Skocz do zawartości
martian1

Monitor Do Max 1500zl Ale...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje monitora badz telewizora rozmiary 22-26cali (32cale z odleglosci pol metra to chyba za wiele ;P). Bedzie uzywany jako monitor podlaczany do kompa a takze do konsol. Jesli chodziloby o next geny nei bylo by problemu (HDMI i jazda) - rzecz w tym, ze mam PS2 na ktorym lubie pograc (daje mi to przyjemnosc i chwilowo nei widze potrzeby wydawania kafla na PS3 :)) a jak wiadomo sygnal z PS2 biegnie przez RCA\S-Video\EURO.

 

Pytanko do Was - Czy zeby pograc na PS2 na monitorze musze kupowac monitor z tunerem lub osobny tuner...? (ktory mysle odpada bo mam lapka i musialby byc zewnetrzny a podobno lecac przez USB mamy niezle opoznienie).

 

Na ta chwile, podsumowujac monitor/tv musi miec:

 

-full HD

-tuner TV

-zlacze HDMI, DVI + te co oferują tv ;)

 

Moj chyba jedyny typ to Samsung 2333HD. Ma wszystko a i cena nizsza wiec starczy jeszcze na "pare" browarkow :). Bede wdzeiczny za wasze rady!

 

 

Pozdrawiam

Mateusz

 

EDIT:

No chyba, ze ktos bedzie chcial przygarnąć full wyposazone PS2 z dyskiem 80GB + kilkanascie tytulow w oryginale :P... wtedy problem sie rozwiaze bo do PS3 sie dolozy :D. Musialbym to jednak jeszcze przemyslec hehehe, zal mi troche bo mam tez PSone i chcialem stworzyc kolekcje z PS3 w przyszlosci :D

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...