Skocz do zawartości
Kaeres

Grand Theft Auto: Vice City

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatnio sobie zainstalowalem, bo natknalem sie na zaje***** moda "ultimatevicecity2"

jest swietny... bryczki nie z tej ziemi (porsche 911 trubo, merce, bugatti, american muscle, bmw x5, itd itd...jest nawet harrier zamiast apacha)

 

POLECAM!!!!

(na smaczka zapodaje screena)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz w multiplayera. W normalnej grze zostały mi tylko misje dla Malibu Club, ale na razie mi sie ich nie chce robić. No i oczywiście cała reszta typu paczki, rabowanie sklepów itd.

W multi sie fajnie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś byłby łaskaw napisac w trzech słowach , co należy zaistalować (patche i fajne mody) żeby sobie fajnie w to pograc? zbieram sie do tej gierki juz troche czasu ale chce miec wszystko zaisnalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na początek Modinstaller, ja mam 4.1, ale nie szukałem nowszego, chyba czas się jednak rozejrzeć za nowszym. Poza tym nie polecam przeróbek mapy - nie widziałem jeszcze dobrze zrobionej - wszystko marność.

 

Samochody: jak najbardziej bawimy się (w rozsądnych granicach) handlingami - dołożenie PCJ600 prędkości do 999 to podstawa - IMHO lepiej chodzi, bardziej realistycznie jest... :D Poza tym:

www.gta3mods.de

www.gta3.gamigo.de

jedne z lepszych zbiorów samochodów - modów jakie znalazłem - IMHO samochody lepiej instalować sobie samemu, a nie pozbierane w packach -wiesz co instalujesz, jak Ci się coś nie podoba - wracasz do wcześniejszego stanu. Oczywiście przed każdą instalacją dodatku obowiązkowo backup całego katalogu (no, może poza audio), bo przynajmiej u mnie po niektórych samochodach gra się wiesza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa 2 sposoby.

 

1- jesli masz pliki *.VCM to trza miec taki progs vcmm i sie nim instaluje np nowy samochod na jakis inny

 

2- bardziej skomplikowane, przewaznie sa 3 pliki (.dff, .txd, .txt); tymi 2 pierwszymi zastepuje sie stare przy pomocy programu IMG TOOL (wczytujac w niego plik gta3.img) natomiast w txt sa podane dane ktore sie zastepuje w plikach default.ide i handling.cfg

 

zreszta jak masz pliki to w readme.txt wszystko po koleji pisze. polecam odwiedzic strone http://www.gtagaming.com/ gdzie sa wszystkie potrzebne pliki i programy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska niemoge sobie poradzic z tymi instalacjami samochodow :cry: jak mozecie to zapodajcie jakies linki do modow w ktorych jest kilka wozow na raz i bez problemu sie je instaluje.

Za wszystkie linki dzinks :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś doszedł do pełnych 100%? Ja mam teraz 98% i wszystko już zrobiłem/zebrałem, brakuje mi tylko "2 whells drive" (jak to zrobić?). Może trzeba mieć jeszcze wyższy Criminal rating :? Sam już nie wiem, macie jakieś pomysły - chcę jeszcze te 2% :mrgreen: :ploom: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pamiętaj tylko, że musisz grać bez cheatów - inaczej nie zrobisz 100%

 

...aha, nie polecam różnych packów, lepiej samemu wszystko zainstalować, potrzebne są tylko dwie rzeczy: Modinstaller w najnowszej wersji i ównetualnie Imgtool. można wtedy wybrać dokładnie co chcemy instalować, tylko trzeba pamiętać o backupie całego vice przed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie myślę o cheatach, zwłaszcza w takiej grze :twisted: .

Pogrzebałem w Goglach i już wiem, że muszę poprawić wynik w mini misji na strzelnicy w Downtown.

---UPDATE---

 

:twisted: MAM 100% :twisted:

Przeoczyłem jedną posiadłość oraz ta misja na strzelnicy (trzeba ją wykonać również po ukończeniu jej w misjach głównych i mieć 45+ pkt.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem coś ponad 100. Najlepiej się helikopterem lata.

 

Racja. A jeszcze najlepiej podlecieć Hunterem na lotnisko i tam sobie stanąć, a kryminaliści będą się sami pojawiać, ciągle w tym samym miejscu. Ja grałem chyba ze 2 godzinki (nie pamiętam za bardzo, bo było to z rok temu) i zarobiłem kupę kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.1 jest przecież graficzny, a żadnych innych ja nie znam. Sterowniki, po wielu przeciwnościach losu, wgrałem i problem jest ten sam. Za którymś razem w Menu usłyszałem głos, ale zaraz potem ekran się zaciął, potem odciął i nie było dźwięku. Czy istnieją jakieś łatki do XP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde niestety nie dziala mi najwazniejszy mod do VC :( (mowa o ULTIMATE VICE CITY) wyskakuje mi cos takiego http://republika.pl/mytemp/screen/gta.jpg wie ktos moze jak sobie z tym poradzic

ps. probowalem na GTA VC 1.0 i z patchem na 1.1 ale niestety to samo, podczas ladowanie gry (okno z zoltym Lambo zatrzymuje sie pasek jakies 2cm przed koncem i wychodzi do wina :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to norma, tak samo mam z niektórymi samochodami, najlepsze jest to, że u mnie wieszają się samochody, które u kumpla działają i odwrotnie... czasami samochód odstawiony i zainstalowany po małej przerwie, instalacji kilku innych, nagle zaczyna działać, więc to ruletka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...