Skocz do zawartości
aster

Alkoholwe "sztuczki". (OD 18 lat)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem sie was zapytac czy znacie moze jakies fajne sposoby picia trunkow wysko i nisko procentowych.

Wakacje sie zblizaja, to przydaloby sie jakies kompendium wiedzy.

Ja zaczne

 

Rosyjska ruletka:

Bierzesz 3 kieliszki. Do pierwszej nalewasz wody, do drugiej wodki, a do trzeciej czysty spirol.

Nastepnie obracasz sie i ktos ci te kieliszki miesza tzn. Przestawia kolejnosc. Musisz wybrac 2 i wypic.

 

U-bot:

Do nalanego piwa w kuflu (nie musi byc kufel) wlewasz wodke, nastepnie pijesz.

 

 

Wiem, ze na pewno niektorzy to znaja, ale moze komus sie przydac. Czekam na wasze propozycje, dawajcie wszystko co znacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest 'sputnik'... Czyli bierzesz pół szklanki wódki, dolewasz sprite'a do pełna. Wypijasz do połowy, dolewasz wódki... wypijasz do połowy, dolewasz wódki... aż cię na orbitę wyniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest 'sputnik'... Czyli bierzesz pół szklanki wódki, dolewasz sprite'a do pełna. Wypijasz do połowy, dolewasz wódki... wypijasz do połowy, dolewasz wódki... aż cię na orbitę wyniesie.

Dobre 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w knajpie był taki drink, który składał się z kilku rodzajów wody ognistej, a jego nazwa to "Żegnajcie przyjaciele" :).

Polecam tez "Wściekłe Psy" 50gr wódki z kilkoma kroplami tabasco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikolaszka:

 

wlewamy wodke do np kieliszka, kroimy plasterek cytryny (moze byc ze skora ale wczesniej umyta), na ten plasterek wsypujemy lyzeczke kawy (nie rozpuszczalnej) oraz lyzeczke cukru. Bierzemy ten plasterek (z kawa i cukrem) do ust, zgryzamy (ale nie polykamy), nastepnie pijemy wodke (plasterek mamy ciagle w ustach) i do konca juz zgryzamy plasterek i polykamy 8)

 

Smacznego 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee.... dlaczego te wszystkie sposoby mają takie "rosyjskie nazwy" ?? 8)

bo ruscy to wariaty i niemaja co robic to se wymyslaja jak wypic wodkie :D i nazywaja to po swojemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chciałbym najpierw coś sprostować:

 

Wydaje mi się, że "U-bot" to nie jest wlewanie wódki do piwa tylko wrzucenie kieliszka wódki do kufla (szklanki) piwa.

Wściekłe psy - wódka+tabasco+sok np. malinowy

 

Co jeszcze... no nieśmiertelna tequilla - najpierw odrobina soli do gęby, potem kieliszek tequilli do gęby a potem zagryzamy to limonką (o wiele lepsza od cytryny)

 

Ale najbardziej lubię pić schłodzone winko leżąc sobie w wannie z gorącą wodą, pianą i... żoną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam tzw "boom boom" - potrzebne wysoki kieliszek, przykrywka, tequila i sprite. Nalewa się połowe kieliszka tequili, dopełnia sprite'm, szybko przykrywa, miesza uderzając kilka razy o stół i bania ! Kopie jak cholera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syberyjska mgła - kazdy rodzaj ognistej wody , jaka moze ci zaproponowac barman -, zawarty w jednej szklance ;] taki mega mix..

:lol: :D ale mgla (moze lepiej by to nazwac urwaniem filmu):P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja zaproponuję "Teraz Polska"

bieżemy kielonek i do połowy nalewamy soku wiśniowego lub malinowego, nastrępnie dolewamy wódeczności (po nożu) i możemy zapodać jeszcze odrobinę pieprzu. po kilku teraz Polska odstawiamy sok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecem jeszcze niekonwencjonalny sposób picia piwa w puszkach :D Lekko wstrzasamy a potem szybkim udezeniem czymś w miarę ostrym (nóż, klucze) wybyjamy małą dziurkę z boku. No i spijamy to co wylatuje pod ciśnieniem dobry sposób dla leniwych ;). Przedewszystkim jest ubaw nieziemski przy piciu, a szczególnie gdy ktoś za dużą dziurkę wybije :) .

 

No i polecam jeszcze kazdemu spróbować teqilli z sola i cytrynką (z limonką nie próbowałem ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polece normalnie picie a nie wymysły.

 

kupujesz wudke,i czysta sobie popijasz niczym nie zapijajac, bo to dziecinada zapijac wudke :>

 

i efekt najlepszy a nie tam jakies kombinacje.

