Skocz do zawartości
szpachla2

R.u.s.e - Nowy Rts Od Ubisoft

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

 

LiveStream:

- http://www.livestream.com/rusecommunity

 

Filmy z bety:

 

- http://www.youtube.com/results?search_query=ruse+beta&search_type=&aq=f

 

Forum:

 

- http://forums.ubi.com/eve/forums?a=frm&f=4821071447

 

 

 

www.rusegame.com/

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, fajnie to wyglada. I od razu rzuca sie w oczy jedna rzecz, ktora mi sie podoba, ze zasieg strzalu jest taki jak powinien byc czyli czolgi strzelaja z duzej odleglosci, a nie musza stac naprzeciwko siebie jak to ma miejsce w wiekszosci RTS-ow. No i skala dzialan tez robic wrazenie. Inna sprawa, ze giera bedzie ostro obciazac procka jak te wszystkie nawet pojedyncze strzaly maja zmieniac krajobraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś nowego. Przynajmniej jedną nogą.

 

Zapowiada się fajnie. Wyjąwszy, że Monte Cassino zdobywali Angole :wink: ...szkoda, że w ogóle nie Francuzi, ze swoim bohaterskim ruchem oporu :lol2: Żarty, żartami ale powinni dbać o takie "detale".

 

Premira w pierwszym kwartale 2010 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, takich "detali" brak w kulturze masowej. Zarówno w filmach jak i grach. Szkoda, bo wypaczają one trochę obraz rzeczywistości. Pół biedy jeżeli ktoś rozumie, że to tylko gra i nie musi w 100% oddawać historii, ale co innego jeżeli dla kogoś gry i filmy to jedyne źródło informacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam, zaraz ci powiem ;)

Najgorsze jest to, że przeoczyłem key-a którego dostałem 3 miesiące temu do vip bety :(

 

Edit: trochę się to będzie ściągać więc dzisiaj chyba nie zagram.

 

Korzystając z okazji chciałbym ogłosić rekrutacje do pierwszego w Polsce klanu R.U.S.E

Mam nadzieje że znajdą się jacyś chętni na rozgrywki sieciowe i szlifowanie formy....

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, nawet bardzo dobrze.

Na wstępie powiem że nie miałem jeszcze okazji grać w produkcje tego typu. Niby trochę przypomina World In Conflict, ale grając dłużej dochodzę do wniosku że to całkiem inna gra. Trochę podobna do Panzers ale jednocześnie całkiem inna.

Gra wymaga myślenia a wygrać można na wiele sposobów. Do dyspozycji mamy wiele jednostek, każda dobra w swojej dziedzinie. Fundusze gromadzimy budując supply depo w odpowiednim miejscu. Depy przeciwnika można przejąć piechotą. Można również postawić czołg koło takiego Depo i ostrzeliwać trucki wożące zasoby do przeciwnika.

Niektóre jednostki mogą kamuflować się w lesie co zapobiega ich ujawnieniu. Piechota może "zabunkrować" sie w mieście przez co staje sie silniejsza.

Do dyspozycji mamy:

- piechotę

- czołgi (light, medium, heavy)

- artylerię (j.w.)

- lotnictwo (samoloty zwiadowcze, myśliwce, bombowce)

- pojazdy opancerzone (przydatne w zwalczaniu piechoty)

- i wiele innych jednostek

 

Polecam tą gierkę bo nie jest to jeden z crapów jakie ostatnio lubią się pokazywać na rynku gier.

 

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej rozgrywki online. Proponuje podawać swoje nicki w celu łatwej intergracji graczy z PPC

 

Beta kończy się za ok. 20 dni więc nie marnujcie czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zasysam betę.

 

Widzę, że gra od UBIkacji. Ktoś wie, czy będą te zabezpieczenia, które nie pozwolą grać bez połączenia z internetem? Tak, czy siak, jeżeli mi się spodoba, to po premierze kupię.

 

@Szpachla2 - Jak troszkę podszkolę się w tej grze, to rekrutacja bardzo chętnie. :)

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Ściągnąłem betę, próbuję odpalić i pojawia się od razu komunikat: "Connection to Steam client failed". Jak z tym sobie poradzić?

Edytowane przez KitKat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na Steamie, na nim parę gier, ściągnąłem betę właśnie przez niego. Łączę się, próbuję z panelu: "Moje gry" odpalić i klapa. :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej odpalić z pulpitu? ;)

 

mój nick na steam: szpachla2

 

p.s

Ta gra naprawdę jest dobrą strategią, dziwi mnie brak zainteresowania... :(

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersję beta przez miesiąc z kumplami. Nawet niezłe jak się gra teamem. Ale wg mnie mimo, że nowatorska gra to raczej banalna i nie warta swojej ceny.

 

Jednak trzech kumpli się skusiło i kupili.

 

No ja sobie nie pogram - skoro 5870 i E8400 osiąga ledwo 20 fps, to z 4850 będzie pewnie oscylować koło 10 ;)

 

Nie no bez jaj. Grałem w betę na 5770 i szło bez zająknięcia :)

 

bardzo ladnie obsluguje wielordzeniowe cpu :) aczkolwiek optymalizacje musieli skopac maksymalnie, bo ta gra nie powinna miec takich wymagan...

 

Co do procka to owszem powinna. Jak byś zobaczył jak ośmiu graczy na raz zacznie się bombardować, ostrzeliwać artylerią, podjeżdżać czołgami, robić desanty etc to się robi taki mętlik, że słabsze proce mają prawo klęknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak sie skusiłem gram w nią od niecałego tygodnia. Gra posiada miodny klimat II WS, AMBUS'e w lesie i w miastach dywizjami poiwetrzno desantowymi miazdy :). Grafika, i klimacik, i te efekciory na max zoom'e przy ostrzale altylerii masakra ;). Nie moge sie na to napatrzec, i ten dzwiek efektow ;)

Wedlug mnie spoko, ale pewnie szybko mi sie ona znudzi bo gram i single i skirmich'e, takze pewnie niecaly miesiac i bedzie po grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą grę od wtorku, wcześniej grałem w betę i jest naprawdę świetna, prawdziwa strategia, a nie jakaś zręcznościówka jak Starcraft 2 czy Warcraft 3. Nie trzeba zręcznych palców, liczy się strategia i współpraca. Tylko moim zdaniem map jest trochę za mało, bo niektóre są w zasadzie kopią innych, np. tą samą mapę można grać 2 na 2 i 3 na 3. Mogli by dać więcej okazji do zdobywania punktów Uplay i dać więcej map do kupienia za te punkty, choć jedna to zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...