Skocz do zawartości
piotrek_zet

Problem Ze Stabilnościa Corei5

Rekomendowane odpowiedzi

Problem taki jak w temacie, komp w sygnaturze.

 

Po uruchomieniu IntelBurnTest przy ustawieniach stres level na maximum i threads na 4 test wywala się przy trzecim przebiegu.

 

Ustawienia w biosie domyślne. Zasilacz, wydaje mi się ze powininen spokojnie wytrzymawać. Czyli co, zostaje procek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie :)

 

Spróbuje pożyczyć mierknik w takim razie,

 

Wcześniej ten zasilacz chodził na podobnym zestawie tylko c2d1.8@2.8ghz i nigdy nie było najmniejszego problemu. Jeśli jeszcze byłbyś tak miły i podał mi jak zmierzyć vcore na tej płycie to byłbym wdzięczny :)

Edytowane przez piotrek_zet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA molexie albo na głównej wiązce i na PCI-E wbrew pozorom 12V na różnych liniach może być inne. Mierzysz podczas stresu całej platformy, OCCT+ ATITool do tego 3D mark Vantage albo inny. Masz 100% obciążenia platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie czekam na miernik.

 

Z dotatkowych testów wyszło że w przypadku IntelBurnTesta, na standardowych ustawieniach (bez OC) proc rozgrzewa sie do 76-77 stopni, więc to może stanowić problem, Tymczasowo po prostu obniżyłem vcore i proc uzyskał stabilność :D (temp spadły do jakichś 65stopni) - tak na prawde temp i tak nie jest problemem bo czekam na nową zapinke do apogee GT na lga1156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...