 

z drinow, prosto i ciekawie.

 

do szklanki wuda (np. 1/3 szklanki), dolewasz szybkim ruchem sprita który się pieni i szybko piane pijesz. idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MF  

zapomniałeś dodać że do "wściekłego psa" potrzebny jest też sok malinowy.

3/4 kielonka wódki, trochę soku malinowego i na to wszystko 3-4 krople sosu tabasco....

Fakt :) rano to pisałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak szklaneczka spirytu z odrobinką soku malinowego......

wypita w 3 łykach (nie dłuzej niż w ciagu 1,5 minuty,

(niestety musiałem przepić bo już nie wytrzymałem)

Polecam innym .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak szklaneczka spirytu z odrobinką soku malinowego......  

wypita w 3 łykach (nie dłuzej niż w ciagu 1,5 minuty,  

(niestety musiałem przepić bo już nie wytrzymałem)  

Polecam innym .  

Pozdrawiam

Jestes pewien ze chodzi o SPIRYTUS ? Jezeli tak to z mojej strony RESPECT... dla twoich wnetrznosci. :roll:

 

Drink "Menel":

Kupujemy 0,5 l denaturatu, przecedzamy przez buleczke lub chlebek i pijemy do dna. Jak nie przecedzicie, to jest szansa na zmiane karnacji na ciekawe odcienie fioletu - nie polecam

 

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak szklaneczka spirytu z odrobinką soku malinowego......  

wypita w 3 łykach (nie dłuzej niż w ciagu 1,5 minuty,  

(niestety musiałem przepić bo już nie wytrzymałem)  

Polecam innym .  

Pozdrawiam

Jestes pewien ze chodzi o SPIRYTUS ? Jezeli tak to z mojej strony RESPECT... dla twoich wnetrznosci. :roll:

 

Drink "Menel":

Kupujemy 0,5 l denaturatu, przecedzamy przez buleczke lub chlebek i pijemy do dna. Jak nie przecedzicie, to jest szansa na zmiane karnacji na ciekawe odcienie fioletu - nie polecam

 

:lol: :lol: :lol:

tak dla Ciekawostki powiem ze co 100 butelka Denaturatu jest "zatruta"

 

Miejscowi smakosze tego typu wynalaskow nazywaja to Jagodzianką :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak mam malo kasy to chleje wóde i popijam browcem kilka kolejek i jestem :lol:

 

a denaturat to z tego co wiem to kazda butelka jest zanieczyszczona syfem wlasnie zeby menele nie pili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U-bot:

Do nalanego piwa w kuflu (nie musi byc kufel) wlewasz wodke, nastepnie pijesz.

Ja tam piłem innego ubota. Kufel piwa + kieliszek wodki plywajacy w kuflu. Jak sie piwo konczy to kieliszek sie przechyla i wodka sie wylewa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumple na impreze przyniesli mieszanke 3 litrow spirytusu z 2 litrami piwa i cukier waniliowy w ilosci, ktora zapewni, ze specyfik bedzie troche slodki. Sam wypilem tego jeden kieliszek, ale patrzac pozniej na kupli zaswiadczam, ze jest to skuteczne... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumple na impreze przyniesli mieszanke 3 litrow spirytusu z 2 litrami piwa i cukier waniliowy w ilosci, ktora zapewni, ze specyfik bedzie troche slodki. Sam wypilem tego jeden kieliszek, ale patrzac pozniej na kupli zaswiadczam, ze jest to skuteczne... :)

wypilem wczoraj tego 10 kieliszkow duzych po 50ml smakowo mi niepasowalo, ale namnie to dziala z opoźnionym zapłonem całkiem mnie scielo z nog i dzisiaj od rana boli mnie brzuch, ale kaca niemal niema :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U-bot:

Do nalanego piwa w kuflu (nie musi byc kufel) wlewasz wodke, nastepnie pijesz.

Ja tam piłem innego ubota. Kufel piwa + kieliszek wodki plywajacy w kuflu. Jak sie piwo konczy to kieliszek sie przechyla i wodka sie wylewa :)

Heh, już wcześniej sprostowałem tego "u-bota" :lol:

 

A jak chcecie się szybko i skutecznie ululać to kupcie "Śliwowicę" tylko, że teraz nie pamiętam dokładnie która to była. Ale takie niskie "kwadratowe" butelki nie zwężane - z jakby sześciana wychodzi szyjka. Kolor pomarańczowy. PYCHOTA. Jedyne 63% 8O 8O Nie ma na nią silnych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... panowie... gin z toniciem :) ... lub ............ spirytus czysty... moj kolega na moich oczach wypil szklanke spirytusu (podobno potem nie czul smaku przez miesiac) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...