obudowa i tył wyświetlacza LCD ze stopu magnezu

akumulator 6-ogniwowy litowo jonowy, "inteligentny", 56 Wh

wymiary i waga 335 mm x 238 mm x 27-31 mm, 1.95 kg

system operacyjny Microsoft Windows Vista Business SP1 64-bit, z licencją, anglojęzyczny, płyta CD w zestawie, możliwy downgrade do Win XP Professional

gwarancja notebook fabrycznie nowy, zapakowany, uruchomiony raz dla sprawdzenia konfiguracji (bios, bez uruchamiania finalizacji instalacji systemu operacyjnego), 3 lata gwarancji DELL NBD (Next Business Day) realizowana w Polsce przez Dell Polska (dokładnie do 5 kwietnia 2012)

wyposażenie notebook DELL , zasilacz DELL, kabel sieciowy, płytę z pakietem Driver'ów, płyta CD z systemem operacyjnym

uwagi cena w Dell Polska identycznej konfiguracji 10999,52 zł brutto z CPU 2.66, z CPU 2.8 (niedostepny w Dell Polska) ponad 12 tys. zł

notebook przeceniony: nie był uruchamiany, bardzo delikatne, niewielkie ryski na górnej części obudowy (pokrywie), widoczne pod odpowiednim kątem, (trudne do uchwycenia na zdjęciach, zdjęcie trzy i cztery); powstałe przy prezentacji komutera, nie obniżają estetyki komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...