Skocz do zawartości
feluś

S7350 Kilka Pytań Do Użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nabyłem taki telefon i mam kilka pytań: czy wy też macie żle spasowaną tylną klapkę na baterię ? u mnie nie da się jej tak zamknąć by w jednym rogu nie było szpary , swoją drogą to ta tandetna plastikowa klapka to jakiś żart , nie wiem czy to przez to moje spasowanie ,ale potrafi się wysunąć z kieszeni, też tak macie?. Czy ktoś z was zna symbol słuchawek tzn jaki model jest domyślnie oferowany ? niestety zgubiłem cały komplet oprócz telefonu a w sieci nie mogę znaleźć. Kolejne pytanie o gwarancję , zgubiłem kartę gwarancyjną +dowód zakupu , czy to oznacza , że nie mam gwarancji? Dzięki za odpowiedzi , pozdrawiam.

 

Czy taki kabel http://allegro.pl/item755304393_ah2_adapte..._f210_g800.html będzie działał jako antena do radia bez słuchawek?

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Be słuchawek działać to będzie średnio, ze względu na to, że jest po prostu za krótkie. Co do tylnej klapki to macałem i rzeczywiście jest trochę tandetna, ale nie widziałem tam szpar. Wg gsmarena też nic takiego nie występuje.

 

Jeśli nie masz ani faORT: ORT: ktury, ani karty gwarancyjnej, to z gwarancją będzie średnio, ale najlepiej wybierz się do operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania.

1. Jak zmienić znaczenie soft keys na głównym ekranie ?

W Play po prawej jest "MEDIA" a po prawej "PLAYNET" - właściciel chciałby bardziej użyteczne funkcje tam wsadzić.

 

2. Sprawnie działa GPS w tym telefonie ? Jakie mapki trzeba pociągnąć i jak trzeba ew. poustawiać aby to działało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...